Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

sto se tice kvalitetne diskusije,jos kada sam se registrovao na forum na temi cof je lik sa nickom Varg uveliko pljuvao,dok je ova tema bila netaknuta.

 

Samo sam se pitao kada ces da ga pomenes :D .

 

Daj covece, nisi bas toliki klinac.

Buhuu, pljuvali mi po CoFu , pa cu da im vratim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

neko lepo rece , gde samoodbrana 16puta u ledja??:"):):)

 

 

lepo ja kazem ova tema je prezvakana vec sto puta , postoje likovi koji slusaju burzum i ne vole mayhem , postoje ljudu koji vole mayhe, a ne burzum kao ja , i oni koje boli kurac i slusaju oba benda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda tebi nije bolji bend,meni jeste,znas velika je razlika zaradjivati masu para i ne zaradjivati nista.

Jebes ti tu besmrtnost,bolje da me ljudi ne pamte po nicemu nego po zlu.

Ubio je jebenog coveka,palio crkve,to vas impresionira?

I hitler je imao natprosecnu inteligenciju pa sta je uradio?Unistio pola sveta.To uopste ne opravdava Varga koji se ne razlikuje od hitlera.Isto je kao on,neonacisticki supak.

Ne ja samo na bm gledam drugacije,ne mozete da me naterati da mi se svidi nesto sto ne moze da mi se svidi.

 

A sto se tice lika sa nickom Varg toliko je bio opsednut njime da kontam da je sada u nekoj psihijatrijskoj ustanovi.Mozda i jesam tu da podjebavam,takav sam po prirodi,ali jednostavno ne volim takav vid bm-a sa usisivacima i ves masinama :) prija mi cista produkcija i melodicnost i to je to.Nije tu samo cof u pitanju...Da kazem da volim Cthtonic neko bi rekao sranje a da pritom i ne zna o kom bendu je rec.Toliko od ZAJEBANTA za sad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Death_Cult_Legion

Lulz, pročitaj ovo kad budeš imao vremena. ^^ Neka se i proserava tu, ali mi je bilo skroz zabavno dok sam čitao. XD Znači, kada sam pročitao kako opisuje Euronymous-a i njegov take on l33t kickbox skillz smejao sam se mesec dana.

 

 

"Luckily I still had the T-shirts I intended to sell in Sarpsborg (like I said, to Metallion, as far as I remember), and Jørn of Hades had forgotten a sweatshirt in the backseat of my car (ironically a Kreator shirt, with the text "Pleasure To Kill"), so I had a clean sweatshirt too (well, not "clean", but at least it wasn't soaked in blood)."

 

 

Za sve troll-ere ovde: *drumroll* Burzum je bolji od Mayhem-a. Uvek je bio i uvek će biti. Nije mi toliko bitno šta članovi nekog benda rade u slobodno vreme dokle god prave odličnu muziku.

 

 

Takođe savetujem sve prisutne ovde da pročitaju na burzum.org na čemu je Varg snimao albume (naravno poziv važi za one koji još nisu posećivali dotični sajt). Heh, koji je on lik. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I hitler je imao natprosecnu inteligenciju pa sta je uradio?Unistio pola sveta.To uopste ne opravdava Varga koji se ne razlikuje od hitlera.Isto je kao on,neonacisticki supak.

 

za sad :)

 

:lol::lol: Pa nesto gluplje u zivotu nisam procitao, to prijatelu svaka cast na konstataciji :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i jesam tu da podjebavam,takav sam po prirodi,ali jednostavno ne volim takav vid bm-a sa usisivacima i ves masinama prija mi cista produkcija i melodicnost i to je to.Nije tu samo cof u pitanju...Da kazem da volim Cthtonic neko bi rekao sranje a da pritom i ne zna o kom bendu je rec.Toliko od ZAJEBANTA za sad

 

Takav vid BM-a :):):)

Momak, to sto ti pljujes JESTE black metal :da:

 

