Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Odličan predlog i to da bude skroz pozadi.

:haha: Dobar ti je taj amandman na predlog. Shutkeri ionako nisu doshli da gledaju koncert. :razz:

 

Oduvek se znalo pa makar to bio i ZLATNI MELOS onaj narodni festival ko ne zna da vodi racuna o sebi i ne moze da trpi guzvu i guranje neka ide lepo pozadi,uvek je bilo tako i bice.

 

Guranjei guzhva je jedno, a skakenj po drugima koji to nisu trazhili je sasvim drugo.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam se da li bi voleli ovi sto idu u sutke ...

...da li bi vam prijalo da vam u jednoj izbiju par zuba, u drugoj oko, u trecoj razbiju glavu...?

Sta lupetate obojca jebote?

@Huszar:kad si ti video kod nas na koncert da su nekom izbijeni zubi,razbijana glava ili izvadjeno oko?Sta lupas.

@Blabator:a i ti...ko kad bih ja pitao jel bi ovima sto se nerviraju zbog toga bio potreban neki gay da im titra jajca da im pritisak ne bi skocio ako bi ih ne daj boze neko slucajno nacepio u prolazu.

 

Ako vam vec neko smeta na koncertu - kazete mu da prekine ili ga odgurnete i gotova stvar.

(EDIT:ako je veci/jaci/krupniji od vas ili nece da slusa,promenite poziciju i gotovo)

 

 

 

Sem toga,staticna publika na metal koncertu...da svi mirno stoje,gledaju,na kraju pesme ni ne tapsu...pfffffff.Nula bodova.To cak ni bend ne voli da vidi! :da:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fanpit je za FANOVE kao sto sama rec kaze,ako su u pitanju pravi fanovi,oni ce toliko biti uzbudjeni da im ne mozes zameriti to sto ih atmosfera ponese na visi level i sto su u stanju svasta da rade,na nekom koncertu gde si fan jednostavno ne mozes sebe da obuzdas,secam se Slayera na Exitu recimo,ljudi su se samopovredjivali od tolike energije i uzbudjenja nisu znali sta da rade sa sobom i isli su glavom u zemlju,ma to je sve metal...ja recimo na Maidenima nisam osecao udarce koje sam dobijao i po glavi i po stomaku jer mi je toliko bilo stalo da odgledam koncert i da pevam da nisam osecao nikog oko sebe iako sam tek posle koncerta video da sam sav u modricama bio.

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

У бре Лазо ал си осетљив. Ко оће у шутку купи фанпит, ко оће да гледа купи трибине и то је то.

Pa to i ja kazem.

Ovde se neki ponasaju kad cuju za rec "sutka" ko da je u pitanju odlazak na front.Gde ce im glave,ruke i noge biti otkinutejer to se redovno radi u sutkama.

 

Prave frku oko nicega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fanpit je za FANOVE kao sto sama rec kaze,ako su u pitanju pravi fanovi,oni ce toliko biti uzbudjeni da im ne mozes zameriti to sto ih atmosfera ponese na visi level i sto su u stanju svasta da rade,na nekom koncertu gde si fan jednostavno ne mozes sebe da obuzdas,secam se Slayera na Exitu recimo,ljudi su se samopovredjivali od tolike energije i uzbudjenja nisu znali sta da rade sa sobom i isli su glavom u zemlju,ma to je sve metal...ja recimo na Maidenima nisam osecao udarce koje sam dobijao i po glavi i po stomaku jer mi je toliko bilo stalo da odgledam koncert i da pevam da nisam osecao nikog oko sebe iako sam tek posle koncerta video da sam sav u modricama bio.

 

To je kad emocije potisnu razum u drugi plan. A znamo shta sve mozhe da bude posledica toga.

 

Ne vole bendovi da je publika staticna, ali to ne znachi da voli kad u publici skachu 1 po 2-ma. Bruce je u sred pesme mislim u Australiji, rekao ''2 steps baaack,please.'' zato shto se stoka gurala na ogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,ja npr. nikad ne skacem.To nikad (dovoljno sam visok iovako:haha: ).I nikad idem u sutke.Tacnije,vrlo,vrlo retko.

