Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Nema tu tada, ovo je fiktivni svet, a ne fiktivna istorija. ;)

 

Osim toga, kao što neko več reče, naznake za gej odnos postoje u knjizi, tako da tu nema šta da se priča. U seriju su samo ubacili scenu, ne ideju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ortak, vec neki cica sto prodaje filmove na pijaci haha, ranije sam uzimao od njega neke filmove a sada cisto popricali par minuta i kaze mi da ima kod kuce epizode 6 - 10, ako hocu, moze mi dati vec od sutra. Bilo mi je malo cudno, ali nisam ga nista pitao, mrzelo me da pricam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu tada, ovo je fiktivni svet, a ne fiktivna istorija. ;)

 

Osim toga, kao što neko več reče, naznake za gej odnos postoje u knjizi, tako da tu nema šta da se priča. U seriju su samo ubacili scenu, ne ideju.

 

dobro onda da kazemo u ljudskoj prirodi se radjaju poremecaji koji dovedu do svega navedenog :D

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da brate ono zlatno krunisanje je jedna od najjacih scena koje sam skoro video u seriji/filmu.

E sad bi mogao neko ko je citao knjigu da mi odgovori (u spojleru zbog drugih)

Videli smo da vatra nista ne smeta Deneris, jer je ona kao "zmaj", a Valeris nije jer bi inace preziveo vruce zlato. Kako su onda oni brat i sestra ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kreten se mnogo lozio na to da je zmaj pa mu je to isparilo :P

Ubdljivo najjaca scena krunisanje:rolleyes:

 

"He was no dragon. The fire can not kill the dragon.":wub:

Edited by Junikorn
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma vec sam napisao na pocetku teme da cu sigurno da iscitam sve, volim fantastiku (i sf i epsku, citao sam i Tolkina i Jordana i Simonsa) ali ovo ostavljam kada izadju sve knjige. Ne zelim da se zajebem kao sa Jordanom i da mi proces citanja traje vise do 5 godina :lol: Kad objavi sve i Laguna objavi uzmem procitam za pola g.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala Shinigamy (kako se to uopste cita), tako neki info mi je trebao da malo pokapiram te sitnice posto nisam citao...

Znaci Deneris je zena zmaj :rockdevil:

Pa uglavnom Šinigami (barem su me neki tako prekrstili :P)

 

A Deneris je zena zmaj u svakom smislu :D

 

ma vec sam napisao na pocetku teme da cu sigurno da iscitam sve, volim fantastiku (i sf i epsku, citao sam i Tolkina i Jordana i Simonsa) ali ovo ostavljam kada izadju sve knjige. Ne zelim da se zajebem kao sa Jordanom i da mi proces citanja traje vise do 5 godina :lol: Kad objavi sve i Laguna objavi uzmem procitam za pola g.

 

Takodje :D Ima letos da kupim ceo komplet knjiga koje su do sada izasle,i na miru da procitam :meshuggah:

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da se zbunish kako su pola naziva prveli a pola ne p ada se gubish oko toga ko je sta i ko gde zivi.

Nesreca nas koji ne citamo u originalu :haha:

 

Poslednja epizoda je odlicna, kao i ostale. Veoma mi se dopada kako su osmisljeni prostori u kojima se desava radnja. Za sad, nemam zamerki ni na jednu stvar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ovo je je prva serija posle ko zna koliko vremena da je pratim ovako od pocetka. Obicno se ukljucim na 3. ili 4. sezoni i onda uzivam. Ovako se biti mucenje godinama, ali su to ipak slatke muke. Vreme trenutno prekracujem sa The Tudors i sa The Pillars of the Earth(ima ukupno 8 epizoda). Ne znam sta mi je bolje, a jos se slaze uz Igru Prestola. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pazi pored toliko klanja i uopste sexualnih pozuda normalno je ubaciti i neku bolest tipa silovanje deteta ili ovu gej scenu,i tada je bilo pedera i silovatelja kao i sada.

 

brate,al' si se uzivio u seriju jeb'o si mu mater :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo tako, meni nije jasno zasto vec pre mesec-dva nisu krenuli sa snimanjem, da sezona dva krene da se emituje od oktobra, a ne ovako da cekamo godinu dana na novih 10 epizoda... koje slatke muke jbt :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...