Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Sta ste napali coveka bez veze! Ne voli kad neko kenja po Burzumu, ne volim ni ja ali znam da se lake_bodom zajebava pa mu oprastam. :D:pivopije: Nek je "nokro tr00 bleker", i treba da bude, bar se ne pali na (novi) CoF koje vec slusaju i fensi majmuni i majmunice! Burzum ne moze svako da slusa, a u tome je i poenta!

 

@lake_bodom: Jel hoces ti onaj spot od Darkthrone ili neces? Baci mi PM pa da se dogovorimo! :pivopije:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...u tome da je produkcijski jako veliki krs a i sam Varg je kao muzirac prilicno los

 

ovo si rekao nekih 1000 puta na ovom forumu,mislim da smo zapamtili sta ti mislis.

 

@lake bodom:ti znas da je picka,poznajes ga licno?

 

 

ovaj forum je stvarno dotakao dno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ne znam sta si citao. Postoji i verzija da je Euronimus utripovao da je neki baja jer je trenirao karate/tako nesto... i da je hteo da bije Varga posto je ovaj dosao kod njega u stan. Varg ga je kao nokautirao i krenuo ali je ovaj opet ustao i krenuo da ga udara, i ovome dokurcilo i dovidjenja. Takodje, postoji i verzija da je Varg cuo da ce ga ubiti Euronimus, pa kad je bio kod njega ciku i video sacmaru, pomislio je da ovaj stvarno hoce da ga ubije pa je prvi trkom stigao do sacme i cao. Mislim, ima mnogo kombinacija, ti si se uhvatio jedne i to je to. Ne ide, mozda cak i popijes ban od Franje ili All destroyera za to :) Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je bilo u samoodbrani. A onaj ko je definitivno ispao picka je Euronimus( iako mi je vrh gitarista). Onaj intervju u Kerrangu, kada je Varg pricao sve zivo i ne zivo da bi skrenuo paznju. Imali su radnju u Oslu zvanu Helvete( pakao). Varg je hteo da izazove paznju da bi ljudi dosli i nakupovali stvari, intresovanje je istina posle tog intervjua bilo veliko, ali Euronimus se uplasio hapsenja i zatvorio je radnju. E, tu je Varg podivljao( ne opravdavam ga za ubistvo) ali ti kazem, cisto da vidis da ima tu mnogo vise od proste recenice 'Varg je ubio Euronimusa'. Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i ja kazem koju, ali ne na "V VS. E" temu.

 

Davno je ovaj forum dotakao svoje dno. A pogotvo kad su likovi tipa Lake Bodom, DCL... poceli da "prosipaju svoju mudrost" i krenuli da kenjaju po svemu, tipa: ima dobru ili losu produkciju, novi album je krs, Halloween je krs (MA NEMOJ!), Power Metal je krs, Slayer je sranje - Kreator je bolji... Ni sam ne znam vise sta su sve kenjali. Vazno je da oni prosipaju mudrosti na "osnovnim" spam temama na BM podforumu: CoF, DB, Satyricon, DT. Stranice i stranice raznih gluposti, a pa ne pricam o CoB tema.. Jel ima ovde moderatora?!

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ga boli, sta mislis zasto je jebeno bio pao forum?! Ne direkt zbog spama, ali ima dobar deo. Ovo treba da bude inforamtivno mesto, gde ce se voditi konstriktivna diskusija, spamic tu i tamo, neke sale, a ne da spam postane svrha. Kao da nije dosta spam botova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u samoodbrani niko ne bi dobio tolike godine robije,i imao bi eventualno pravo na uslovnu slobodu.nego izmisljate neke cinjenice da varg ne bi bio toliko ocrnjen menju ljudima koji manje znaju o njegovom zivotu.ko studira prava zna da u samoodbrani uvek imas neke olaksice sto se tice kazne,a ima li ih varg?

 

sto se tice kvalitetne diskusije,jos kada sam se registrovao na forum na temi cof je lik sa nickom Varg uveliko pljuvao,dok je ova tema bila netaknuta.E pa ako moze neko da pljuje cof moze neko i burzum,kakve vajde ima varg od toga sta je ucinio od bm-a kada nikad nece biti covek,nema buducnost,NEMA ZIVOT,a vi to ne razumete zato sto ste zagrizeni fanovi i ne vidite dalje od toga.Volece ga samo takav tip fanova.

Cof mozda jeste pederski bend,ali se ne vuku po zatvorima,imaju zavrsene visoke skole(kao i clanovi mnogih drugih bendova).Pa to vam nista ne govori?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vargu su jos, osim ubistva, nakacili i sve one spaljene crkve i zato je dobio toliku kaznu.

 

A sto kazes da on nikad nece biti covek? Uvek ce biti upamcen u muzici, bar u Black Metalu i uvek ce ostati kultna licnost. On je sebi vec stvorio buducnost i u neku ruku besmrtnost! A i sta ja imam sa njegovim zivotom? Mene ne zanimaju njegove jebene skole i sta ti ja znam sta, mene zanima njegova muzika!

Pa sta ako cof imaju visoke skole? Jesu li zato bolji ljudi? Bolji bend mozda?

Varg ima nadprosecnu inteligenciju, ne znam tacno koliko ali znam da je lik ima kefalo do jaja!

 

I upamti da ce Varg UVEK biti veci i postovaniji od cof-a.

 

kakve vajde ima varg od toga sta je ucinio od bm-a

Ovo je vrh gluposti, ma... ne zelim ni da komentarisem.

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je bilo u samoodbrani

 

Pa dje onda 16 puta u ledja kad je samoodbrana :mrgreen:

Jedino ako mu je Euro skakao golijeh guzica po faci :)

Kako bilo, postovanje za ogroman doprinos black metalu od strane Varga. Ali ovo ubistvo Euronymousa :no:

 

Death_Cult_Legion

sto se tice kvalitetne diskusije,jos kada sam se registrovao na forum na temi cof je lik sa nickom Varg uveliko pljuvao,dok je ova tema bila netaknuta.E pa ako moze neko da pljuje cof moze neko i burzum,kakve vajde ima varg od toga sta je ucinio od bm-a kada nikad nece biti covek,nema buducnost,NEMA ZIVOT,a vi to ne razumete zato sto ste zagrizeni fanovi i ne vidite dalje od toga.Volece ga samo takav tip fanova.

Cof mozda jeste pederski bend,ali se ne vuku po zatvorima,imaju zavrsene visoke skole(kao i clanovi mnogih drugih bendova).Pa to vam nista ne govori?

 

Meni govori da ti pojma nemas o black metalu. Ti cak i ne slusas black metal :)

Zato i kazem, ovdje si samo da podjebavas. Jer kako drugacije shvatiti tipa koji kultne BM bendove kao Darkthrone i Burzum naziva sranjem.. ako ne volis, kuliraj i pokazi bar osnovne kulture prema nama "chudacima" koji u black metal muzici vide i cuju nesto vise od zvuka vesh masine i raspalog usisivaca :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ga slusao nikada...ali ako je u muzici nek bude upamcen po muzici, a ne po "sranjima" koja je pravio!! I nadam da ga slusate (ko zna mozda i ja) zbog same muzike, a ne zbog neceg drugog ili treceg...

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...