Jump to content

Moonspell


Tormentor

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Tja... Standardno dobra svirka od njih, ali prekratka... Fernando mi rece posle da su im dali samo 70 minuta i da nikako nisu mogli to da produze (a bas su zeleli duze da sviraju)... Zato nije bilo nicega sa Sin-a, The Antidote-a, Butterfly Effect-a, samo jedna sa Darkness And Hope-a... Srecom je Wolfheart ispostovan kako treba. Sve u svemu, dobra svirka, ali gledao sam ih u daleko boljem izdanju. Malo ljudi, cini(lo) mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tja... Standardno dobra svirka od njih, ali prekratka... Fernando mi rece posle da su im dali samo 70 minuta i da nikako nisu mogli to da produze (a bas su zeleli duze da sviraju)... Zato nije bilo nicega sa Sin-a, The Antidote-a, Butterfly Effect-a, samo jedna sa Darkness And Hope-a... Srecom je Wolfheart ispostovan kako treba. Sve u svemu, dobra svirka, ali gledao sam ih u daleko boljem izdanju. Malo ljudi, cini(lo) mi se.

Jedina svetla tacka mh stage-a, i ogranice im svirku na jebenih 70 minuta, madball ne racunam jer su bili pre par meseci, a max je zvucao gore od anal cunta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini bend koji je zvucao dobro to vece na metal hammer stage-u .

Zanimljiv je bio onaj vatromet dok su svirali.

Zao mi je sto Diluvium nije svirao.

Danilo video sam te u masi kad je ToD svirao...

Edited by VLAJKO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danilo video sam te u masi kad je ToD svirao...

aha, bio sam tu, muvao se svuda u principu.. dosao posle na Ashes You Leave pa na Stone takodje.. ali ton mi se nije dopadao nikako.. a ni onaj bradati tonac nije delovao nesto preterano zainteresovano icon_smile.gif

 

mogao sam i ja da idem u bekstejdz da jurim Fernanda i ekipu, ali mi nekako bilo glupo.. ortak nije imao pass pa mi bilo glupo da idem bez njega biggrin.gif (ipak ih on vise voli)

 

haha da, komentar za vatromet je bio do jaja:

"What is this? This is Italy" ili tako nesto icon_smile.gif

 

"in jor hart iz berida đuvl" icon_smile.gif umro sam na tom delu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...