Jump to content

2010.08.18-22. *Usce, Beograd* Belgrade Beer Fest


Srlandand

Recommended Posts

Sidartu i Sansajn sam slusao sa obliznjeg travnjaka i bilo mi super tako, YU Grupa- dosao sam smao da cujem Mornara, i bilo mi je lepo, Kelte slusam 1000ti put i uvek mi je super, bio u trecem redu pa u sutkama, meni nikad nece dosaditi, jer obozavam tu vrstu muzike, a posebno njih.

 

Veceras propustam, nemam vise snage, a putujem za dva dana pa moram malo da se vratim u normalu. Zao mi zbog Van Gogha jedino, nisam ih nikad uzivo slusao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, pa pazi, zbog jebenog luna parka za koji ne znam ni zasto stoji i uvek mi padne mrak na oci kad vidim ljude koji dolaze odande na bir festu, i moze da se kaze da je vasar, al' opet, ne moze se reci da se ne provedem evo vec cetvrtu godinu zaredom sjajno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki broj budala bi odustao kada bi Beer Fest koštao bar 100 dinara za veče, to mogu da potpišem. Ja se ne sećam kada sam ne nekom 'certu poslednji put video tuču, a ovde ih je bilo nekoliko za ova četiri dana. Ne znam kako neko može da se potuče uz Del Arno Bend, a ovi se preksinoć pobiše k'o stoke :smile:

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siddharta je stvarno bila sjajna, kao i očekivano. Ostalo nisam ni gledala, sa izuzetkom nešto Louisa xDD Što se tiče piva, pila sam Plzen - sranje, Black turtle od višnje - super, London Beer, tamno - otkriće večeri za mene, sjajno! :D Ima neki totalno čudni ukus. tamno Krugher il' kako već - ok je. Neko Bip jako pivo - ok u suštini.

 

 

Neko je pominjao da je otišao kući zbog hrane - jbt, ja svake godine izdržim 10-15 min više, odem na Zeleni venac i najedem se za neke normalne pare.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siddharta pokidala, odushevili su me. Sunshine napravili dobru atmosferu kao i uvek i okej su zvuchali, ali sva ona proseravanja mi pokvare utisak koncerta, za Iza Horizonta su mi glavu gazili kad sam pao, stoka u air max patikama ne mozhe ni da te podigne kad padnesh u shutki. Celtsi standardno dobri. Lashko crno i pivo sa zhestinom i sokom od limuna su mi odlichni, Irish Beer je okej, Red Beer 8% mi je sranje, Black Turtle od borovnice takodje sranje...Drug mi dao da probam Beer Fest pivo, jebo te bog koliko je ono ruzhno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate uvek sjebu sve sa wc-ima, ne kontaju da treba bar duplo više da stave. Do jaja, pišaš iza drveta, al' posle jedan sat nisi mogao ni jednom drvetu prići u radijusu od dva metra. Plus što odvratno vonja.

 

Paulaner bio do jaja, Karlsberg mnjah a višnja je bila ok. Popio sam i pola Heineken-a jer drugarica nije mogla - grozno pivo.

 

Došao sam na pola Sidarte, činili su se kul mada ih nikada ranije nisam slušao.

Sunshine gledam drugi put i generalno im je dobar nastup, naravno ako ih volite. Jedino što su stvarno smorili sa onim yo, gengsta, madafaka i ostalim glupostima.

 

Yu Grupa me je prijatno iznenadila. Inače ne podnosim stari domaći rok zbog nekih tribute bendova koji su učinili da mi se zgade sve pesme ali kad gledaš ovako nešto u originalu onda je to sasvim druga priča. Matorci praše za medalju.

 

Na Keltsima mi se već jako spavalo jer sam bio strašno umoran, al' oni su standardno dobri. Možda su malo više otaljali nastup nego inače...

 

Ljudi su mi se činili malo nadrkanijim nego inače.

Edited by Dead Man Walking
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je pominjao da je otišao kući zbog hrane - jbt, ja svake godine izdržim 10-15 min više, odem na Zeleni venac i najedem se za neke normalne pare.

 

bili su neki sendviči u somunu sa suvim vratom za 100 kinti, ne znam na koju foru, parče pice je bilo 150, i još su bili i dobri :haha:... a taman su da te zasite, a da se ne prejedeš, da možeš da ločeš normalno :haha:

 

Inače ne podnosim stari domaći rok zbog nekih tribute bendova koji su učinili da mi se zgade sve pesme ali kad gledaš ovako nešto u originalu onda je to sasvim druga priča. Matorci praše za medalju. Na Keltsima mi se već jako spavalo jer sam bio strašno umoran, al' oni su standardno dobri. Možda su malo više otaljali nastup nego inače...Ljudi su mi se činili malo nadrkanijim nego inače.

kopi-pejst

 

red beer mi je i dalje favorit, oni kokteli sa kratežom su isto do jaja, i naravno ginis

 

sreo sam tešu (normalno) i podmladak yuma :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luis mi inače jednako ide na kurac koliko i Zvonko Bogdan i pokojni Šaban Bajramović, Bog da mu dušu 'prosti, ono, likovi koje bi u nekim normalnim okolnostima gotivila moja baba, al' su na neki volšeban način promovisani kao muzika za mlade te se sad svi nešto lože na ta sranja.

