Jump to content

Moonspell


Tormentor

Recommended Posts

Više je novca potrošeno na unajmljivanje suicide girls nego pameti na osmišljavanje spota.

 

Da ne pominjem nedovršenu pesmu punu potencijala. Taman se zaleti i onda kraj. Zbog ovakvih govnjivih stvari ne slušam ništa njihovo posle 2003. Osim kada mi, ludom igrom slučaja, dođe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da govorim o njihovoj diskografiji, jer ne slusam nesto puno Moonspell, ali sve sto si rekao oko pesme i spota je istina. Shvatam da ce uskoro u vecini slucajeva kod metal spotova, biti pitanje kolko ima gothic/metal lepotica u spotu, a ne sta se dogadja u istom. A ne moze se reci da vise nemaju budzet ko nekad ranije.

Edited by Lunar
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omega je sasvim okej album, ima dobre pesme, cak i hitove, meni je a Greater Darkness mozda i najbolja na kompletnom izdanju.

Problem je sto Alpha, koji je kao glavni album zvuci nekako nedoreceno, ima tu i tamo dobrih momenata, sjajnih solaza ali u sustini kao da mu fali nesto da bude kompletan. Cini mi se da Alpha pati od viska filera i "ni tamo ni vamo" pesama. Jednostavno mu treba jos hitova jer ocigledno je da su isli na kratke i konkretne pesme. Prve 2 su mi odlicne i kako album odmice moje interesovanje opada. Sta znam, videcu za nekih godinu dana dal ce mi se promeniti misljenje.

 

Sto se tice spotova, ne znam da li tu sta vredi komentarisati, metal spot ko metal spot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solstafir se ne bi složili.

 

Meni je najveći problem što još od The Antidote nisu napravil album koji zvuči kao celina. Uvek ispadne skup pesama.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omega je sasvim okej album, ima dobre pesme, cak i hitove, meni je a Greater Darkness mozda i najbolja na kompletnom izdanju.

i meni je A Greater Darkness medju boljim pesmama, a vidim da je ovde niko nije pomenuo. mada, to je upravo jedna od onih pesama za koje rekoh da im fali neka kvalitetna solaza. ovako deluje pomalo nedoreceno i obogaljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni posle vise slusanja novi album se svidja mnogo. Vise mi se svidja Omega White, koliko mogu da primetim tako je i vecini. Jebem li ga, kompletnija je celina od Alpha Noir, koji ima jebacke rifove mnogo, ali i 3 dobre pesme i ostale prosecne, dok je OW bolji kao celina, ali generalni utisak mi je dosta dobar. A White Skies je prava hitcina za pijane letnje noci.

 

Sto se tice omiljenog albuma, za mene je to ubedljivo Wolfheart, i to mi je jedan od najboljih albuma koje sam ikad i cuo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...