Jump to content

League Of Legends


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Znaš šta ti se isplati dok si tako niži lvl - naučiš odmah da ubijaš minione. Kontam da ti s kojima igraš ne obraćaju pažnju na to, tako da možeš da budeš stvarno dosta u prednosti ako se koncentrišeš na to :) Na početku partije kill ti vredi svega nekoliko miniona, pa čak i da izgineš ubiješ 10ak miniona i opet imaš zlata koliko i protivnik. Ova havoc kontam da je profi u tome, ja mogu da prebacim 150 za prvih 20 minuta recimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne igram Lol ali me svakako interesuje, kakve su to partije gde jedan igrač ima po 20+ kilova po gejmu? Je l ta količina ubistava uobičajena po partiji ili kako? Pitam jer to nisam primetio u Dota 2 i jer se u istoj to dešava baš retko - nekako je nerealno postići to ukoliko ne igraš protiv mega noobera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stolet:to uvek i radim ;)

 

danas sam u 15. minutu partije uspeo da uzmem Trinity Force :D

 

@Mare: pa, zavisi. imaš likove koji su pro i koji ni jednu partiju ne završe sa manje od 20 killova. mada, koliko sam primetio, neki prosek je oko 10.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono, nije previše čudno dok ne dođeš do lvl 30, u ranked partijama retko kada neko ima preko 20 killova, iskusniji igrači igraju opreznije, i ređe u ekipi imaš ljude koji ne kontaju da ako imaju 0/5 i probaju da se bore 1 na 1 sa nekim ko ima 5/0 da će da izgube xD Odigrao sam 100ak ranked partija i nijednom se nije desilo da je neko imao preko 30 killova; meni je pošlo za rukom nekoliko puta da imam preko 20, ali je i to stvarno retko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mare

Ma, jos od maja prosle godine sam ja vecinom samo u GW2 vodama... Sto se Dote 2 tice, mrska mi je ideja, vredja uspomenu na neki nacin :D

U svakom slucaju, sada, posle 10 meseci neigranja, imam oko 10mpm, ranije sam imala 13.5

Promenila se igra jako od prethodne sezone, bas botujem jako. No dobro, ono sto mi se dopada je cinjenica da nisu staticni i da definitivno ni jedna partija nije ista (kao sto je bio slucaj u poslednjih par godina zivota Dote)

E sad, kapiram da ce biti problem da mi igramo zajedno, posto ja cepam otprilike u ono vreme kada nenormalni krecu na spavanje a normalni se bude, oko 6, 7, 8 ujutru :D

 

As for the question about 20+ kills

Uglavnom zavisi od championa, pozicije i supporta, to jest, koliko je mapa vidljiva i koliko je moguce izbeci gank. Najlepse partije su one sto traju po cuku i po vremena, svi imaju 30+ i neizvesno je sve do fatalne greske (sto ne znaci da su oba tima dobra, mogu oba biti jednostavno retardirana); u takvim bas uzivam i u principu me nije briga previse da li cu ih dobiti ili izgubiti, it's for the plays only

Edited by Хавочка
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se isplati da igram samo kad sam pijan, pošto tada kidam :haha: sinoć razvaljen odigrao najbolju partiju, imao 32 killa na kraju :D posle toga još par brutalnih sa po 20+ killova

 

vreme je da pređeš na intermediate botove

 

Rusi imaju svoj server :)

 

Što ih apsolutno ne sprečava da troluju po EUNE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Često se srećem sa problemima tipa ljudi koji ne znaju igrati support. Često igram ADC i stvarno ljudi eto ne vole igrati nešto što ne skuplja killove pa da ga jebeš, i tako dosta partija propadne; zato uvek pitam ljude lepo da li znaju, ako ne znaju onda igram ja support, znači otprilike u 50% slučajeva :D Najviše volim ove partije gde ne izginem, malopre finih 11 0 4 sa Lucijanom, stvarno zanimljiv champ za igrati, preporuka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jarvan ti je super, ako nisi još naučio da igraš junglera, to će ti dobro doći, ali imaš Xina koji je OK jungler isto. Pretpostavljam da planiraš da potrošiš 4800 IP, imaš za manju cenu Gragasa, koji je jedan od najjačih AP heroja a još i nosi bure alkohola sa sobom, pa bih rekao da je baš za tebe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za samo 450 imaš Kayle, ona je super za mid, može i top, a vidim da je neki igraju i kao support. Ona je stvarno jaka, posebno na početku. Heimerdinger ti je dosta siguran champ sa kojim je lako ubijati minione i zajebati neprijatelje koji misle da mali topovi nemaju damage. Ako pak nećeš AP, tu ti je Wukong majmunče, on i Kayle imaju najveći win rate od svih heroja u igri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...