Jump to content

2010.08.18-22. *Usce, Beograd* Belgrade Beer Fest


Srlandand

Recommended Posts

Sta bre vi hocete,da neko dovede Mejden i Slejer?Jebem mu mater,dovede neko Corbu,Bajagu,Keltse,Sidhartu,Pankrte,Yu Grupu,Blazu,Brejkerse i zalite se.Ok ako ne volite tu vrstu muzike ali reci da je lista bendova losa je smesno.

 

sve moj do moga.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Karnisero

 

Pa dobro, ti osećaš potrebu da budeš objektivan, ja ne. Baš me briga da budem objektivan prema gomili bendova koji svi zajedno ne vrede ni flaše Tuborga na tom istom Beer Festu.

Edited by Sha
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem da Kelti imaju dužu satnicu od Sidarte.

 

pa kada je sidrata sranje totalno i govno plagijatorsko.nekada 80tih je slovenija imala kvalitetnu scenu i dobru muziku.sada imaju sranja koja su kopije bendova sa mtv

 

Sta je tu cudno?A vi svi sto se zalite preterano serete.Pun kurac dobrih bendova mozete da vidite za dzabe i imate obraza da kenjate nesto.Niste normalni,majke mi.

 

slazem se totalno sa tobom.dovedena je gomila bendova i to za dzabe i oni nesto seru kako ne valja.kreteni.a sem toga realno cak i da ne volite nijedan bend na beer fest se isplati otici cisto radi bleje.jebem ih sve

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I oni kojima se ne sviđa lista imaju pravo da to ovde kažu. Ovo nije tema samo za afirmativna mišljenja, kao svi smo kolektivno oduševljeni i slično, tako da ovi koji smatraju da je svako negativno mišljenje "lupetanje", neka ne čitaju. A ima i ignore opcija, ne znam što dramite toliko.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, ovo je Ex-SFRJ nostalgičarska fešta koja je ostvarenje snova za one fejk motoraše koji svake godine prave humanitarnu turu do Kosova, a to je gore čak od litvanskih blekera, o danskim da ne govorim.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,ti nipodastavas celu Ex Yu rok scenu.Kad vec hoces da pricas ozbiljno onda budi realan bar malo.

 

Loš ti je argument. Ovo o čemu govorimo je samo deo Ex-Yu scene.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koji su to "realni" parametri na osnovu kojih možeš objektivno da kažeš da je neka muzika kvalitetna? Prvi i poslednji kriterijum kod procene muzike je lični ukus i svi to znamo.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...