Jump to content

2011.07.07-10. *Petrovaradin, Novi Sad* Exit Festival


Night Prowler

Recommended Posts

kapiram da je budget za explosive stage katastrofalan i da rade najbolje sto mogu sa tim sto im exit da.

 

u svakom slucaju, nista me ne zanima osim negure, a njih sam vec gledao i stalno dolaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto smara vise ovaj LazaGNR u fazonu 'sve je sranje samo je do jaja ono sto se meni svidja'?

Sta da radim devojcice kad ne volim sve sto vole mladi...kompletan main stage mi je sranje,nisam fan te muzike,sta cu.Rekao bih da se tebi to svidja,ako je tako - OK,stvar ukusa,dobices od mene lizalicu i mozes pravac u prvi red.

Rekao sam sta mi se svidja od ovogodisnjih bendova,rekao sam i sta mi se ne svidja,ne nabijam to drugima na nos.

 

 

 

I da,ne skreci (pre)vise sa teme.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow totalno si kul i opasan. jok ne nabijas na nos, idi na prvu stranu i procitaj svoje postove. i za svaku temu si u fazonu "hmmmm ne svidja mi se ovo bas al aj da odobrim, eto posto sam dobro raspolozen. otvaranje teme zavisi od mene, moderatora na yumu, bas sam faca". totalno si moderan.

 

da ne bude potpuni off: isao sam na svaki exit od 2005, al su mi se ovi iz organizacije bas popeli na kurac + mi se ne svidja line up toliko, tako da ove godine cao.

Edited by Supergalactic Lover
  • Upvote 8
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow totalno si kul i opasan. jok ne nabijas na nos, idi na prvu stranu i procitaj svoje postove. i za svaku temu si u fazonu "hmmmm ne svidja mi se ovo bas al aj da odobrim, eto posto sam dobro raspolozen. otvaranje teme zavisi od mene, moderatora na yumu, bas sam faca". totalno si moderan.

U je,a ti si mi jos veca faca.Bravo faco,naklon.

Sve teme koje su otvorene po pravilima se odobravaju,ne znam odakle ti ti tripovi zavere i ne znam cega?Al nije ni bitno...aplauz za inteligentno tumacenje tih desavanja.

 

 

No,da ne skrecemo previse u tom pravcu.

Ovakav line up me ne privlaci,najverovatnije necu ni ici,sem mozda tog dana kad svira Kreator (sviraju mi na rodjendan izgleda :mhihi: ).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Nekada sam i ocekivao nesto od ovog festivala,ali svake godine je sve gori i gori tako da ne verujem da cu otici skorije tamo. Line up je govno.

:violent: Dole Exit!!!

  • Upvote 7
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

je li pricamo o istom Exitu? Ovom sad? Gde ce gospodin Nick Cave da pokaze kako se svira? I Editorsi kako se ozivljava zanr star ~25 godina? I Pulp da podseti malo ove mladje da 90s nije bio samo dizel? I Underworld da elektro nije za sabancine? I Portishead kako se tripuje?

 

(...ima jos ali necemo sad o svima...)

 

Nema sanse da pricamo o istom Exitu, nesto si ti pobrkao

  • Upvote 5
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj line up, sto se nas tice, ja mislim da je sranje. eto, tek po neki metal band, da bi i mi dosli, i da bi i nama uzeli pare. bolje bi bilo da i nema explosive stage, pa da znamo da nemamo tamo sta da trazimo...

Taj EXIT...sve pederi i licimuri...majku im jebem !!!

 

 

Strasno je koliko ovaj festival pljuju ljudi koji nikad nisu krocili na tvrdjavu ... a naravno, ako nema njihovog omiljenog mJetal benda ... sve propala stvar!! Pre svega...explosive nije metal bina...nego i punk, hc...i sta ja znam koji jos tvrdji muzicki pravci !

 

Main, Fusion, Explosive...svaki dan se moze naci 3-4 dobra benda za ljubitelje gitarskog zvuka !!

Edited by LazaGNR
bez slicnih slika
  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno je koliko ovaj festival pljuju ljudi koji nikad nisu krocili na tvrdjavu ... a naravno, ako nema njihovog omiljenog mJetal benda ... sve propala stvar!! Pre svega...explosive nije metal bina...nego i punk, hc...i sta ja znam koji jos tvrdji muzicki pravci !

 

Suština. Ja ne znam gde piše da je Explosive striktno metal bina pa da se toliko peni, svake godine dovode i punk/hc bendove a ove godine su baš sa njima uboli sjajne izvođače.

 

Plus sve ostalo što će biti na Fusion-u, Main-u... Meni je super line-up ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ни главна бина није метал бина, али је место где се , између осталих, појављују метал бендови.

...i to vrlo,vrlo retko.Prakticno jednom u 100 godina.Dakle,u zanemarljivom procentu u odnosu na Explosive stage.

Sama ta cinjenica je dovoljna da se zakljuci da ovo nije (pretezno) metal festival i nema potrebe da rasprava ide u tom pravcu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grinderman nije isto sto i Bad Seeds.

 

svejedno je dobro, isti ljudi sviraju, isto sve samo drugi zanr :)

 

eto i gledacemo ponovo Laibach, sta pa njima fali osim sto su "bili sto puta"

Edited by Oddball

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laibach spremaju neku specijalnu setlistu, sviraće više stvari sa prvih albuma kako rekoše. Ako, i smorili su više sa himnama.

 

Da izvines, te stare stvari u novom ruhu zvuce pederskije od himni. Dno dna. Osim toga, samo je Milan frontmen zapravo iz Laibacha, ovo ostalo nije Laibach vec neki DJ evi i propale pop zvezdice. Sramota je sta su od sebe napravili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...