Jump to content

Moondive


Nesha

Recommended Posts

Vlackey, koja si ti legenda!!! laugh.gif

E slusaj, ove svirke postaju dosadne, samo cekam ko ce kada da pogresi ph34r.gif Aj ti fino dodji da napravite neki jam razbijacki, a taman da i mene malo poducis biggrin.gif Kad god slusam kako sviras dodje mi da placem od muke icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Vlaaadooo VRAAAAATIIIIII SEEEEEE!!!!!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlackey, koja si ti legenda!!! laugh.gif

E slusaj, ove svirke postaju dosadne, samo cekam ko ce kada da pogresi ph34r.gif Aj ti fino dodji da napravite neki jam razbijacki, a taman da i mene malo poducis biggrin.gif Kad god slusam kako sviras dodje mi da placem od muke icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Vlaaadooo VRAAAAATIIIIII SEEEEEE!!!!!!!!!

Covek postao gastabajt. zaradjuje lovu tamo icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, ja cu mu dati i jogurt - domaci,i to u tetra pak ambalazi,aha....I dobijes i pirosku sa mesom.

Eto gde to ima,ja ti dam Dve kile bureka,Jogurt i pirosku sa mesom za jednog Korga,pihh.... icon_smile.gif

 

P.S.Ako ti budem dao i pljeskavicu,moraces da popravis bend ili da mi das midi kabel za mog korga icon_smile.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

G... GIBANICA?!

 

user posted image

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Uz to mozhe i dusha, koleza. icon_biggrin.gif

 

 

Ilija, iako ti je ponuda na nivou, Ivana tje da dobije korga... ali to samo zato shto njen dragi Marko svira hiljade arpedja u sekundi, pa mi je zbog toga najbolji drug... icon_smile.gif

Pozdrav, drushtvo! icon_wink.gif

 

P.S. Shalu na stranu, korgulju ne bih ionako dao ni za shta na svetu, proshao je sa mnom sito i resheto, a i roditelji su mu alkoholichari. Bilo bi gre'ota! icon_mrgreen.gif

Edited by Vlakey_Board

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba biti veran klavijaturi,pa cak kad je i invalid (mislim na Pitch bend) icon_smile.gificon_smile.gif

 

Inace samo sam vas jednom video live,ali nisi ti svirao nego sale.Sale je bas lik.Ko neki finac,he he.O tebi necu nista da govorim posto neznas da sviras,zato nisi smeo da dodjes icon_smile.gif

Salim se,naravno.

 

Pozdrav iz Novog Sada kolega.i nadam se da cete opet svirati u NS-u (nisam bio na exitu)....mozda na gradilistu,to bi bilo super,barem je bilo na demetheru.

 

Uzdravlje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ilija, iako ti je ponuda na nivou, Ivana tje da dobije korga... ali to samo zato shto njen dragi Marko svira hiljade arpedja u sekundi, pa mi je zbog toga najbolji drug... icon_smile.gif

Pozdrav, drushtvo! icon_wink.gif

 

Hee, heeeeeee mrred.gifmrred.gifbiggrin.gif

Hvala Vlekey icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vlakey

 

Jebem ti majku u pićku! JEBEM TI MAJKU U PIĆKU!! AHAHAHAHAHAHAH! HAVARIA RULEZ!!!! Kako ste ga usemplovali svetski. Još ste i provalili tonove jebeno!!! DING DING ČOKANEL,ZOKI!!!! AHAHAAHAHAH!!! JEBEM TI MAJKINU POŠTU U PIČKU!!! DESETORO DECE IMAM! DESET! DA IH SVE SAHRANIŠ AKO NE BUDEM DOŠ'O!!!!!!

Edited by sharkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...