Jump to content

Moonspell


Tormentor

Recommended Posts

set lista je, ja mislim, potpuno tacna, meni je koncert bio predobar, upao sam u backstage i pokupio autograme, bas fini ljudi... odvalili su svirku... ko nije isao zajebao se MNOGO...

 

Devojke, ajde podelite bar par slicica sa nama koji nismo nosili aparate... Izvalio sam da je ceo prvi red naravno bio popunjem (maloletnim ph34r.gif ) devojcicama i da je svaka druga imala foto-aparat, tako da bi bilo bas fino da ih neko negde okaci...

 

Cim budu ponovo svirali negde blizu, cimam se da ih gledam treci put... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

set lista je, ja mislim, potpuno tacna, meni je koncert bio predobar, upao sam u backstage i pokupio autograme, bas fini ljudi... odvalili su svirku... ko nije isao zajebao se MNOGO...

 

Devojke, ajde podelite bar par slicica sa nama koji nismo nosili aparate... Izvalio sam da je ceo prvi red naravno bio popunjem (maloletnim ph34r.gif ) devojcicama i da je svaka druga imala foto-aparat, tako da bi bilo bas fino da ih neko negde okaci...

 

Cim budu ponovo svirali negde blizu, cimam se da ih gledam treci put... icon_rockdevil.gif

Nemoj tako,osjetih se ko matori pedofil kad sam procitao to sto si napisao. laugh.gif Bilo nas je dosta u prvom redu koji nisu "maloletne devojcice". icon_wink.gif

 

Inace,sta mislite,ima li sanse da na jesen ponovo dodju u Srbiju,ovaj put u Bg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslednje sto cu da trpim je da mi klinac, bleker iz unutrasnjosti soli pamet. ajd' bok.

kada kazem da je za mene govno, to se ne uzima kao aksiom ili kategoricka tvrdnja, vec kao misljenje, majmuncino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslednje sto cu da trpim je da mi klinac, bleker iz unutrasnjosti soli pamet. ajd' bok.

kada kazem da je za mene govno, to se ne uzima kao aksiom ili kategoricka tvrdnja, vec kao misljenje, majmuncino.

icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

 

Bleker iz unutrasnjosti VS. Narkos iz Beograda.

 

pukeface.gif

 

Stani na loptu, Lesi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslednje sto cu da trpim je da mi klinac, bleker iz unutrasnjosti soli pamet. ajd' bok.

kada kazem da je za mene govno, to se ne uzima kao aksiom ili kategoricka tvrdnja, vec kao misljenje, majmuncino.

aaaa.... icon_smile.gif

 

u pravu si, naglasio si da je subjektivno, nego po cemu je generalno veca vrednost blekera iz juzne srbije nego onog odavde..... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Moonspell je zaista ekstra bend.....

Iako su se malo i iskomercijalizovali,zadnji albumi(a naravno i stariji) su im zaista odlicni....

Dobri tekstovi od pesama,dobra svirka,odlican vokal i fino ubacivanje elektronike...

Krivo mi je sto nisam isao da ih slusam na Exit-u-zaista mi se nije davalo skoro 3000 din za jedan dan,no nema veze docice ionako ponovo u Bg,to je skoro sigurno....

Inace slike su odlicne-hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...