Jump to content

Куцамо на врата заборављених асова


Мајор Гашпар

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

U potrazi za bilo kakvim preliminarnim sastavom Jugoslavije za Euro '92 (ako je takav ikad postojao), odoh na sastave ostalih učesnika tog prvenstva, pa se onda zaustavih na ovom caru i sjetih se njegove životne priče, koja ipak nije bila samo trač iz vremena prije Interneta.

U jednom periodu svog života i karijere igraš za Mančester i englesku reprezentaciju, a kasnije dođeš na to da radiš kao poštar.

 

969842a5c847b19b5ad775bd14ef9b32.jpg

 

manchester-united-neil-webb-145-proset-1990-1991-football-trading-card-20782-p.jpg

 

neil-webb-b6378d83-2885-45fb-8cfe-bb88265c1d8-resize-750.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Igramo mi fudbal iza zgrade, odem po loptu, pitam nekog dedu što mu otvorena terasa koji je rezultat, kaže 1:0 za Partizan...mislim se u sebi majku im jebem proći će. Dodjem u stan, vidim 30.minut ono 3:0 za Kroaciju. Nešto mi bi milo i toplo oko srca,kez na licu se sam razvezao. Silvio Maric i Cvitanovic sam dugo u sebi sa radošću izgovarao. Otvorili ste tada seriju petardi u Evropi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

To naprečac opraštanje od reprezentacije mi je oduvijek djelovalo čudno nekako. Ako selektor smatra da si za reprezentaciju i ako te i dalje zove u tim, pa igraj kad već možeš, jedino ako nisi trenutno povrijeđen ili bolestan. Bezveze mi je kad se igrač oprosti od reprezentacije, a ovamo još igra za Milan, Juve, Bajern ili tako neki tim.

U ovom slučaju Mandžukića, to mi još jače bode oči, jer čovjek je tek napunio 32 godine.

Ali dobro, njegova stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...