Al ako neko od mene skace,sutira se,gura se,a na METAL sam koncertu,a ne u operi/pozoristu - boli me k. sta taj pored radi.I da me slucajno gurne/nagazi/ne znam sta - pa jebote,nisam od stkla da mi sad tu svaka dlaka smeta.

 

OK,ako krene da me grize,ujeda,grebe - onda je vec druga prica :haha:

 

 

EDIT:by the way,uglavnom se iz nekog razloga na metal svirkama uvek nadje neka pijana/drogirana stoka,koja ni ne zna sta gleda na bini,a jos manje zna sta radi,pa BAS pravi sranja.Takve naravno treba odstraniti.Bezveze mi je da se tucem na metal koncertu,ali...dosao sam u iskusenje par puta zbog nekih idiota.

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali je takodje rekao ako ne volis da se guras i ne volis znoj,smrad,metal onda da odjebes iz prvih redova i da ides pozadi zbog svoje sigurnosti.

 

@Laza GNR

U potpunosti si objasnio,to je to,i ja ne volim da se sutiram dok pratim koncert ali ne zameram ako nekoga ponesu emocije,sve je to METAL.

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je kad emocije potisnu razum u drugi plan. A znamo shta sve mozhe da bude posledica toga.

 

Ne vole bendovi da je publika staticna, ali to ne znachi da voli kad u publici skachu 1 po 2-ma. Bruce je u sred pesme mislim u Australiji, rekao ''2 steps baaack,please.'' zato shto se stoka gurala na ogradu.

 

ако ти се мрда куковима онда иди на концерт Битлса. зна се шта је Метал концерт.

 

Метал концерт без шутке, к'о сарма без меса :da:

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta lupetate obojca jebote?

@Huszar:kad si ti video kod nas na koncert da su nekom izbijeni zubi,razbijana glava ili izvadjeno oko?Sta lupas.

@Blabator:a i ti...ko kad bih ja pitao jel bi ovima sto se nerviraju zbog toga bio potreban neki gay da im titra jajca da im pritisak ne bi skocio ako bi ih ne daj boze neko slucajno nacepio u prolazu.

 

Ako vam vec neko smeta na koncertu - kazete mu da prekine ili ga odgurnete i gotova stvar.

(EDIT:ako je veci/jaci/krupniji od vas ili nece da slusa,promenite poziciju i gotovo)

 

 

 

Sem toga,staticna publika na metal koncertu...da svi mirno stoje,gledaju,na kraju pesme ni ne tapsu...pfffffff.Nula bodova.To cak ni bend ne voli da vidi! :da:

 

Mozhda ti nisi video, jer si bio pod anestezijom od piva. :haha:

 

Ko hoce da skache, tuche se i divlja, nek' ide na stadion, na derbi i tamo ce biti u adekvatnom okruzhenju.

 

Objasni ti pijanoj stoci od 200 kila da toliki mozhe da padne na nekog i ubije ga.

Pojavi se par njih koji hoce da se shutkaju i onda 100 drugih treba da promeni poziciju zbog njih? To je kao ''ja sam lud, sklonite se" i igramna tu kartu. Takvo ponashanje se eliminishe, jer narushava mir drugima.

 

ако ти се мрда куковима онда иди на концерт Битлса. зна се шта је Метал концерт.

 

 

A tebi ako se divlja, idi na sever ili jug kod delija i grobara.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 50ti put da postujem objasnjenje Brucea za sve fensere koji dolaze na koncerte i imaju pogresnu predstavu o heavy metalu:

 

"An IRON MAIDEN show should not be some kind of bourgeoisie experience like going to see THE EAGLES with $50 hotdogs and dickie bows and all that kind of shit. It should be as dirty and smelly and sweaty as you can possibly be. And I if you don't like dirty, smelly and sweaty shit, stay away."

