Jump to content

2011.08.10-14.*Budimpesta* Sziget Festival


THUNDERS

Recommended Posts

SZIGET FESTIVAL 2011

 

Rock / Metal Stage:

 

Sreda 10.08.

MOTORHEAD

WITHIN TEMPTATION

SUICIDAL TENDENCIES (A38-WAN2 Stage)

 

Četvrtak 11.08.

JUDAS PRIEST

HELLOWEEN

 

Petak 12.08.

DEFTONES

 

Subota 13.08.

LOSTPROPHETS

 

Nedelja 14.08.

SONATA ARCTICA

 

ORGANIZOVAN ODLAZAK - Sreda 10.08.

 

INFO: 063 72 86 125 od 14 do 20h

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rock and Metal Main Stage

 

3 Feet Smaller - Thursday, 11. August 2011.

Dalriada - Sunday, 14. August 2011.

Deftones - Friday, 12. August 2011.

Depresszió - Friday, 12. August 2011.

Helloween - Thursday, 11. August 2011.

Judas Priest - Thursday, 11. August 2011.

Lord - Thursday, 11. August 2011.

Lostprophets - Saturday, 13. August 2011.

Motörhead - Wednesday, 10. August 2011.

Nevergreen - Sunday, 14. August 2011.

Omen - Wednesday, 10. August 2011.

Road - Wednesday, 10. August 2011.

Sonata Arctica - Sunday, 14. August 2011.

Subscribe - Friday, 12. August 2011.

Superbutt - Saturday, 13. August 2011.

The Haunted - Friday, 12. August 2011.

The Sorrow - Saturday, 13. August 2011.

Within Temptation - Wednesday, 10. August 2011.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jedino da preplivas Dunav :D

Druga varijanta je da kupis od tapkarosa karte (oni prodaju jeftinije).

Treca varijanta je da udjes dzabe - tako sto ces nabaviti press pass.Mada i to mozes da kupis od tapkarosa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino da preplivas Dunav :D

Druga varijanta je da kupis od tapkarosa karte (oni prodaju jeftinije).

Treca varijanta je da udjes dzabe - tako sto ces nabaviti press pass.Mada i to mozes da kupis od tapkarosa...

 

i za koliko para prodaju tapkarosi karte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zanimljivo... Prethodnih godina uopste nisam vidjao tapkarose. Valjda zato sto sam uvek imao kartu, pa nisam obracao paznju...

 

Lazo, je l' ima neko posebno mesto gde se tapkarosi okupljaju? Sad motam film i uopste se ne secam da sam ih vidjao kod ulaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video ja tapkaroshice,he he he,al nisam pitao za cenu karte...Prvi dan sam bio,ushao oko 16h,na main stage odgledao ceo Flogging Molly,celtic punk,malo chvrshce od nashih O CELTS,odusevio se music,a i masom,jer su non stop se nosili na rukama i devojke i momci,kisha piva non stop sa svih strana(srecom bio u rockerici,he he he),skakanje,sutka,a najbolji deo kad je par puta masa sela ispred stage i u ritmu muzike veslala,ha ha ha....Posle njih gledao Rise Against na istoj bini,oko pola sata ,OK su bili,a onda pozurio na rock metal stage zbog WITHIN TEMPTATION...svirali su 14 15 pesama(stare i nove W T HIMNE),sat i 15 minuta,jako dobar light show i veliki video bim iza bubnjeva,Sharon ovaj put u crnim pantalonama(najo haljina).Zvuk je malo loshiji bio,bass preglasan,al meni je OK bilo...Posle njih Motorhead,glasan i jasan,tresle mi se noge,utroba,odvrnuti bash bash,prva stvar IRON FIST...I oni negde oko sat i 20 minuta svirali...Ima puno klipova na youtube od svih ovih bendova,dodati uz naziv benda SZIGET 2011...Posle toga u veeelikom satoru gledao Suicidal T i Hurts,pa nazad za Srbiju...Vredi otici na ovaj festival,definitivno...Sreo sam se sa Lazom,preziveo je WACKEN,he he he... :pivopije::rockdevil: U ZDRAVLJU I ZIVELI,PEOPLE!

 

IN ROCK WE TRUST IN METAL WE BELIEVE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo, je l' ima neko posebno mesto gde se tapkarosi okupljaju? Sad motam film i uopste se ne secam da sam ih vidjao kod ulaza.

Ima ih uvek tamo ispred ulaza,tj. kako ide ona ograda ka ulazu (50-100 metara od ulaza),tu stoje i drze/nude karte za upad.

 

A ti bartone pobegao posle?

Ja sam mislio da ces ostati 2 dana,tj. i na Judas Priest/Helloween...

 

Ja sam jos uvek na Sigetu,neplanirano sam ostao jos jedan dan.

Iako danas nema nista meni zanimljivo...

 

 

Samo jos da kazem da su se vijorile nase zastave u prvom redu na Priest-ima :srbija:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam pogledati Molly al sta ja znam nisam stigao bas na njih...:(

Within Temptation su bili super,ali nekako se Sharon slabo cula ne moze da nadjaca bend,video projections stvarno kvalitetne i efektne....vrlo dobar nastup

Motorhead mi nesto preko kurca krenuli da sviraju tek kasnije se nesto zagrejali kako treba,Lemmy pola seta odmumlao...Ace of Spades i We are motorhead na kraju razvalise celu svirku...

Ona 2 Madjarska benda Omen i Road sto su svirali pre WT...metalci nesto pevaju na meni nepoznatom jeziku i headbenguju,bas mi cudno bilo :P Omen dobro sviraju Road onako-frontmen malo podseca na James-a iz Metallice

 

Gledao jos i Prince-a nulti dan i Hurts-e :) kao i pola seta Suicidal Tendencies (zadrzao se na Motorhead-u)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...