Jump to content

2011.07.01. *Beogradska arena, Beograd* Judas Priest & Whitesnake


METAL Man

Recommended Posts

Nadam se da ce neko iz Arene :) da vidi ovo

 

 

 

Oba benda su najavila celovečernje nastupe pa će tako ova dva benda biti na bini više od 4 sata!

 

Pored datuma pise 21:00h (pretpostavljam da je to pocetak koncerta)

 

 

 

Je l to stvarno neko misli da koncert pocne u 21 i traje 4 sata (sa sve predgrupama)?

 

P.S. Meni ne smeta da se vracam kuci ujutru, al' rek'o da pitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje bi bilo da nema predgrupa poshto ionako smaraju i samo troshimo bezveze energiju na chekanje, lepo odma u 21 glavni show pa da uzivamo. :pivopije:

 

upravo. Zato sto je mala verovatnoca da ce biti dobra predgrupa, ili ce biti neki smaraci ili neki anonimusi

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki su ovde bas zagrizeni whitesnake fanovi cim sam u roku od odma dobio pun kurac minusa :D sta da vam radim ljudi, slusajte bolju muziku i nece vam se dizati pritisak od tamo nekog anonimusa :bigblue:

 

preslušaj ti to malo bolje, sigurno će ti se nešto svideti

 

 

ja idem i zbog snejka i zbog prista

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako cu ici na koncert ako bude odrzan i gledacu oba benda a nema razloga da dobijem ban ili warn jer od kad sam se registrovao opasno pazim da ne uvredim ni neki bend koji mi se manje dopada a kamoli clana ili moderatora.Zahvalan sam na svemu sto nam ovaj forum vec godinama omogucava i stvarno su ljudi ovde korektni,iskreni ljubitelji muzike i uvek orni za kvalitetnu raspravu ko kapira kako se civilizovano raspravlja na bilo koju temu pa makar bila i politicka.

Cudno mi je samo sto je opet prvi Jul u pitanju jer se i dan danas nerado secamo tog prvog Jula kad je otkazan koncert par sati pred pocetak.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa, jbg, u Hrvatskoj su Snejku predgrupa bile Divlje jagode, koje tamo vaze za legende. Po meni, dobra odluka.

A sta je s nama? Koga mi mozemo da izaberemo, a da bude "dostojan" legendi? :confused:

 

Cinjenica jeste da je ionako guzva jer su dva benda, i da pregrupe za ovakav cert jesu tracenje energije i zivaca, ali jbg, nije do nas, nego do organizatora.

Edited by AuroraFallen

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVo ce biti definitivno jedan od najjacih koncerata u Srbiji ikada. Mislim da je ok da neko iznese svoje subjektivno misljenje o kvalitetu bendova ali glupavo je da se o tome vodi rasprava. Zapravo, glupavo je porediti dva benda koja nisiu zanrovski isti. Sto se mene tice, ja nista bolje nisam mogao ni da zamislim. Gledao sam Whitesnake na Tašu, zeleo da gledam Judase ali otkazali onda... Uglavnom, sad cekamo svi da se objave cene karata. Jedino sto znam je da cu svaku pesmu pevati, od oba benda naravno :D (ako bude Dissident Aggressor ima da pucam xD)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta bre,na Painkilleru ako ne bude najveca sutka u istoriji arene,jos od Rime of the ancient mariner i Phantom of the opera! :lol:

A tek na Electric eye,kuku majko!!!To sam cuo prvi put pre 22 godine kad mi brat snimio s ploce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVo ce biti definitivno jedan od najjacih koncerata u Srbiji ikada. Mislim da je ok da neko iznese svoje subjektivno misljenje o kvalitetu bendova ali glupavo je da se o tome vodi rasprava. Zapravo, glupavo je porediti dva benda koja nisiu zanrovski isti. Sto se mene tice, ja nista bolje nisam mogao ni da zamislim. Gledao sam Whitesnake na Tašu, zeleo da gledam Judase ali otkazali onda... Uglavnom, sad cekamo svi da se objave cene karata. Jedino sto znam je da cu svaku pesmu pevati, od oba benda naravno :D (ako bude Dissident Aggressor ima da pucam xD)

 

E konacno da neko kaze pravu stvar.

Umesto sto se raspravljamo koji je bend bolji, treba da budemo srecni sto DVA ovakva benda nisu zaobisla malu, jadnu zemlju na brdovitom Balkanu.

Jos dva u jednom, pa to ce uci u istoriju balkanskih koncerata. :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je relativno.U Americi su Judasi veci bend nego WS.Prodle godine su imali tour u USA i WS su im bili predgrupa.Kad sam to prvi put video na sajtu Judasa pomislio sam da je to idealna kombinacija(nastup ta dva benda zajedno,ne to da WS bude predgrupa Judasima) i pozeleo sam da budem u mogucnosti to da vidim i sad,ako sve bude u redu to cu i videti.WS su bez dileme popularniji bend u Srbiji,ali ne sumnjam da ce dosta ljudi doci i zbog Judasa.Sto se tice predgrupa,slazem se sa vecinom da nisu potrebne.U Minhenu 2008 kad sam isao na WS,svirao je i Alice Cooper.Dakle,prvo su svirali WS a onda Alice Cooper.Smatram da bi tako trebalo da bude i Areni(bez predgrupa)a nebitno koji bend ce svirati prvi.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što oproštaj legendi takođe zaslužuje legende.

 

:lol:

 

Потврдили и Џудаси,сигурно се иде.Надам се да ће карте за партер бити до 5 000,све преко тога би било безобразно скупо.

Видим ова тема пуна трве металаца што мрзе Вајтснејк...Мени је драго што ћу и њих видети,одличан бенд,велико име.

Кад ће отприлике да буду пуштене карте у продају?И ко ово уопште организује?

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...