 

PS. Iskenjam se po ZDRAVIM fanovima koji nisu u stanju za svoj najbolji bend da istrpe malo guzve,gurke i tenzije.ja jebeno kad sam na koncertu nekog benda koji mnogo volim ne mogu da skinem kez sa face pa ne znam sta da se desi,na jednoj svirci sam zavrsio sa pocepanom arkadom ali mi nije bilo zao,lep oziljak,seca na lepu uspomenu,moglo je bez toga da prodje ali me je lik stvarno igrom slucaja zapenalio laktom...

Edited by BruceBruce
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozhda ti nisi video, jer si bio pod anestezijom od piva. :haha:

 

Ko hoce da skache, tuche se i divlja, nek' ide na stadion, na derbi i tamo ce biti u adekvatnom okruzhenju.

 

Objasni ti pijanoj stoci od 200 kila da toliki mozhe da padne na nekog i ubije ga.

Pojavi se par njih koji hoce da se shutkaju i onda 100 drugih treba da promeni poziciju zbog njih? To je kao ''ja sam lud, sklonite se" i igramna tu kartu. Takvo ponashanje se eliminishe, jer narushava mir drugima.

 

 

 

A tebi ako se divlja, idi na sever ili jug kod delija i grobara.

 

stay away

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 50ti put da postujem objasnjenje Brucea za sve fensere koji dolaze na koncerte i imaju pogresnu predstavu o heavy metalu:

 

"An IRON MAIDEN show should not be some kind of bourgeoisie experience like going to see THE EAGLES with $50 hotdogs and dickie bows and all that kind of shit. It should be as dirty and smelly and sweaty as you can possibly be. And I if you don't like dirty, smelly and sweaty shit, stay away."

 

PS. Iskenjam se po ZDRAVIM fanovima koji nisu u stanju za svoj najbolji bend da istrpe malo guzve,gurke i tenzije.ja jebeno kad sam na koncertu nekog benda koji mnogo volim ne mogu da skinem kez sa face pa ne znam sta da se desi,na jednoj svirci sam zavrsio sa pocepanom arkadom ali mi nije bilo zao,lep oziljak,seca na lepu uspomenu,moglo je bez toga da prodje ali me je lik stvarno igrom slucaja zapenalio laktom...

 

Jebo te, ponashah se k'o da imash 15 godina. Ako ne shvatash da je ta Bruceova izjava marketing, nemam shta da ti kazhem.

 

Ako je tebi pocepana arkada lepa uspomena, u redu, nemam komentar na to. Probaj da idesh na vechite derbije, tamo cesh pokupiti josh lepshe uspomene.

Edited by Huszar
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim WALL OF DEATH i tako te gluposti su vec sranje i to ne podrzavam uopste,ali guranje brate ja ne vidim u cemu je problem da te neko malo ugazi i da malo istrpis guzvu da bi gledao svoj omiljeni bend...jebote.

 

I ne volim fudbal,ono sto sam hteo da kazem jeste da jednostavno ne zameram nekom sto me je slucajno zakacio laktom,jebeno je bio u elementu i bio je uzbudjen jer je gledao svoj omiljeni bend i u zaru borbe za prve redove me je slucajno opalio,puklo je i jbg-a sta sad tu da se radi,treba mozda da ga koljem?A to sto si ti kao sad popio svu pamet sveta mator si odrastao si,prerastao si metal i te iste fore sa time me zaobidji,jel i Laza bice dete,aj nemoj lupati molim te.

Ako hoces na boks ides na boks,ako hoces na koncert ides na koncert tu se slazem ali da mi smeta svaka sitnica i da se odmah ljutim na organizatore to je DEBILIZAM.

