Jump to content

2010.08.18-22. *Usce, Beograd* Belgrade Beer Fest


Srlandand

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

London Beer 150 dinara

 

koje sranje od piva :puke: za izbegavanje! :da: Platan nije loše, a probao sam i neko Irish tamno - ovo je onako, ni dobro ni loše.... ići ću u petak/subotu najverovatnije da probam još neko pivo, ajde preporučite nešto :pivopije:

 

a svirka je bila fenomenalna, Ana (:wub:) svira pa ubija + House Burning Down :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se piva tice :

 

Paulaner - mutni je xtra, svetli je krsh

Platan - ok

London Beer - shit

sva vocna - shit

Black turtle - ok

Palm beer - prilicno dobar ukus, malo cudan aftertaste

Irish Dark Alf - svetlo odlicno, crno prosecno

Ruski kvas - ocaj

Veibgold - odlicno

Chevalier - svetlo je lose, crveno je slabo ... inace nikada do sada nisam pio francuska piva i verovatno vise nikada ni necu

 

U jednom trenutku sam pio 3 razlicita piva i trudio se da se ne ispolivam, nije ni cudo sto me glava boli.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se piva tice :

Ruski kvas - ocaj

 

 

Ruski kvas nije pivo! Ali dobra lista! :pivopije:

 

 

Ja dolazim veceras, ipak danas Blaza gostuje :rockdevil::rockdevil: Moram da overim sva ta piva i vise. Vidim sada kod tebe da imaju neke nove vrste koje nisu bile prosle godine ili ih ja nisam probao :ph34r:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WJwT_UPn1gM

 

IDEMOOOOO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je najgore, dok sam bio mladji voleo sam ponekad da ga popijem.

Sada sam uzeo 2 gutljaja i nisam mogao da "isperem" ukus pola sata.

Preslatko.

 

Meni ja taj ruski kvas ok! Malo mi je kiselkast, ali mi nije sladak. Dok mi je Tut-gut bio mnoogoo bolji dok se proizvodio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ja sam skoro prvi put probao, drugovi kupili iz zajebancije i uopshte mi se nije svidelo. Nego, sutra palim u Bg da se i ja malo veselim na Beer Festu preko vikenda - Pankrti, RATM Tribute, Celtsi, Siddharta, Sunshine, ostalo me i ne interesuje. I mnogo alkohola naravno :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

utisci:

 

jeziva guzva (nemojte ici na ulaz br.3), krs od ozvucenja, pivo po prihvatljivim cenama, odlicni nastupi starih kuka (corba, blaza...)...

 

vredi otici, naravno. cak sam pio i bip pivo, cisto zbog tradicije :mrgreen:

 

posle 4, 5 komada preporucujem enterprise, a potom gadjanje vazdusnom puskom

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest zippo1

poz ljudi

bio sam sinco i bilo je extra

pitanje

Obozavam beer majice :D

 

Sem onih sto imaju u suvenir radnji.....jer neki stand davo neke kupone/pecate/umzes nekoliko piva...i dobijes neku spec majicu?

I ako jste koji stand?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Niksicko - setaju promoterke u zalenim suknjicama i nude besplatne kobaje/majice :).

 

 

Dam im ja kobaju bez majice i z beli mustard.

 

Kakve su šanse ubaciti dvolitre preko ograde,a da ne moraš se biješ s obezbeđenjom?

koja strana je najnezaštićinenija?dolazim većeras sa moim kulovima pa da znam.Već pijem od jutros u 6,a i oći su moje mutne od dima.

  • Upvote 2
  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine bila dvojica Iraca kod nas u Nisu na razmeni studenata, pa ajde otisli oni na beer fest, culi ok zezanje (ja nisam bio). Sve u svemu, bilo im ok, bio i stand sa guiness pivom, oni probali, kazu krdza najveca, pitali one tamo sa standa gde nabavljali to pivo, oni se pogubili nesto, nisu im odgovorili i tako. Uglavnom ovde se ubijali sa niksickim i lav pivom, pili mesto vode, kazu da mogu da se mere sa guinessom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...