Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Ovim sranjima koja zovu muzikom? icon_smile.gif Kada se svi bendovi koji su započeli metal žanr povuku, prestanu da postoje, kad članovi napuste svet živih, i dalje će biti mnogo odlične muzike, čak previše da bi pojedinac sve mogao čuti. To je s jedne strane tužno (jer eto ne možeš da čuješ sve), ali s druge jako dobro jer znaš da postoje hiljade bendova tamo negde koji se kriju i za koje nisi čula/čuo pa postoji šansa da nekad naiđeš na njihovu muziku. Ako neko misli da svet muzike propada odlaskom Sabbatha, Maidena, Judasa, Whitesnakea, tome verovatno nije ni stalo da preslušava nešto novo već se zadovoljava onim što su milioni rekli da valja. Nemojte me pogrešno shvatiti, sve su to veliki bendovi, ali daleko od toga da su jedini.

 

Pošto solidno pratim noviju heavy scenu, mogu ti reći da većina mlađih bendova nije ni blizu revolucionarnosti koju su nekada u muziku unosili ti stariji bendovi, a zanimljivo da su i današnji albumi matorih bendova obično bolji od ovih mlađih. Noviji bendovi su jednostavno najčešće slaba kopija starih. Naravno, govorim o heavy metalu, jer si pomenuo Maidene i Judase. Drugi metal pravci su druga priča, o tome niti znam dovoljno, niti smatram relevantnim za ovu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa brate sve sto je kvalitetno do sada se izmislilo. malo tu prostora ima za nesto novo u muzici generalno , a da je dobro. zato imas gomilu bendova sa krizom identiteta , zele da budu neki novi pioniri zvuka , a u sustini i uglavnom prave muziku koja je sranje. prosto kao pasulj.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da kupim ulaznice u punom koloru( da se cedi boja)?

Da naglasim nisam ni ponajmanje neki kolekcionar vec bih hteo umesto budjavih belih karata iz Eventima vec bih hteo makar za ovaj koncert da imam karte u koloru.

Secam se da sam za Kanibale imao lepe ulaznice tj kupio sam ih na blagajni SKC, a redovno uzimam u Eventim.

Dakle ako neko zna gde uzeti kolorne Judase,unapred hvala.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno.

 

Gde mogu da kupim ulaznice u punom koloru( da se cedi boja)?

Nigde.

Jedino da nabavis od nekog press pass ili VIP,inace ne znam kako bi mogao da nabavis bilo sta u koloru i da udjes na koncert :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priest svira i na Szigetu + Motorhead i Sonata...

 

To je vec neshtp dobro od Szigeta. Spichili ih na metal stage. :uhoh:

 

Realno budjavi Eventima za te pare koje dobijaju bi mogao malo vise da se potrudi...

 

Nemoj da pljujesh Eventim, sad je kvalitetniji papir. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da jeste, kad su karte pustene u prodaju, cini mi se da je bilo 20 loza, oko 900 mesta na tribinama, itd. Samo sto nisam sigurna da li se taj broj raspolozivih mesta updejtuje samo prema broju karata koji prodaju oni na blagajnama Arene, ili racunaju i one sto idu preko eventima i slicnih servisa. Eventim ima plan sedenja, ali se tu oznacavaju samo mesta bukirana preko njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm...ne znam koliko treba obracati paznju na to sto pise na Areninom/Eventimovom sajtu.Vec je bilo reci o tome (na temema o drugim koncertima):to je preostali broj karata iz kontigenta koji se upravo prodaje,a kad se taj rasproda onda stize novi kontigent karata,pa kad se i taj raspoda stize novi,itd. itd.

 

Gledajuci te brojke jedino mi sa ove slike gore malo cudno to sto:1. kontigenti su (govorim za predhodne koncerte) bilo od po 1000 (ili 1500-2000) karata,tako da nikad nije pisao broj koji je veci od 1000 (ili 2000); 2. fan pit po svemu sudeci nije "fiksan" (ogranicen broj karata),pa je moguce na kraju da i ceo parter bude "fan pit" :haha:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...