Edited by BruceBruce
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako te nagazi, a nije imao nameru, to je OK, ali ako divlja ne vodeci rachuna da mozhe druge da povredi, onda to nije normalno za mene. Pre 25-30 godina su na utakmice isli i klinci koje su vodili ocevi i dede. U zadnjih 20 godina toga nema, jer su se pojavile budale koje su pogreshno shvatile stvari ili im klub za koji navijaju predstavlja paravan, i cilj im je da se lemaju pre i posle utakmice, a ne da navijaju za svoj klub. Sreca pa smo na koncertu svi na istoj strani. Zamisli kako bi bilo da nismo.

 

Nisam popio svu pamet sveta, ono shto kazhem je samo zdrav razum, nema veze s godinama.

 

Da li bi isto reagovao da ti je na primer izbio oko umesto da ti je pocepao arkadu?

Edited by Huszar
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne razumem zasto si se toliko uhvatio za utakmice ovde pricamo o koncertima,zasto poredjujes navijanje i gledanje nekog benda uzivo?Znas li ti koliko navijaca dolazi na koncerte?Mislis li da su oni svi CECA stil i te fore?Imas mnogo razlicite bagre gore,ja ne navijam niti cu ikad navijati niti podrzavam bilo kakvo extremno navijanje ali brate ovo sto ti pises je sad otislo u neku visu raspravu koja nema mnogo veze sa samom temom.

Edited by BruceBruce
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se ja da koncert ne treba da bude jebeni pokolj ali se ne slazem sa tom pricom da vam toliko smeta guzva i guranje da bi jednostavno zeleli da napravite parastos od svirke,to mi samo u glavu ne ide,nije da meni ne smetaju debili pogotovo kad dodje neko ko i ne slusa bend pa je dosao da pravi samo sranja,licno sam prevaspitavao dosta takvih pacenika ali to nije poenta cele price,za takve debile bi trebali da reaguju ovi iz obezbedjenja umesto da lade jaja,a taj lik sto me je slucajno zakacio laktom je bio mladji od mene 4-5 godina i bilo bi neadekvatno da sam ga istukao zbog slucajnosti.

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Хусар: царе, мени је ортак лепо признао: "ја сам фенсер, слушам народњаке и тако те ствари, али брате, ја тренирам рагби и пред сваку утакмицу слушам неки добар ХЦ типа Агностик Фронт, Медбол, Х2О, Про Пеин... то је енергична музика, и помаже ми да се психички спремим за текму". е сад, ако си ти у фазону да на метал концерт одеш, климнеш главом пар пута, попијеш 2, 3 пива, и одеш кући да дркаш на колекцију МП3јева, онда теби свака част. али буди сигуран да те то чини, у најмању руку, позером.

Edited by Јарослав
  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jaroslav: kad ti je primitivizam postao argument, rekao si sve. Necu vishe da gubim vreme na ovu raspravu. 2 litra technosti ne mozhesh da saspesh u sud koji prima samo 1 litar. Iskljuchujem se.

Edited by Huszar
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT:by the way,uglavnom se iz nekog razloga na metal svirkama uvek nadje neka pijana/drogirana stoka,koja ni ne zna sta gleda na bini,a jos manje zna sta radi,pa BAS pravi sranja.Takve naravno treba odstraniti.

 

plus jebeni skinsi. :da:

 

inače, najčešće na koncertima skačem (ako i uletim u šutku to je opet skaknje sa malo guranja... jednostavno nisam nasilna osoba. :redface: ) a pošto očigledno imam poremećen centar za ravnotežu UVEK najgore ugazim čo'eka iza mene ili glavom udaram u rame onog isred. :haha: i pošto to traje sat-2-3 ima vremena i da se upoznamo i sve. :haha: plus, sa ljudima iz šutki osećaš neku prisnost, kao da smo bradrs in arms. :haha:

uglavnom, kad god nekog ugazim, šutnem, udarim jednostavno se izvinim i ako je lik raspoložen (kako i treba da bude na koncertu) sve je kul, ako je nadrkan,... pa... onda je zalutao. očigledno se ni ne provodi na koncertu za koji je dao pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...