Jump to content

2010.11.19. *SKC, Beograd* Sabaton


Ninoslav

Recommended Posts

pa kakav izvestaj moze biti osim toga da se pilo verovatno mnogo alkohola i da je bilo mnogo klinaca u maskirnim pantalonama koji misle da je sabaton mega veliki bend i koji razmisljaju o tome kako ce piti pivo sa clanovima benda i pitati ih neko nebitno pitanje cisto da pitaju,jebes to,bitan je koncert sutra a ne to jebivetrisanje

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kakav izvestaj moze biti osim toga da se pilo verovatno mnogo alkohola i da je bilo mnogo klinaca u maskirnim pantalonama koji misle da je sabaton mega veliki bend i koji razmisljaju o tome kako ce piti pivo sa clanovima benda i pitati ih neko nebitno pitanje cisto da pitaju,jebes to,bitan je koncert sutra a ne to jebivetrisanje

 

Mudro zboriš Miki... samo nemoj da si nervozan druže ;)

Sutra koncert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kakav izvestaj moze biti osim toga da se pilo verovatno mnogo alkohola i da je bilo mnogo klinaca u maskirnim pantalonama koji misle da je sabaton mega veliki bend i koji razmisljaju o tome kako ce piti pivo sa clanovima benda i pitati ih neko nebitno pitanje cisto da pitaju,jebes to,

svaka na mestu

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kakav izvestaj moze biti osim toga da se pilo verovatno mnogo alkohola i da je bilo mnogo klinaca u maskirnim pantalonama koji misle da je sabaton mega veliki bend i koji razmisljaju o tome kako ce piti pivo sa clanovima benda i pitati ih neko nebitno pitanje cisto da pitaju,jebes to,bitan je koncert sutra a ne to jebivetrisanje

To i ja kazem. Jebo tu zurku, koncert je vazan :D

 

ovo mi stiglo na fejsu

 

Dušan Filipović 19 November at 03:16 Reply • Report

Prvo bih zeleo da se izvinim u Bojanovo i moje ime za shirenje dezinformacija o navodnoj zurci koja je trebala da bude odzana u klubu Voodoo.

 

Naime, Legacy je poslao ljudima poruku da ce se odrzati preparty u klubu Voodoo sa chlanovima benda, naravno, skupilo se ljudi, zeleli smo da pokazemo da smo dobri domacini. Medjutim, kako je vreme odmicalo, a chlanova benda nije bilo, ljudi su odlazili. Na kraju samo i Bogdan i ja otishli, da bi sreli Ivana, koji nam je rekao da je upravo sreo Joakima. Otrchali smo do njega da vidimo o chemu se radi, gde nam je on rekao da njih niko nije kontaktirao ni za kakvu zurku... Izvinuo se i rekao da ce lichno videti ko je odgovoran za ovo, jer je samim tim i bend namagarchen, jer ispada da ispaljuju svoje fanove. Zurka je bila zakazana za 10 a oni su u beograd stigli tek u 10:30

 

Ovo je ochigledno bio samo trik da se skupi shto vishe ljudi u voodoo, kako bi profitirali.

 

Josh jednom se izvinjavam za shirenje dezinformacija, shta da vam kazem, i mi smo verovali ljudima, ali da dodje do ovako necheg, nismo se nadali...

 

Shto se tiche sada vec danashnjeg koncerta, nadam se da cemo se okupiti u shto vecem broju, i pokazati kakvi smo fanovi. Zastava je gotova, sutra je podizem, nadam se da ce biti josh nekog ko je spreman da da kintu jer se od prvobitnog broja ljudi koji su po osnivanju grupe nudili pomoc, broj ljudi koji suu se odazvali sadasnjem pozivu drastichno samnjio...

 

Dushan

SPB

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kakav izvestaj moze biti osim toga da se pilo verovatno mnogo alkohola i da je bilo mnogo klinaca u maskirnim pantalonama koji misle da je sabaton mega veliki bend i koji razmisljaju o tome kako ce piti pivo sa clanovima benda i pitati ih neko nebitno pitanje cisto da pitaju,jebes to,bitan je koncert sutra a ne to jebivetrisanje

 

 

Јебиветру, дођи вечерас да попијемо по коју, а мани се клинаца у маскираним панталонама, лепше су девојчице у Sabaton мајицама. :D

 

Вечерас ћу оставити свој принцип да не носим мајице бендова на чији концерт идем само зато што Београд пише Ћирилицом на њиховој мајици. Краљеви.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Концерт у Софији 16. новембра је био велики. Звук је био перфектен и на све три групе, Сабатон су свирали саат и пола, Ејлсторм око 45 минута. Ово је био сетлист на Сабатон:

 

01. Intro - March to the War

02. Ghost Divison

03. Uprising

04. White Death

05. Cliffs of Gallipoli

06. 40:1

07. Final Solution

08. Attero Dominatus

09. Rise of Evil

10. Saboteurs

11. Swedish Pagans

12. Price of a Mile

------------------------

13. Coat of Arms

14. Primo Victoria

15. Metal Medley

 

На meet & greet Sabatona од наши фан клуба "Bulgarian Panzer Battalion" смо дао им тенк с даљински управљач модела Panzer-III icon_rockdevil.gif -

Желим вам невероватно зарада од концерт вечерас. Живели!

Edited by RadOwaR
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, imam čast da se prvi oglasim posle certa!

Neću mnogo da dužim, samo ću reći da je bilo do jaja, odlična poseta, sjajna atmosfera na sva 3 benda! Bendovi su takođe odlični bili, a Sabaton je, očekivano, razvalio! :rockdevil: Ja sam ostao bez glasa i mrtav sam totalno, pa odoh na rehabilitaciju! :mrtav:

Pozdrav svima koji su bili!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je fantastichno, nisam odavno video bolju atmosferu na koncertu. Predgrupe me nisu bash neshto zanimale ali zato Sabaton je razvalio. Evo setlista ako nekoga zanima (nije redom).

Intro

Ghost division

Uprising

White death

Clifs of galipoli

40:1

Final solution

Attero domintatus

Saboteurs

Price of a mile

Coat of arms

Primo Victoria

Metal crue/metal machine

7734

Wolfpack

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...