Jump to content

Luca Turilli


azal

Recommended Posts

nabavio sam ga....

 

krece album.....cujem vrlo moderni i istripovani hor...pevaju na engleskom....orkestar ih savrseno prati...i preko svega toga....ELEKTRONIKA! i mnogo jako zvuci.....

 

ja mislim "uuu jebote...nisam ocekivao nesto novo od Turilli...ne seri da ce malo da experientise!!"

 

onda krene prva pesma....dupla pedala...trt trt trt trt....gitara.... chuga chuga chuga,,,,pevac maximalno izigrava Kiske-a.....

 

e to sam ocekivao...stari Turilli smile.gif

 

i tako ceo album....u istom fazonu kao prvi....

 

sigurno je Miro ubacio tu elektroniku na pocetku smile.gif

 

ako volite Turillia (i znam da ga volite) nabavite...nece vas razocarati...

 

ja cu jedno 5 puta da ga preslusam pa da ga stavim u orman... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]
U svakom slucaju ne moze da bude gori nego Rhapsody smile.gif to bi stvarno bilo tesko

Sve se moze kad se hoce biggrin.gif Verujem da je razlog sto je poslednji Rhapsody alb. bio ocaj to sto je pripremao svoj solo.

 

nope... zadnji rhapsody je bio bolji od svih prethodnih...

O.K. to je tvoje mislejnje, samo ne razumem zbog cega ti je zadnji bolji od prethodnih?!?!

Ma Turilli vise nije ono sto je nekada bio :ne: Da mi je samo znati sta/ko je to uticao na njega pa da se tako iskvari!!!

Nekada je bio sasvim normalan tip koji je stvarao fantasticne price koje imaju smisla, a pogledaj sad...KOSMICKI METAL...glupost!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]
U svakom slucaju ne moze da bude gori nego Rhapsody smile.gif to bi stvarno bilo tesko

Sve se moze kad se hoce biggrin.gif Verujem da je razlog sto je poslednji Rhapsody alb. bio ocaj to sto je pripremao svoj solo.

 

nope... zadnji rhapsody je bio bolji od svih prethodnih...

O.K. to je tvoje mislejnje, samo ne razumem zbog cega ti je zadnji bolji od prethodnih?!?!

Ma Turilli vise nije ono sto je nekada bio :ne: Da mi je samo znati sta/ko je to uticao na njega pa da se tako iskvari!!!

Nekada je bio sasvim normalan tip koji je stvarao fantasticne price koje imaju smisla, a pogledaj sad...KOSMICKI METAL...glupost!!!

 

E, a kakvi su im PREDNJI albumi? smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nabavio sam ga....

 

krece album.....cujem vrlo moderni i istripovani hor...pevaju na engleskom....orkestar ih savrseno prati...i preko svega toga....ELEKTRONIKA! i mnogo jako zvuci.....

 

ja mislim "uuu jebote...nisam ocekivao nesto novo od Turilli...ne seri da ce malo da experientise!!"

 

onda krene prva pesma....dupla pedala...trt trt trt trt....gitara.... chuga chuga chuga,,,,pevac maximalno izigrava Kiske-a.....

 

e to sam ocekivao...stari Turilli smile.gif

 

i tako ceo album....u istom fazonu kao prvi....

 

sigurno je Miro ubacio tu elektroniku na pocetku smile.gif

 

ako volite Turillia (i znam da ga volite) nabavite...nece vas razocarati...

 

ja cu jedno 5 puta da ga preslusam pa da ga stavim u orman... smile.gif

 

Aha, a ko sad slusha komercijalu? smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]
U svakom slucaju ne moze da bude gori nego Rhapsody smile.gif to bi stvarno bilo tesko

Sve se moze kad se hoce biggrin.gif Verujem da je razlog sto je poslednji Rhapsody alb. bio ocaj to sto je pripremao svoj solo.

 

nope... zadnji rhapsody je bio bolji od svih prethodnih...

O.K. to je tvoje mislejnje, samo ne razumem zbog cega ti je zadnji bolji od prethodnih?!?!

Ma Turilli vise nije ono sto je nekada bio :ne: Da mi je samo znati sta/ko je to uticao na njega pa da se tako iskvari!!!

Nekada je bio sasvim normalan tip koji je stvarao fantasticne price koje imaju smisla, a pogledaj sad...KOSMICKI METAL...glupost!!!

 

 

 

 

 

Hi, my friends...

This is the second chapter of my 'virtual odyssey trilogy'... three years have passed from the realization of my previous solo album and< for this second one I decided to music a new saga, strongly inspired by the great movie known under the title of 'Event Horizon'. If on one side I am attracted by the medieval fantasy tales that I use to develope with my band Rhapsody, on the other side my spiritual vision is always more connected with the natural elements sorrounding my existence... the trees, the seas, the mountains... but also the stars, the sun, the moon and what we can't still see over them... this means I'm also very interested to write stories about different planets and other dimensions... The message is always the same... I want to explore the complex entity that is the human beam, the relation between love and hate, good and evil. More and more my life is flowing I understand the perspective of cosmic love is the most difficult way to walk through but the only one that can give real sublime satisfaction... I like to express this concept through my stories... love is the final goal, the only way to equilibrate the yin and the yang of the universe... learn to understand your evil side and you will control it, learn to love the blood running through your veins and your heart's pounding, learn to hear the silence of wisdom and start screaming your joy to be born... All we are seeds of creation... result of wonderful geometries unrevealed... let's enjoy this life and face death with dignity!

 

LUCA TURILLI

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jednu stvar ne reazumem... Ne volite Lucu Turillija? Ok ne volim ga ni ja, mislim da je kretenchina, ne volim ga ni kao coveka a ni kao muzicara. Isto tako, rhapsody mi je najmrskiji power bend na svetu, ali... zasto morate da se jebeno potrudite da svaka grupa koja vam se ne dopadne bude toliko opljuvana da se na kraju smuci i onome kome se to svidja. Gomila ljudi ovde (necu da ih imenujem) ide od topica do topica i stvara ljagu na imenu. Jebote, kako popizdim kad vas vidim da se redjate na pisanju po stratovariusu. Ne volis ga? Nemoj da ga slusas i dovidjenja... jedno vreme nisam mogao da ga taknem jer kad god ga pusim ne cujem stratovarius vec vas kako serete po njemu (a zaista ga volim). Sve se da banalizovati, svemu se da naci mana, zato jebeno pokazite malo postovanja ako sami ne mozete bolje da uradite.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...