Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Sta im se desava sa sajtom, poslednja dva broja se ne nalaze u arhivi? Zar su toliko spori?

 

Ja sam bas razmisljao da se pretplatim jer sam redovno citao casopis u Srbiji, mislim da sam se predomislio.

 

Ova izdaja gejming sveta se ne oprasta. Ako je neko citao novi broj, neka kaze malo vise o ovome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, bas sam se razocarao. Ali dobro. Cudi me samo da Kuzmanovic nije recenzirao, on je radio Oblivion, ako se dobro secam.. mozda se i varam.

 

U svakom slucaju ispali su smesni. Ne znam sta su hteli da dokazu ovim potezom, da su tr00 UG nerd gejmeri koji eto, u inat, ne postavljaju komercijalno uspesni Skyrim na pobednicko postolje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam voleo prvu inkarnaciju Game® casopisa kao klinac, svet kompjutera mi se nikad i nije svidjao. I taj Kuzmanovic kao najjaci tu, simpatican lik, ali deluje kao pretenciozni pametnjakovic.

Ranko Trifković, lik koji je pisao za Game®, taj covek je legenda.

 

Nego, u ima li u Skyrimu hand to hand borbe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam voleo prvu inkarnaciju Game® casopisa kao klinac, svet kompjutera mi se nikad i nije svidjao. I taj Kuzmanovic kao najjaci tu, simpatican lik, ali deluje kao pretenciozni pametnjakovic.

Ranko Trifković, lik koji je pisao za Game®, taj covek je legenda.

 

Ja sam zbog tog Gamera batalio Svet Kompjutera, ali onda je prestao da izlazi, pa sam se vratio ovima. Gamer vise ne postoji, jel da? Secam se samo tih ranih brojeva, bio je to ekstra casopis.

Poslednjih nekoliko godina SK je bio moj omiljeni casopis, redovno citao i uzivao u tekstovima. Kuzma je pre imao neke odlicne tekstove, primetio sam da u poslednje vreme nije to TO.

 

Odsustvo zivosti likova lol. Nema opravdanja za ovo sta su uradili.

 

A nikada nisam voleo ni njihov forum, izgleda kao da je iz 1996. Koja glupost da nema avatara. Bio se uclanio tamo i smorio se, iskreno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zbog tog Gamera batalio Svet Kompjutera, ali onda je prestao da izlazi, pa sam se vratio ovima. Gamer vise ne postoji, jel da? Secam se samo tih ranih brojeva, bio je to ekstra casopis.

Poslednjih nekoliko godina SK je bio moj omiljeni casopis, redovno citao i uzivao u tekstovima. Kuzma je pre imao neke odlicne tekstove, primetio sam da u poslednje vreme nije to TO.

 

Odsustvo zivosti likova lol. Nema opravdanja za ovo sta su uradili.

 

A nikada nisam voleo ni njihov forum, izgleda kao da je iz 1996. Koja glupost da nema avatara. Bio se uclanio tamo i smorio se, iskreno.

 

Kako si iskusno isekao pitanje zbog kog sam dosao na ovu temu. :D

Video sam pricu o Svetu Kompjutera, pa sam se nadovezao.

Gamer je bio super kad sam poceo da ga kupujem, 2000-te godine, i kupovao sam svaki broj do otprilike 2004-5, dok nisu propali, a negde 2003 im se promenila redakcija, izmedju ostalih je otisao i Ranko, i postalo je mnogo dosadnije, nije vise bio zanimljiv casopis...

 

Pitao sam ima li unarmed, hand to hand borbe u Skyrimu? Imam kantu od kompa ovde u bg, ne planiram da skidam Skyrim u skorije vreme.

Hvala unapred na odgovoru. :D

 

Najbolji naš časopis je bio Bonus. Nikad neću prežalit što više nema nečeg takvog.

 

Bonus je bio konzolaski, igrao sam se i na konzolama, al uglavnom po igraonicama, manje nego na kompu... Mozda imam par brojeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je TES institucija, ali uvek treba biti objektivan. A ako je tačno ovo što ljudi pričaju da je ovaj novi Batman dobar kolko i prošli, onda je u 90% slučajeva igra bolja od Skyrim.

 

Inače ja sam kolekcionar Bonus časopisa, pa ako neko ima brojeve koji meni trebaju i nisu mu potrebni može da mi proda. :D

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod ostalima mislis Oblivion i Skyrim ili i Daggerfall i Arenu? :D

 

Jebem li ga, kad sam ga ja igrao, nije bilo Obliviona i Skyrima, ne znam kakav bi bio osecaj da se vratis na Morrowind, igra je fenomenalna u svakom slucaju pa probaj, ako te nije razmazila grafika Obliviona i Skyrima. :D

 

Malo je slozeniji od Obliviona, ima dosta zanimljive price, questova, svasta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam to igrao na foru, krenem par nedelja, pa me smori, pa ostavim, pa nastavim posle i sve tako...

 

Uglavnom, posto sam malo opsesivan, igrao sam redom sve questove osim main-a, hteo sam main na kraju, i onda je to trajalo 100 godina, svi guildovi, pa ima cini mi se ona fora da budes u dve "kuce" (kako bese, hlaalu i redoran? ne mogu da se setim), pa questovi bogova, pa pun kurac zajebancija, pa jurenje unique itema itd... I onda se udavi covek u svemu tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au znas kako, prebaciti se sa ove grafike i sa ovog gejmpleja na onaj... Zajebano je. Ali vredi.

Prica je savrsena, mnogo, mnogo originalnija i drugacija... Stvarno sjajna igra, daleko je teza i kompleksnija... Ako si u stanju da predjes preko nekih stvari sto se dizajna tice (mada dobro, i dalje su likovi odvratni imho), skidaj asap.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...