Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Znam, bio sam na oba u fan pitu, zato i pitam koliki ce biti ovog puta. Nisam znao da se povecava sa potraznjom karata. Mislio sam da je fixno tolki i tolki i gotovo. Jednom veci jednom manji. Znaci bice fan pit karata

 

Bice svih karata do dana koncerta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko koliko karata je pusteno u prodaji za fan pit? Tj. koliko ljudi ce da stane.

 

http://www.tickets.r...1&ConcertID=562

 

Pise sve :D Ima i slika, ako neko ne zna kako su podeljena mesta.

 

 

EDIT: Ne videh na vreme da ima slike gore u prethodnom postu, baguje mi nesto komp, nece da radi scroll. :D

Edited by AuroraFallen

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA da je prostor za 5000 ljudi i da su unutra 3000 ljudi opet bi bio svinjac jer je to Judas Priest i prvi put dolaze kod nas tako da ce jednostavno masa da poludi,tu nema spasa jedino da obezbedjenje seta po fanpitu za te kojima smeta guzva i krljanje :mhihi:

 

@LazaGNR

 

:pivopije:

Edited by BruceBruce
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

znajuci avalon produkciju ima da nastampaju 100000 karata za fan pit i bice kao svinjcu, kao sto je bilo na maidenima u areni

 

Na Maidenima u Areni uopšte nije bilo kao u svinjcu. Naprotiv, bilo je jako puno prostora - bio sam sasvim dovoljno blizu bine, iskosa sa desne strane, ni jaknu nisam morao da mećem u garderobu. Sad, ako se neko gura baš u prve redove, to je njegov problem - biće mu svinjac i sa fan pitom i bez fan pita.

 

Primer svinjca u fan pitu je Riblja čorba u Areni (oktobar 2009), jer je svako mogao da preskoči ogradu (jednu jedinu) i uđe iz partera bez kontrole, pa je bilo krcato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanja za vas iskusne po pitanju koncerata u Areni - idem sa decom,tri komada, sta da uzmem a da uklopim i sliku i ton? Na Tasu bili levo gore na tribinama i bilo je ok, ali to je otvoreni prostor. Cisto da se ne zajebemo previse, jer sve sem fan pita je, realno, zajeb.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Maidenima u Areni uopšte nije bilo kao u svinjcu. Naprotiv, bilo je jako puno prostora - bio sam sasvim dovoljno blizu bine, iskosa sa desne strane, ni jaknu nisam morao da mećem u garderobu. Sad, ako se neko gura baš u prve redove, to je njegov problem - biće mu svinjac i sa fan pitom i bez fan pita.

 

Primer svinjca u fan pitu je Riblja čorba u Areni (oktobar 2009), jer je svako mogao da preskoči ogradu (jednu jedinu) i uđe iz partera bez kontrole, pa je bilo krcato.

 

 

za fan pit po nekom pravilu postoji odredjeni broj karata koji se stampa(uzima se uobzir kapacitet mesta u kojem se odrzava koncerat), a ne da se stampa nasumice,koliko god se proda kao sto je u ovom slucaju bilo.U fan pitu bi trebao da imas bar pola metra prostora oko sebe.. uostalom pogledaj na nekom festivalu tipa rock am ring ili tako nesto kako bi trebao da izgleda fan pit.bas se secam kako sam sa ortacima (na maidenima u areni) na keca slozio koliko se komotnije u parteru i redje...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidimo se onda u fan pitu :) Ja idem sa devojkom. Jedino se nadam da neće biti previše šutki, a gaženje i guranje smo spremni da izdržimo. Valjda će ton biti i tamo korektan. Samo me brine voda, ipak je to jul, a biće i znojenja i gužve. Pitam se kako je organizovana prodaja vode. Naravno, očekujem 150 dinara za 2 deci, ali šta da se radi... Možda da nekako prokrijumčarim, je l' nekome uspelo?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Stones-ima nisam video sutku, ni na Whitesnake-u ni na Priest-u. HM jeste Headbanging a ne krljanje coveka pored sebe. A isto se slazem da treba da imas prostora u fan pitu, jbt zato ljudi placaju da su sto blize bini i da mogu da uzivaju. Volim guzvu i sve to al sam ipak za komotnije gledanje i divljanje ko na ZZ Top i Queen. U Pestu na Priest sam sve vreme bio u prvom redu(dobio palicu:rockdevil:) i niko me nije gurao. Dal su ljudi kulturniji il mirniji jebem li ga. Al ne zelim da platim fan pit pa da me neke budale gaze koje bi se tukle a ja dosao da uzivam u koncertu

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...