Jump to content

Najbolji metal vokal


BruceD

Recommended Posts

Kako nema veze...dokazao je da moze da funkcionise i van benda...i muzika koju pravi je jako raznovrsna i kvalitetna...a uz to i odlicno svira gitaru...sto se tice Tate-a...pa ono mozda ima bolji scenski nastup...nisam se toliko udubljivao u to moram da priznam icon_smile.gif ...ali niko sem Halforda ne moze da se poredi sa Bruce-om kada je u pitanju "manipulacija mase" ...dzaba Tate-u svi ti "pozorisni" pokreti kada ga publika ne jebe 2% icon_smile.gif ...sto se tice Dia...pa ono, on je koliko znam komponovao samo metal muziku pa ga zbog toga nisam pomenuo...uostalom to je samo moje misljenje...jer je po nekim mojim kriterijumima "raznovrsnost" odmah iza "originalnosti" sto se tice pravljenja muzike...pa sam prvenstveno zbog toga dao Dikiju prednos' icon_smile.gif

Ovaj, sve je to ok, i ja podrzavam ovaj post, s malom ispravkom da je Halford na prvom mestu a svi ostali ispod njega. Ali suocimo se sa istinom, kao sto sam rekao i bojanu, svi ovi nasi miljenici su matori kao biblije, i oni ce mozda pevati jos koju godinu, i sta onda, mi cemo ih se secati a ova decurlija ( mlecni metalni zubi ) koga ce oni da dizu u nebesa Chestera iz Linkin Park-a, ili onog retardiranog i ekstra ruznog iz Korn-a, zasto se mi svadjamo ko je najbolji zasto jednostavno ne pomenemo sve najbolje vokale, i stavimo ih pod jedna post, i da taj jedan post modertori stave na ulazu u sajt, da svi znaju, ko su ti ljudi, pa znate li koliko ima mlecnih zuba koji neznaju ko su halford, geoff, Ripper, dio, Kiske, a kamoli blaze, a za dickinsona nisu sigurni da li se zove adrian ili steve.

 

Zbog toga bolje da ih sve stavimo na ulazu u sajt i da pise velikim slovima ko su ti ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...