Jump to content

Куцамо на врата заборављених асова


Мајор Гашпар

Recommended Posts

Само Бранко Милисављевић.

 

sp-zeka_310x186.jpg

 

Zec mi bio omiljeni Borčev igrač u to vreme. Nekad baš znao da divlja i bio velika ložana. Redovno posle postignute trojke skakao i tražio podršku publike. A pričalo se da je voleo i da dune malo. Iznenadio sam se kada sam video da je do skora igrao negde u Švajcarskoj.

 

Tih sezona nisam propuštao ni jednu utakmicu Spartaka, retko ko je u Subotici dobijao, Zvezda skoro nikad.

Bilo je jako naše prvenstvo u tom periodu. Išao sam redovno na Borčeve utakmice (1997-2001). Partizan jedva pobedjivao u Čačku tada, a Borac je uvek bio pri dnu tabele (98/99 i 99/00 nije ni igrao prvu ligu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како да га се не сетим. :bigblue: Муке смо мучили са њим оних дана кад је ТГ Боровица имала добар тим.

Дамир Покрајац, Зоран Сретеновић, Луковић, Лисица, Слађан Стојковић, Саша Рамач, једне године на пола сезоне упао и Влада Драгутиновић.

Касније прва звезда био Стеван Пековић.

Луковић тих година био први блокер лиге.

Синови му играју за МЗТ. Један пре месец дана довођен у везу са Партизаном.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo sutiram kao Ibrahim Kutlaj u odbrani cisto kosarkaski, kao Teodosic :D

Na basketu je pravo sibanje, jebo kosarku. Dejo Majstorovic sa ekipom se klao sa nama i to uzmem jednog koji zna da doda i jednog koji ne zna nista, ali slusa.

Edited by Sreta
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džordž Best, legendarni fudbaler Mančestera je jednom izjavio: "Kada bi mi dali da biram između driblanja četvorice igrača Liverpula na Enflildu uz gol sa 25 metara i spavanja sa mis sveta, bio bi to težak izbor. Srećom, već sam uradio oboje".

 

Legenda!

Edited by Hail Metal
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...