Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Maya pita koje tehnike pevanja koristim...hm...ne razumem pitanje bas najbolje, ali pretpostavljam da koristim one tehnike koje bi trebalo da koristim, ako je to neki odgovor  :)

 

 

ja sam pitala to zato sto nikad nigde nisam videla ikoga da peva sa tako malim otvorom i skoro kroz zube...znam za pevanje po vertikali(kada svi vokali izgledaju kao O) i horizontali(svi deluju kao nasmejano A),a to kroz zube zaista kazem ti nisam videla.Pazi,meni je to samo interesantno,ali super si pevala,to stoji....steta sto tako hladno i odbojno primas komplimente,narocito kada su zaista iskreni....(uzivo mislim)

 

PS:Hvala,puno,puno za To Mega Therion!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je, ocigledno, doslo do nesporazuma. Nisam hladno prihvatila kompliment (hvala ti, naravno!), zato sto se ne secam da je u toj poruci na forumu "koncerti i okupljanja" bilo nekakvih komplimenata, nego je postojalo pitanje o tehnikama koje koristim dok pevam, a ja jednostavno nisam razumela na sta bi se odnosio moj odgovor. Jedino sto ovom prilikom mogu da ti kazem je da si dobro primetila da mi usta nisu sasvim otvorena dok pevam zato sto nema potrebe za daljim bojenjem glasa niti za glasnijim pevanjem. To je, pretpostavljam, doslo iz nekakvog iskustva, buduci da sam dovoljno iskolovala glas da bih mogla da procenim gde je sta pogodno da upotrebim. Pogotovo u obradama nema mnogo mozganja - trudim se da pesma bude prepoznatljiva i da pevanje bude na mestu u odnosu na original, a to je cak malo tesko kada pevam musku pesmu, pa se dovijam. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

8) angele,sto si ti kuuul...hocu i ja da budem takva kad porastem...i da pevam kroz zube ohmy.gif ...i da imam zube k`o raspored casova u muzickoj skoli(1 imam 2 nemam 2 imam 1 nemam) biggrin.gif

 

Pa, moze da se sredi da imas takve zube ako ovako nastavis... Meni je, makar, to prirodno. biggrin.gifa:

 

Inace, bas prija osecaj kad se neko registruje samo da bi zbog mene napisao nesto! smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

IZVINI AKO SAM BIO GRUB...iznervira me kad se neko fura,no nije u tome poenta...nisam ja vazan..zbog svoje gluposti i nepromisljenosti sad sam jadan...verovatno ne znam da ispoljim svoje emocije kako treba...ne zasluzujem nista i nikoga a verovatno...ma...imas moje iskreno izvinjenje..valjda cu jednom nauciti nesto od svojih gresaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angele:ne obracaj paznju ovde ima previse debila to i sama znas...

 

 

neeeego....za kompliment sam rekla-Uzivo,jer sam ti uzivo cestitala...ili bar pokusala........no nije bitno...

i na kraju krajeva-sve sto sam do sada pitala bilo je iz znatizelje,inace kao sto sam i rekla,jako mi se svidelo kako pevas,i kako skidas pesme,narocito Deep Silent Complete,svaka cast,i boja je slicna bila.

A sad....to za tu famoznu tehniku,ja sam objasnila na sta sam mislila,i josh mi nisi odgovorila-ko te je ucio tako da pevas?Narocito-kazes da imas skolovan,tj iskolovan glas....opet me to zbunjuje jer kazem da nigde nisam videla da se tako peva,sto naravno nije lose dokle god je svrsishodno....a jeste i to...uh......ko nije cuo-zao mi je.......mozes npr i preko pp-a da mi odgovorish,jer ovo su vec jel stvari vise vezane za samo pevanje nego za vas,i opet sve pohvale,i klavijature i gitare,bubjnevi...zaista sam bila pozitivno iznenadjena...

 

Poz

 

 

MaYa

 

 

 

PS:Kad cu opet da vas cujem? biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angele:ne obracaj paznju ovde ima previse debila to i sama znas...

