Jump to content

2011.07.07-10. *Petrovaradin, Novi Sad* Exit Festival


Night Prowler

Recommended Posts

Iz godine u godinu Line up je sve gori. Budite vi urbani koliko hoćete, ali, realno koji izvođač sem Jamiroquai-a vredi nešto?

PULP? Magnetic Man? Arcade Fire? Sars?

Grinderman? Portishead? Deadmau5?

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, poštujem svačiji ukus, i sam sam išao na svaki od 2004-2008, i zavoleo sam taj festival. Samo mi je krivo zbog gore navedenih razloga...

 

Ali eto, ne treba očajavati, Možda sledeći bude vrhunski! :)

Edited by BLACK JESUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka mi samo neko objasni sta koji kurac Darkvudi i Disciplina imaju po dva nastupa na Exitu???

 

cetvrtak - 21:15 main - Darkwood Dub

subota: - 02:15 mtv stage - Disciplina Kicme

nedelja: - 21:10 main - Disciplina Kicme

02:15 mtv stage - Darkwood Dub

 

?????

koji ce kurac ti bendovi na mtv bini?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, ove godine lajnap jeste njesra, ali cinjenica je da je Exit nesto najbolje sto se dogodilo Srbiji, svidjalo se to vama ili ne.

To je-the awful truth.

 

Nemamo metal festival ili castle festival kako je planirano u smederevu pa jebi ga.

 

Ovo je ipak za britance i hipstere.Znam da ce da nasputa neka francuskisnja zou nesto,provalih da svi hipsteri seku vene na njen prirodan glasic i nekoriscenje efekata i.t.d.

 

Enivej,samo napred!Jednog dana kada dobijemo metal festival prestacemo da bitchujemo na exit festival do tada STFU!!!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka mi samo neko objasni sta koji kurac Darkvudi i Disciplina imaju po dva nastupa na Exitu???

 

cetvrtak - 21:15 main - Darkwood Dub

subota: - 02:15 mtv stage - Disciplina Kicme

nedelja: - 21:10 main - Disciplina Kicme

02:15 mtv stage - Darkwood Dub

 

?????

koji ce kurac ti bendovi na mtv bini?

 

Možda neće svirati dva puta Darkwood Dub i Disciplina, pošto je taj MTV MUSIC stejdž za promociju Exitovih on line izdanja, možda će samo puštati albume tamo, mada ko će ih znati! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vodovod ne dozvoljava priključenje Egzitovog kampa

 

Novosadsko javno komunalno preduzeće Vodovod i kanalizacija saopštilo je danas da ne može da izda dozvolu za priključenje kampa muzičkog festivala "Egzit" (Exit) na vodovodnu mrežu, jer kamp treba da bude postavljen u blizini izvorišta vode Petrovaradinska ada.

 

JKP Vodovod i kanalizacija je u dopisu pokrajinskim i gradskim vlastima, kao i organizatorima "Egzita", naveo da su organizatori festivala podneli neodgovarajući zahtev za priključenje na vodovodnu mrežu.

"Gomila kvazitehničke dokumentacije koju smo dobili ne predstavlja čak ni idejno rešenje, nema pečat niti potpis odgovornog projektanta", piše u dopisu u koji je agencija Beta imala uvid.

 

Dodaje se da Vodovod i kanalizacija ne može ni da odobri ni da zabrani postavljanje kampa na toj lokaciji, jer nije vlasnik tog zemljišta. To preduzeće ranije je upozorilo da bi postavljanje kampa na lokaciji "Oficirske plaže" moglo da dovede do fekalnog zagađenja izvorišta vode Petrovaradinska ada, koje se nalazi u blizini.

 

Radovi na postavljanju "Egzitovog" kampa na navedenoj lokaciji su u toku, a festival počinje u četvrtak, 7. jula.Iz "Egzita" tvrde da su dozvolu za korišćenje lokacije "Oficirske plaže" za potrebe kampa dobili još 2009. godine, ali su tada morali premestiti kamp na tvrđavu, zbog izuzteno visokog vodostaja Dunava, koji je potopio plažu.

 

Iz Vodovoda su ranije saopštili da je tadašnja dozvola bila privremenog karaktera i da svi radovi moraju da se izvode uz nadzor tog preduzeća.

 

Ima da bude veselo u kampu ove godine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...