Jump to content

The Walking Dead (2010- )


Guest Administrator

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Odgledah i ja.

Prve tri sezone vrh... posle sve slabije.

Nervira me ovaj roker sa usiljenim kezom, uopšte mi ne izgleda zajebano. Mnogo mi je zajebaniji lik bio, recimo guverner.

Čekao sam da ubiju glavnog lika još od prve sezone, i onda kada se ono zabradio (i postao čovek), nešto sam kao i počeo malo da ga gotivim, sad me opet nervira.

 

Nego, pitam se od početka serije. Ljudi se ograđuju od zombija, prave zidove, kurce palce, na kraju zombiji preovladaju. Zar nije lakše napraviti (makar za početak) neko naselje, gde su kolibice sagrađene na drveću, i napraviti prolaze između drveća i merdevine da se popneš (zobiji ne mogu uz merdevine).

Napraviš najbedniju konstrukciju na drvetu... samo da možeš da legneš, i da ne padneš, i eto ti bezbrižnog sna, a ne da se zagrađuješ u kuću i spavaš sa jednim okom otvorenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na ovom forumu ima ljudi? :)

 

Meni ceo koncept ne pije vodu (ali ajde, serija je, pa žmurim na nelogičnosti), iako bi bilo lepo da su napravili smislenije.

Ne mogu da shvatim kako bi vojska mogla da pukne prilikom takve katastrofe. Jedino ako je u istom trenutku odjednom 90% populacije bilo zaraženo, ali ako je krenulo od jednog centra, pa se širilo, vojska bi to sprečila ko od šale. Imamo neki kadar u prvoj sezoni vojnika koji se uspaničio, pa počeo da puca nasumice. How yes no. :rolleyes:

Takvu katastrofu bi trebalo i lokalna policija da spreči.

Zatim, nije mi realistično da ljudi upadaju u onakve depresije "zbog sveta koji je propao". Čovek ima nagon za samoodržanjem, pa više ima sad depresivaca jer se skoro ništa ne dešava, i ljudi ne vide smisao ni u čemu, nego što bi tada bilo, jer bi dobili jasan smisao.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...