 

I'm really happy for you and I'm gonna let you finish, ali Zvonko je legenda.

 

Nemoj zezati, ovo je festival, dani piva su obican vasar ;).

 

A da, jbg, zaboravio sam. ;)

 

sreo sam tešu (normalno) i podmladak yuma :haha:

 

We'll take that as a compliment. :mhihi:

 

Inače, što se piva tiče, pio sam isključivo tamna i malo eksperimentisao sa onim voćnim zajebancijama - Laško super kao i uvek, ono od višnje je kul ali je problem sa tim sranjem što ne znaš kad da prestaneš :haha:, onda sam valjda pio London ako se ne varam i kul je, neko nemačko kojem ni ime nisam zapamtio - onako, prosek... i još ponešto usput. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I'm really happy for you and I'm gonna let you finish, ali Zvonko je legenda.

 

Kako za koga. Za mene ne vredi ni onih pet para što mi ostanu dužni u Maxiju kad zaokruže račun.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

bili su neki sendviči u somunu sa suvim vratom za 100 kinti, ne znam na koju foru, parče pice je bilo 150, i još su bili i dobri :haha:... a taman su da te zasite, a da se ne prejedeš, da možeš da ločeš normalno :haha:

 

To Pekara Toma stand, ima i burek za 100 kinti, sa sirom, dosta dobar (za tu cenu na festivalu) :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne volim beer fest otkad je na Uscu, nema duha i svinjarija je.

 

Тако је. Ем што је Калиш имао специфичну атмосферу (а и увек је авантура силазити низ оне погибељне степенице), ем што је прашина неподношљива. Синоћ на Келтима није могло да се дише, а и без шутки је катастрофа.

 

Иначе, Ју Група ме је распекмезила ко и увек, а и од оног трибјута Дугмета смо попадали у севдах ко шљиве у балегу. Сидарту нисам пре слушао и свидео ми се наступ. Све у свему, леп начин да се убије викенд и пар милиона сивих ћелија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ćeš da mi kažeš da na Kališu nije bilo prašine. Sećam se kako su crne farmerke postale sive do kolena, zajedno sa patikama, naravno.

 

Jebi ga, premestili, jer je veće, otvorenije i udaljeno od Zoološkog vrta. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi objasni zasto je sutka toliko omiljena?Ides u gomilu da se udaras,a kad sam video na sarsu onog nesrecnika koga su pretukli kako krvavog lica pljuje lokvu krvi morao sam da odem,muzika posle neceg takvog mi je neprihvatljiva.Videh na festu i dosta debila koji nemaju osnovne kodekse ponasanja,zbog njih glasam za to da se ulaz naplacuje,barem malo bi poboljsali kvalitet gostiju.

Iz mog ugla Beer Fest ove godine,nisam sve gledao-dolazio na 2-3 svirke dnevno,ali najbolje od ovoga sto sam video su Blaza i Ana Popovic,Siddhartu sam cuo po prvi put dobra svirka i nastup al to nikad ne bih mogao da slusam.Onaj rolling stones tribute to je citav orkestar za jedan tribute i za bednih pola sata svirke,dobro zvuce cak iako im je Mick malo slabiji :)

 

A ona pica od 150.din,ili je stvarno dobra ili sam bio jako gladan :smile:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nije jasno zašto na forumu koji se zove yuMETAL toliko često mora da se objašnjava zašto je šutka doba :haha:

to što je neko malouman, pa mu ne padne na pamet da podigne nekog ko je pao tokom šutke, to je druga stvar...

ja sam se povredio prošle godine na magmi, pa sam morao celu noć da držim hladno pivo u ruci, da mi splasne otok... rekla mi doktorka jbg :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Penguin: pazi, zavisi od toga s kim uleces u sutku i za koji bend / izvodjaca. Recimo, ja ni lud ne bih isao na Keltse u sutku, bas zbog toga smo su mi se drugari vracali krvavi i pocepani. Ali recimo sinoc sam uletao jedno 4-5 puta u sutku na Van Gogu i bilo je mogu reci sjajno, fer i korektni su ljudi, ko padne, podignu ga i nastave, kome ispadne nesto, pauziraju i nadju to i tako dalje. I na kraju se mnogi izgrle i nastave da slusaju muziku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

juče sam išao da čujem bilju krstić, ostalo vreme sam se smucao po festu, uglavnom kulirajući nikad dosadniju muziku (bilo je ok čuti po neku cukićevu i videti ga kako se sexy giba :haha: i možda jednu-dve pesme van goga, ostalo da bog sačuva)...

 

sve u svemu, meni je ovaj beer fest bio super. veliki bendovi za džabaka, okej cene piva, lepo vreme, mnogo ljudi... kul provod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...