Jump to content

2010.11.19. *SKC, Beograd* Sabaton


Ninoslav

Recommended Posts

Puno srece organizatorima sa ovim koncertom i nadam ce da ce publika biti zadovoljna.

 

Medjutim moram da prokomenratisem jednu stvar, iako rizikujem kamenovanje.Kako moze ovakva skupina bendova da kosta 2000din kada su (verovatno neukusno poredjenje, ali je lep primer) Kanibali,Fetusi,Obskura,i Evocation koliko se secam kostali 2000 ili 2200 nisam siguran.A bio je extra cert i vredelo je otici na njih.Ovi power metalci se osilili i sad kao dolaze ljudi dubljeg dzepa ili sta vec.

Onaj Alestorm kao Evrovizijski bend a Sabaton je klasa..

 

Hvala na citanju:)

Kanibali su bili pre godinu dana, od tada je dinar drasticno oslabio...Nuff said?

Edited by vegeta
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima u NS-u da se uzmu karte? Bez camo pantalona, zastave poljske i tomsonke ne dolazite na cert :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Btw, valjaju li ista ove predgrupe?

Alestorm mnogo dobar bend, Steelwing su mi se bas dopali na MetalCampu, i sto se mene tice - headliner odlican, predgrupe odlicne! Jedva cekam! :bigblue::rockdevil:

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako moze ovakva skupina bendova da kosta 2000din kada su (verovatno neukusno poredjenje, ali je lep primer) Kanibali,Fetusi,Obskura,i Evocation koliko se secam kostali 2000 ili 2200 nisam siguran.

 

Tako što organizator zna da će na Kanibale doći minimum 800 duša, a na ovo će doći u vrh glave 400.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako što organizator zna da će na Kanibale doći minimum 800 duša, a na ovo će doći u vrh glave 400.

 

Aha tako to ide:)

Pa ok i taj argument stoji kao realan mada ipak su te masovniji koncerti zanimljiviji..

 

Neko rece gore dinar porastao..kakve to veze ima nama je standard zapravo otisao dole plate su u najmanju ruku zamrznute a vecini smanjene.

To sto je dinar porastao je svakako lose jer retko ko prima pare u evrima.Iz toga razloga sam pomenuo nizu cenu karte.

No dosta offtopikovanja unistismo temu..

POzdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabaton је драстично и за веома кратко време постао велики бенд, ако тако могу да назовем. Гомилу фанова су стекли, за разлику од концерта где су били предгрупа Therionu и Digger-u. Бенд има добре песме, занимљиве текстове, нису баш као и сви други бендови у њиховом правцу (heavy/power) и што је можда и најбитније по њихову популарност - забавни су, песме су певљиве и лако се памте, што одмах на кеца привуче довољан број клинаца и почетника у слушању ове музике. Постао је бенд који се препоручује за слушање. Праве одличан шоу, користе пирохтехнику, неке разноразне пизде материне на бини, а уопште се нису издигли у небеса, врло радо попричају с фановима, сликају се, шале се, пију, а неко ми је рекао да су после Exita (јбг, нисам био :( ) једва напустили подручије и да су желели да остану још у Србији. Довољно да их погледам (опет), а верујем да ће бити довољан број људи да ово успе.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabaton је драстично и за веома кратко време постао велики бенд, ако тако могу да назовем. Гомилу фанова су стекли, за разлику од концерта где су били предгрупа Therionu и Digger-u. Бенд има добре песме, занимљиве текстове, нису баш као и сви други бендови у њиховом правцу (heavy/power) и што је можда и најбитније по њихову популарност - забавни су, песме су певљиве и лако се памте, што одмах на кеца привуче довољан број клинаца и почетника у слушању ове музике. Постао је бенд који се препоручује за слушање. Праве одличан шоу, користе пирохтехнику, неке разноразне пизде материне на бини, а уопште се нису издигли у небеса, врло радо попричају с фановима, сликају се, шале се, пију, а неко ми је рекао да су после Exita (јбг, нисам био :( ) једва напустили подручије и да су желели да остану још у Србији. Довољно да их погледам (опет), а верујем да ће бити довољан број људи да ово успе.

 

Свака ти је на месту!

Слажем се у потпуности.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slažem se momci. U stvari, pesma nije uopšte "o nama" ni "o njima".

Pesma se bavi idiotskim/besmislenim ratovima 90-ih na Balkanu.

To je f*ing rat i šta on radi čoveku! A ne "mi", pa ni "oni". Nisam siguran da li to želim da čujem live...

Mogli bi da obrade neki od događaja iz II ili I svetskog rata sa ovih prostora. To bih pre voleo da čujem.

Kontam da bi npr. pesma o prelasku srpske vojske preko Albanije za vreme I sv. rata mogla biti interesantna.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to sam i ja mislio. Pesma je o Jugoslaviji i ljudima iz Jugoslavije uopste, i mislim da se niko ne treba ponositi njome, samo pokazuje koliko je uzaludnih i nepotrebnih sranja ovde bilo.

 

Inace, rekose da ce na sledecem albumu biti jedna pesma posvecena Srbiji valjda... :)

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...