Jump to content

Сељачка Буна


Шарки

Recommended Posts

Ма, јок, било нам је до јаја. :D Фурали смо (бр)екавицу све време а да нас нико није смарао. :) Концерт је био одличан и ми смо јако задовољни целим путешествијем. Следећа ствар - објављивање албума!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.serbian-metal.org/index.php/smp005-seljacka-buna-buna-je-pocela.html

 

Иииии, ево гааа! :rockdevil: !!!!! Хвала Лакићу на помоћи и издавању! Сви који би хтели и ЦД приде, диск кошта у претпродаји 350 динара и може се наручити на [email protected]!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Sedeo sam kući pijan i slušao Panteru ..." odma me uhvati nostalgija za tim vremenima :)

 

Sama svirka je jako kvalitetna, produkcija dosta dobra. Sećam se prvih svirki kad je Seljačka Buna počela kao zajebancija. Ideja je ostala potpuno ista, samo što sada to tehnički zvuči mnogo ozbiljnije. Ponajviše mi se sviđa Punk šlager, ako ne računam melodije Balaševića i Nervoznog Poštara.

 

Mislim da bi bilo dobro da zasviraju Seljačka Buna i Uneven zajedno, recimo u Gunu. Ja bih dao i 400 dinara za tu svirku! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

10.12. у београдском клубу Underworld одржаће се промо свирка Сељачке Буне. Промовишемо наш први албум, све почиње тачно у 21:30 јер морамо и ми и предгрупа да одсвирамо а газда у 00:30 затвара кафану и пушта DJ-а да ради! Подршка је бенд Непристојни Људи. Улаз 150 динара, биће ЦДова, биће мајица и шустикли на појачалима! :D Видимо се!

 

Ево за све који имају Фејсбук нека овере ОВДЕ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, Šarki srbendo, pa mi smo rod :pivopije: !!!

(sad gledam "buklet" te spazih prezime, nije bas cesto)

 

ontopik :

 

Dobar vam ovaj album (jedino mi dobos ide na ganglije, ali to mi je problem sa novijom produkcijom, tu mi nema pomoci), instant campfire bliss, vidim sta ce se svira i slusa za buduce 1. majove sa Bosna-rok ekipom :rockdevil:

 

Dobijam iskonski nagon da vam odma pravim akustik tribjut pod imenom Smrznuta Njiva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лажеш да си и ти Радопичић? :haha: Што се тиче продукције генерално, у то време кад сам муљао имао сам мање знања него сада, а и за мој огромни недостатак било какве опреме ово је испало више него добро. :) Ускоро правимо неке демое за нове песме и потрудићу се да добош буде добошастији, без толико компресије и слично. :)

 

Живо ме занима како би звучала Смрзнута Њива! :haha: Хвала на похвалама! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...