Jump to content

Killswitch Engage


azal

Recommended Posts

dadada

 

lamb of god je, po mom mishljenju, uz god forbid najzajebaniji bend..

 

god forbid mi je fakkat omiljeni mJetalcore band, a LoG, sushto killswitch engage dJele drugo mesto... god forbid pravi najorganskiju muziku, poshtuju pesmu kao entitet, i u okviru toga ostvare mnoooogo interesantnih ideja... plus, guitarWerk im je jedinstven.. log je, sa tehnichke strane poprilichno groteskan bend, jerbo izbegavaju izdrkavanja, drzhe se striktnih konstrukcija, iako im osnove evidentno lezhe u pravcu i, konsekventno, u bendovima kojima je upravo izdrkavanje jedan od zashtitnih znakova... i imaju sjajne tekstove, i gruv imaju, ali nikada izveden iz drndanja 20inchnih crasheva i heavy china-i, vec upravo iz tolike tehnichke i produkcijske doslednosti...

 

a killswitch, napisah... sve shto sviraju ce biti svirano, sve shto se svira vec su odsvirali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ono malo sto sam nacula - i jedini komentar koji imam - steta sto su nu age, mogli bi do jaja da zvuce kao metal bend, tj da se preorijentisu... icon_smile.gif

 

Dobar vokal...muzika meka i jbg, neka i ispadne da pljujem ali nekako verujem da bi bili dobri muzicari u bilo kom drugom zanru metala...

 

Odredjeni tekstovi znaju da bace u neko tzv razmisljanje icon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ja sam preko DC-a nasao... i upravo mi je sad skinuo (smrad nije imao slotova...)

 

OK je pesmica na prvo slusanje, ali se plasim da ce samo to i ostati, mada mozda gresim... svidja mi se "kukavni" refren

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako...meni je trebalo pet slusanja da se naviknem na pesmu posto mi je nekako drugacija od ostalih...

a refren ubija!!! lako ulazi u usi...ali ovo nije stvar za sledeci album...na nekoj kompilaciji je...

a jeste li chuli kako su obradili DIO:) icon_smile.gificon_smile.gif

nisu normalni a Howard moze i heavy, opushteno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...