Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

@NorthWind: Jbg, ne volimo svi NU...

 

Drugo, Dimmu Borgir je na DCA prodao samo 30.000 primeraka, dok je Morbid Angel prodao nekih 50.000...

Dakle to je samo za 20.000 vise od DB, tako da?...

 

Probaj malo da googlujes, nije tesko, cak ne moras ni mozak da koristis...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@NorthWind: Jbg, ne volimo svi NU...

 

Drugo, Dimmu Borgir je na DCA prodao samo 30.000 primeraka, dok je Morbid Angel prodao nekih 50.000...

Dakle to je samo za 20.000 vise od DB, tako da?...

 

Probaj malo da googlujes, nije tesko, cak ne moras ni mozak da koristis...

Dao sam opomenu na drugoj temi - smaras sa istim/nepotrebnim podacima! Necu vise da upozoravam, preterujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da li ste slusali dodatne pesme sa reissue-a Alive Or Just Breathing?

Nova verzija In the Unblind je extra,a i demo verzije Fixation,Numbered Days i Just Barely Breathing odlicno zvuce.

Nikada mi nece biti jasno zasto bendovi uz album ne izbace i demo verziju albuma kao dodatni disk. Nije valjda da su pare jedini razlog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je tvoje subjektivno misljenje, ti bendovi ocigledno ne misle tako. ja sam cuo Ten Ton Hammer demo i ne svidja mi se vise od albumskog snimka, onaj dug uvod ubije pesmu, dobro je kao osvezenje posle puno slusanja albumske verzije ali nije bolje (meni), no dobro da ne zalazimo previse u MH temu, izdavanje demo verzija na digipacku ne moze biti razlog za njihovo skrivanje od ociju javnosti, na digipacku se uglavnom nalaze neke pesme koje nisu usle na album a ne demo verzije albumskih pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego...

gledam sad ovaj Set This World Ablaze (blagodeti kablovskog interneta) i nekako mi je sama bina sranje... sve je nekako mracno... ali muzika je savrsena... mnogo su dobro zvucali...

 

i zasto bi iko hteo da obelezi na DVD-u koji ce se javno prodavati trenutak kad clanu svog benda nabija mikrofon u dupe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zak: pa i nije... mis'im stvarno... koja ideja... aj ovako... cak i da je koncert, ali na DVD-u...

 

i onaj Adam D mi je malo sumljiv...

 

@Obutjar... zapravo, nego sam bio na yumetalu, a zvukovi su mi iskljuceni na DC-u... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...