Jump to content

Luca Turilli


azal

Recommended Posts

ne volim rhapsody, ali ovaj luca je ovdje pokazao zaista koliko vrijedi biggrin.gifa: ne znam što uopšte je i ostao u rhapsody-ju :? , ovaj solo projekat mu je sto puta bolji biggrin.gifa: biggrin.gifa: elektronika je perfektno odrađena i izvlači samo najbolje od muzike biggrin.gif par pjesama ima koje su tu i tamo, ali numere kao "War of the Universe" i " Zaephyr Skies' Theme" su zakon!! albumčina je opak i te kako biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

album je bezveze. mnogo smara sa milion verzija pesme demon heart' date=' a to sto ima elektronike je najveca glupost, ipak se od turilli-ja ocekivao cist metal zvuk. ima propusta ali je svakako bolji od posledjeg albuma rhapsodi-ja.[/quote']

put elektronike je put najveće istine biggrin.gifa: ionako je power metal smoran pravac, još da nema bendova koji koliko-toliko ubacuju elektroniku bio bi smor

Share this post


Link to post
Share on other sites

put elektronike je put najveće istine biggrin.gifa: ionako je power metal smoran pravac, još da nema bendova koji koliko-toliko ubacuju elektroniku bio bi smor

 

elektronika nicemu ne vodi i samo kavari ono malo dobrog sto je ostalo od metala biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

meni je super taj turili album.

 

prvi mi je bio zestok smor, a ovaj do jaja.

 

gomila je tu nekih lame momenata (klavijature najcesce podsecaju na stare radove doktora igija i ET) ali posto volim korene tih lame momenata onda mi je ceo album super icon_wink.gif

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije bas perfektna....al dobro......

Brate nista drugo nego ,,Razliciti Ukusi''!!!

Mozda ti volis isto sto i ja , ali za ono sto on radi , ja nemam niti ijednu zamjerku.To govori moja strana sto slusa muziku , a ne ona koja voli Luku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

RHAPSODY guitarist LUCA TURILLI will issue his third solo effort in January/February 2006. As previously reported, Rhapsody are issuing their first live album in early 2006 as well. The recordings will be based on performances made during leg one of MANOWAR's Demons, Dragons, and Warriors World Tour, where Rhapsody appeared as the special guests in spring 2005.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...