Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Pa mozda zato sto je euro skocio sa 90 rsd na 104 rsd, a i treba imati u vidu da su ovo 2 koncerta. Kad tih 60 eura podelis na 2 ispada da placas 30 eura Judas-e i 30 eura Whitesnake. Ja ne verujem da ce karte kod nas biti ispod 50 eura za neka dobra mesta u areni.

Koliko bi onda trebalo da kostaju festivalske ulaznice po tebi? Navescu kao primer SONISPHERE u Sofiji kada je prvo vece svirala velika cetvorka... po tvojoj logici bi trebalo ulaznica da bude 120 eura, jer ipak su to cetiri benda...

 

Sve preko 4000 za parter je previse...

 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi onda trebalo da kostaju festivalske ulaznice po tebi? Navescu kao primer SONISPHERE u Sofiji kada je prvo vece svirala velika cetvorka... po tvojoj logici bi trebalo ulaznica da bude 120 eura, jer ipak su to cetiri benda...

 

Sve preko 4000 za parter je previse...

Po mojoj logici festival je jedno, a koncert je nesto sasvim drugo.

 

 

 

Evo bas sad gledam, karte za koncert u Minhenu su 56 eura. U Pragu fan pit 49 eura, parter 36 eura, bolja mesta na prvom prstenu tribina 65 eura, losija mesta na prvom prstenu tribina 53 eura, a mesta na drugom prstenu tribina su 41 euro. Verujem da ce otprilike te cene biti i kod nas.

Edited by dok
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mojoj logici festival je jedno, a koncert je nesto sasvim drugo.

 

 

 

Evo bas sad gledam, karte za koncert u Minhenu su 56 eura. U Pragu fan pit 49 eura, parter 36 eura, bolja mesta na prvom prstenu tribina 65 eura, losija mesta na prvom prstenu tribina 53 eura, a mesta na drugom prstenu tribina su 41 euro. Verujem da ce otprilike te cene biti i kod nas.

 

A tebi Prag,Mihnen, Bg sve to isto.. :confused:

 

Velis Judas ovde Judas onde ista cena..Ma idi begaj ovo je Srbija jbt, sta sad treba da nas dere kako ko stigne samo zato sto je u svetu bila ta cena,

 

Lepo rece neko gore sve preko 4000 za parter je previse.TACKA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti koji prodaju karte ce morati prvo da razmisle koliko ljudi u Srbiji imaju para u dzepu, a nekoliko su karte u Evropi, jer ako udare cenu mozda ne prodaju nista pa otkazu koncert.

 

Valjda im ide u prilog da se koncert odrzi pa kolika god da im je zarada.

 

P.S. Tih 36€ (i nize :mrgreen:) iz Praga bi bila super cena.

 

I sto rece covek, dusmani gledaju ovo, ne dizite cenu bez potrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislite da ce WS I Judasi svirati duze nego sto su svirali Anthrax,Megadeth i Slayer na Sonisferi a o Metaliki koja je svirala dva sata da ne govorimo?Fan pit je bio 62 evra sto znaci 16 evra po bendu ako racunamo kako Dok kaze,hehehe.I to za fan pit i za nista manja imena nego sto su ova dva koja dolaze u Arenu.

Ako ima paljevina koje imaju love a idu samo iz pomodarstva ne znajuci ni po dve pesme ova dva benda i ako ce oni da napune Arenu bez metalaca i rokera iz svih gradova Srbije a i sire onda svaka cast,nek stave ulaznicu 100 evra za parter.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta koji kurac serete?! Jel izasla cena? Nije, kad izadje - pljujte ili hvalite... Mislim da je svako ko organizuje koncert u Srbiji svestan platezne moci gradjana - nema potrebe za proseravanjima... Na kraju krajeva svi se slazemo da je 60e puno... 4000 za parter bi bilo sasvim OK, al' videcemo kad se bude zvanicno znalo i kad krene prodaja... Ova rasprava o cenama nema nikakvog smisla.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo je kada se kuka za cena ulaznice koja je 2000-2500. A bezobrazluk bi bio kada bi cena u Srbiji za ovo bila 50-60 eura.

 

Brate,ti stvarno mislis da ce karte za parter biti izmedju 2000-2500? Pa kad su WS svirali u Bg-u 2006,karte su bile 2000,ili tako nesto,a sad jos dolaze i Judas Priest sa njima...Parter ce minimalno biti 4000!

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogresno si protumacio. Prva recenica se odnosila na ono sto je rekao Zoidberg u nekom prethodnom postu. Naravno da nisam malouman i da mislim da ce karta biti toliko. Moja licna zelja je da bude 30 eura za parter, mislim da je to svakome prihvatljivo. A ako bude preko npr. 50 eura, znas koliko mi se jebe da idem? Ponavljam, to je samo moje misljenje.