 

 

neeeego....za kompliment sam rekla-Uzivo,jer sam ti uzivo cestitala...ili bar pokusala........no nije bitno...

i na kraju krajeva-sve sto sam do sada pitala bilo je iz znatizelje,inace kao sto sam i rekla,jako mi se svidelo kako pevas,i kako skidas pesme,narocito Deep Silent Complete,svaka cast,i boja je slicna bila.

A sad....to za tu famoznu tehniku,ja sam objasnila na sta sam mislila,i josh mi nisi odgovorila-ko te je ucio tako da pevas?Narocito-kazes da imas skolovan,tj iskolovan glas....opet me to zbunjuje jer kazem da nigde nisam videla da se tako peva,sto naravno nije lose dokle god je svrsishodno....a jeste i to...uh......ko nije cuo-zao mi je.......mozes npr i preko pp-a da mi odgovorish,jer ovo su vec jel stvari vise vezane za samo pevanje nego za vas,i opet sve pohvale,i klavijature i gitare,bubjnevi...zaista sam bila pozitivno iznenadjena...

 

Poz

 

 

MaYa

 

 

 

PS:Kad cu opet da vas cujem? biggrin.gifa:

 

 

Ne potresam se ja... Pravo da ti kazem, vise sam se potresla sada kada sam procitala da si mi prisla, a pretpostavljam da ja nisam adekvatno odreagovala. Ja se STVARNO ne secam, izvini, nije bilo namerno!! Ko zna da li sam ja tebe uopste cula i videla u onoj guzvi, bila sam totalno izgubljena. A i nije mi bilo dobro, odmah posle koncerta sam se razbolela. Izvini jos jednom.

 

Necemo svirati sad u subotu, ja necu biti u Beogradu. Ne znam kada ce biti sledeca svirka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e stvarno-veze nemaju s Abonosom.....ako to kazes samo zato sto imaju dve pevacice,obe divne,onda si uzasno ogranicenog mozga....ali opet imas pravo na svoje misljenje....ok...

 

 

inace....nije bila guzva kad smo se upoznale,ali nema veze,drugi put,samo zamisli-evo i ja sam se tad razbolela,a josh sam sledeceg dana i ja imala svirku i onako bolesna pevala....mora se....a iskreno-pozitivnost leci....a ima li cega pozitivnijeg od kreativnosti i uzivanja u predstavljanju muzike....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e stvarno-veze nemaju s Abonosom.....ako to kazes samo zato sto imaju dve pevacice,obe divne,onda si uzasno ogranicenog mozga....ali opet imas pravo na svoje misljenje....ok...

 

 

inace....nije bila guzva kad smo se upoznale,ali nema veze,drugi put,samo zamisli-evo i ja sam se tad razbolela,a josh sam sledeceg dana i ja imala svirku i onako bolesna pevala....mora se....a iskreno-pozitivnost leci....a ima li cega pozitivnijeg od kreativnosti i uzivanja u predstavljanju muzike....?

 

 

A..U kom ti band-u pevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno fenomenalno pevas!Nemam zamerki,kao original. biggrin.gifa: Zeljko je bio u pravu,vi ste jedan od najperspektivnijih bendova "u nas".Elem,kad ce nova svirka i kad ce bre vise taj album!Popustaju mi zivci! :x Hocu da vas cujem sto pre.Nadam se da me razumes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno fenomenalno pevas!Nemam zamerki,kao original. biggrin.gifa: Zeljko je bio u pravu,vi ste jedan od najperspektivnijih bendova "u nas".Elem,kad ce nova svirka i kad ce bre vise taj album!Popustaju mi zivci! :x Hocu da vas cujem sto pre.Nadam se da me razumes.

 

smile.gifsmile.gifsmile.gif

hvala hvala

naravno da te razumemo biggrin.gifa: ...chuvaj zivce biggrin.gif

Od kad je Moondive dobio klavijaturistu (tj mene :mrgreen: ), sve je krenulo dosta brze, i zaista tje album brzo biti gotov, tako da bez brige... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavestenje: na Moondive web sajtu se ovih dana intenzivno radi. Za sada je to "under construction" period (i to teski! smile.gif )ali evo da dam adresu, pa svratite ponekad biggrin.gif

 

www.moondive.tk

 

(hmm...verovatno niste ni sumnjali da cemo imati te "tk" fore...hehe)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...