Jump to content

DR.MARTENS CIZME NA PRODAJU


vesna zmijanac

Recommended Posts

prodajem dr. martens cizme or'ginal, broj 39 (dakle za zeMske), 14 kopci, metalni bruks napred i sve to po propisu. vrlo lepo ocuvane, cena samo 5000din.

 

zainteresovani mogu da mi se jave ovde ili na 064 233 43 13 , pa da ih pogledate probate i eventualno kupite.

 

pozdrav

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Vidim Svi nešto prodaju Čizme

Doktor Martens, Shelly, i Ostale LAŽNJAKE

što su Kupili od Kineza i Sa Buvljaka

NEĆU da kupim VAŠE Čizme

hoćete Da budete gotičarke

onda Budite do Kraja

-----------------------------------

A ne kao Pozeri da Izađu iz mode

Pa da PRODAJETE

ko dinkić što je Prodavao banke

NIKO ne Treba da prodaje ovo

kad ste gotičari

onda ko Vas JEBE

  • Upvote 7
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

...devojka prodaje cizme viska,pa sta...vidis da joj je pun ormar,nema gdi da stavlja novu robu...bas mi je zao nje...

 

 

 

 

...moram i ja da okacim oglas...imam viska slanine...ali nisam siguran da mi nece preteci...i nije mi supa puna kao njen ormar...ni slanine ni garderobe...

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

ajde palite seljacine, sta se bavite tudjim zivotima vazda, sta vas boli kurac jesam li bivsa goticarka porasla u hipsterku ili mi je samo kriza za tri grama dopa, ako os da kupis kupi ako neces ko te jebe,

 

a cizme su oridjinale

 

о, што смо културни јебало си матер. ево, ја имам зоофиличарских склоности, признајем, мана ми је што превише волим животиње. али погледај себе сестро, молим те. вокабулар својствен дамама са железничке, црвена курвинска шминка, исти такви нападни нокти. тебе срце нема који задригли цига није успут издрмусао у клозету крај вуковог споменика...па онда дрога.

 

и где пише да су оригинал? тако и за сењачку коку тврде да је колумбијка, а узгајају је пробисвети у непосредној близини делиблатске пешчаре. мерцедес 190д мог тече је оригинал немац па је даје будзашто. запитај се драга којим путем си кренула!

 

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...