Bendovi koje ti slusas nisu BM. Imaju neke elemente bm muzike, ali su idejno predaleko od onoga zasto se ovaj pravac zalaze. I fino ti kazem, ti slusaj i uzivaj u melodicnim bendovima sa cistom produkcijom, ali zato prestani da seres nama koji volimo da slusamo nesto drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moji komentari su bili samo odgovor na pljuvanje na ono sto ja volim.sto se mene tice moze da bude i 100x bm ne volim ga,a oni koji ne vole cof nek se ostave sranja po toj temi.ljudi su puni predrasuda i samo gledaju da napakoste jedni drugima,pa kad mogu drugi sto ne bi i ja :) iskljucujem se sa ove teme

Share this post


Link to post
Share on other sites

moji komentari su bili samo odgovor na pljuvanje na ono sto ja volim.sto se mene tice moze da bude i 100x bm ne volim ga,a oni koji ne vole cof nek se ostave sranja po toj temi.ljudi su puni predrasuda i samo gledaju da napakoste jedni drugima,pa kad mogu drugi sto ne bi i ja :) iskljucujem se sa ove teme

 

Kad drugi jedu govna, zasto ne bi i ti :)

Ako ne sto drugo, bar si dokazao da si kreten. Mrzim sto upotrebljavam ovakve rijeci, ali sto da se radi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako vi na osnovu muzike gledate ko je kreten onda ste vi retardi.

ne znam za tebe,ali ja studiram i daleko sam od tog kretena kako me ti nazivas,a previse je konzervativnih ljudi.svako ce drugacije da ti kaze.

mozete da me nazivate kako hocete,vasa stvar,mozda bi ja vama rekao da ste kreteni zbog neke druge stvari totalno nevezano za muziku tako da je suludo osuditi nekoga na osnovu jedne konstatacije a to je da ne VOLIM burzum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Човече, ако неко за бенд, који има такав албум какав је "Filosofem", каже да је срање и да у black metalu тражи нешто друго од онога што постоји на том албуму - можда треба да се одлучи за неку другу врсту музике.

"Filosofem " JE black metal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako vi na osnovu muzike gledate ko je kreten onda ste vi retardi.

 

Ako ti tako mislis, onda zaista jesi kreten :)

 

One more time!

 

Da si pazljivo citao ono sto pisem, shvatio bi da ja misljenje o tebi ne gradim na osnovu tvog muzickog ukusa. Svako ima slobodu da slusa sto hoce..

Ti kretenizam dokazujes svojim ponasanjem: djetinjastim podjebavanjima, tjeranjem nekog inata, nedostatkom postovanja itd.

 

ali ja studiram

 

Iskreno, razmisljanja i stavovi su ti na nivou 13-o godisnjaka

 

mozete da me nazivate kako hocete,vasa stvar,mozda bi ja vama rekao da ste kreteni zbog neke druge stvari totalno nevezano za muziku tako da je suludo osuditi nekoga na osnovu jedne konstatacije a to je da ne VOLIM burzum

 

A ne da si glup, nego i vise nego glup :)

Znaci, 99% ljudi na planeti su kreteni JER NE VOLE BURZUM :):):):):)

 

Neka, shvatices ti vec jednog dana da izmedju tvoje izretardiranosti i muzickog ukusa ne postoji povezanost. Ne mogu se preganjat sa tobom. Ako vise nisi shvatio, il si glup ili bezobrazan(mozda i lud)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi se svadjate dva dana ne prestano, kako mozete vise ?????

Burzum je zakon, ali necu nikog da ubijem zato sto ga ne slusa, niti su ljudi koji ne sllusaju Burzum kreteni, cak naprotvi, oni koji ga slusaju imaju problema sa mozgom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Burzum je zakon, ali necu nikog da ubijem zato sto ga ne slusa, niti su ljudi koji ne sllusaju Burzum kreteni, cak naprotvi, oni koji ga slusaju imaju problema sa mozgom :D

 

 

slusaj , prvi deo posta si apsolutno u pravu! svaka cast za recenicu! ali drugi deo......

 

uostalom , neko je shvatio....

 

@Death_Cult_Legion ne vredi covece , nemoj da se svadjas vise!

 

nastavite vi lepo o vargu i burzumu , a mi necemo vise dolaziti na ovu temu! :pivopije:

 

u zdravlje svima! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...