Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Drugari jel moze pomoc da izaberem kartu nikad nisam bio u Areni jbg a obiso sam svaki brlog u Beogradu.

Vidim svi kazu fan-pit to je valjda najbolje?

A pise da imaju i neke tribine za 3500 valja li to sta?

 

I bravo za cene skroz su ok cene.

Ako si "pravi" fan i hoces da zagrlis security ogradu ili da se bacas u sutku, onda uzmi fanpit (to ti je sektor za stajanje odmah ispred bine, za fanove kao sto i sam naziv kaze :smile: ). Parter (stajanje iza fanpita) ne savjetujem nikako jer ako nemas minimum 190 cm neces nista vidjeti, a i generalno je bezveze (bar meni). Tribine ako uzimas, uzmi prvi nivo, sa strane (nikako one naspram bine jer se nista ne vidi a i slabo se cuje), ali negdje oko sredine - dakle ni predaleko (slabo se vidi) ni preblizu (neizbalansiran zvuk) bini. Imas na sajtu arene mapu dvorane sa sektorima i sjedistima, pa mozes otprilike odabrati koji sektor hoces, pa da posle trazis na blagajni.

 

Doduse sve to zavisi od okusa, drzim da vecina ljudi najvise voli da ide u fanpit.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cene vrlo korektne.

I moje iskustvo sa Arenom je da karata za skoro sve sektore ima do dva-tri dana pred koncert. Problematične mogu da budu jedino tribine, i to sektori sa najboljim mestima tj. ono što se zove "tribine I kategorije" (201-204 i 214-217).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvom Whitesnake bilo ono koliko, 8.000? Za otkazani Judas Priest kažu bilo prodato 2.500 karata, dakle, ovo možda i bude rasprodato, ali ako bude onaj smanjeni kapacitet, bez nivoa 400 (gornjih tribina). Elem, fan pit all the way. :opusteno:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam krdo njih koji ce vise baciti na kldionicu ili rulet nego sto kosta karta, a kukace kako nemaju pare. Onaj ko dodje i treba da dodje, a onaj ko ne bolje sto nije !!!

 

Samo da sada ne ispale i da niko iz bendova ne otegne papke i bice ekstra provod. :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni upravo to i smeta, nikad ne znaš kako će organizator koncerta da napravi procenu broj ljudi / prostor u fan pitu. Imam utisak da u Areni nema ograničenja po pitanju broja prodatih fan pit karata – najskuplje su i prodavaće se dok ima kupaca - ali mora biti ograničenja po pitanju prostora, jer nije normalno da se ograda pomeri na pola partera. Verovatnije je da će fan pit biti krcat, što je po meni budalaština. U fan pitu mora da bude mesta, logično je da ostane bar metar-dva slobodnog prostora ispred zadnje ograde (svi se nabiju napred), a nešto mi se čini da je koncept naših koncertnih agencija „trpaj kol'ko stane“.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...