Edited by Zlatko
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogresno si protumacio. Prva recenica se odnosila na ono sto je rekao Zoidberg u nekom prethodnom postu. Naravno da nisam malouman i da mislim da ce karta biti toliko. Moja licna zelja je da bude 30 eura za parter, mislim da je to svakome prihvatljivo. A ako bude preko npr. 50 eura, znas koliko mi se jebe da idem? Ponavljam, to je samo moje misljenje.

 

Izvini zbog loseg tumacenja,tek sam se probudio kad sam pisao ovo...I ja bih voleo da je karta 30 evra za parter,ali male su sanse za tako nesto...Npr parter na Maidenima je bio 3000...a ovo su ipak 2 velika benda.Nece biti preko 50 sigurno

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta koji kurac serete?! Jel izasla cena? Nije, kad izadje - pljujte ili hvalite... Mislim da je svako ko organizuje koncert u Srbiji svestan platezne moci gradjana - nema potrebe za proseravanjima... Na kraju krajeva svi se slazemo da je 60e puno... 4000 za parter bi bilo sasvim OK, al' videcemo kad se bude zvanicno znalo i kad krene prodaja... Ova rasprava o cenama nema nikakvog smisla.

 

Forum sluzi za rasprave i razmene misljenja pile.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspravljate se kolka ce cena da bude. A jos niko ne zna koliko ce stvarno da bude. Naravno da svi mi zelimo da je sto jeftinija al ne odlucujemo mi. Koliko ce da bude nek bude. Ja nisam lovaran, niko mi ne daje pare pa ne kukam. Gledao sam u svome trosku i Whitesnake i Judas Priest i opet cu kolko god da kosta. Za Srbiju tj. ovde cu priustiti. Tako da ko oce na koncert nek se stisne, ko sto cu i ja. Voleo bi fanpit,tamo sam uvek isao, ako ne onda parter al sam tamo. Sacekajmo cene pa onda bojkotujte, raspravljajte. Usvakom slucaju vidimo se In the Still of the Night on Freewheel Burning

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Minhenu je cena 56,4 EUR,i to nema podela na fan pit,parter i ostalo...što znači da kod nas nebi trebalo da bude preko 4000...

 

http://www.eventim.de/judas-priest-whitesnake-tickets-muenchen-freimann.html?affiliate=EVE&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&key=315337%241327493&jumpIn=yTix&kuid=323&from=erdetaila

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad već ne dajete ni dinara za albume red je da bar podržite omiljeni bend odlaskom na svirku, u suprotnom ne bi ni trebalo da tvrdite da ste fanovi, tako bar ja to vidim.

 

p.s. ovde ne prozivam nikog pojedinačno, pričam uopšteno

 

Slažem se u potpunosti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

kad već ne dajete ni dinara za albume red je da bar podržite omiljeni bend odlaskom na svirku, u suprotnom ne bi ni trebalo da tvrdite da ste fanovi, tako bar ja to vidim.

 

p.s. ovde ne prozivam nikog pojedinačno, pričam uopšteno

 

 

 

 

 

 

Ovo ti jako proizvoljna izjava, ne mozes tako da posmatras stvari, jer i dalje postoje ljudi koji kupuje albume, ali cak i da ih ne kupuje ,bend ima svoju cenu koja ne zavisi od broja prodatih albuma u drzavi... Tako da cak i ako ne kupuju ljudi albuma to nije razlog da ih orgaznizatori koncerta deru...

 

 

Edited by ..charlie..
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: Ti ko da ne živiš na planeti zemlji! To je upravo razlog, jer kako bendovi, usled smanjene kupovine albuma tj piraterije, dižu honorare, tako srazmerno sa honorarima raste i kinta u obrtu za organizaciju jednog ovakvog koncerta, a time i ulaznice.

 

Btw respect Hejt za onu gore sličku ;)

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ti jako proizvoljna izjava, ne mozes tako da posmatras stvari, jer i dalje postoje ljudi koji kupuje albume, ali cak i da ih ne kupuje ,bend ima svoju cenu koja ne zavisi od broja prodatih albuma u drzavi... Tako da cak i ako ne kupuju ljudi albuma to nije razlog da ih orgaznizatori koncerta deru...

 

ovo se odnosi na one koji ne kupuju, već su sve skinuli s neta, glume fanove, a kad dođe bend onda im je kao skupo, a bend im došao na noge, takoreći.

 

i dosta bre sa tom pričom o deranju, to može da priča samo neko ko nema pojma koliko je skupa muzička produkcija, pogotovo u ovo vreme i pogotovo za ovu našu muziku.

 

nekima je uvek puno - čak i da daju 200 dinara ( a što je 200, što nije 100? - jebote možda ljudi za tu siću ne mogu ni osnovne troškove da pokriju) i podrže neki neafirmisani bend, ja sve vreme pričam da je to sve naopako, jebeš mladog čoveka koji nikad nije bio na svirci. još se ovde žale kao da nam svaki dan dolazi priest, snejk, maiden....

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...