Jump to content

League Of Legends


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Danas drugi pentakill sa Lucianom, i izgubimo, i to u promo seriji :haha: Sprdnja je kad jedan igrač dominira pa ostali misle odjednom da i oni mogu da rokaju 1v2 i onda tako krenu i izgubi se partija. Sreća druge dve sam dobio i prošao promo.

 

Jare jesi igrao Fizza? On mi je baš simpatičan champ. Danas me ukenjalo 16/1/5 s njim, quadra kill + triple kill + triple kill xD A realno skoro nikad ne igram mid, jer jelte uvek ima gomila ljudi koji hoće mid, ali eto bili neki premade bot pa rekoh neka bude riba. Orianna bila protivnik, ali iz nekoh razloga lik dosta loše igrao, mada je mogao lako da me zajebe i da me konstantno drži na pola healtha.

 

Ima li neko nekakve preporuke kako igrati melee champione (a da nisu jungle ili supp)? To mi dosta fali, verovatno zato nikad ne igram top npr., a i ovog Fizza eto retko, tj. volim ga igrati i često mi dobro ide, ali imam problema sa farmom, ako doguram do 100 za 20 minuta to mi je super, mada mi deluje da je zbog toga i Fizz dosta op, pošto se može izgaziti protivnik i bez prednosti u farmu i itemima :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

igrao sam ga pre par nedelja kad je bio u free rotaciji, super je, ali nije nešto jak u ranoj fazi. zato posle bude prebolestan, tamo negde od šestog-sedmog levela, bukvalno možeš da one shotuješ ljude bez problema.

 

inače, nisam preterani ljubitelj melee čempiona na midu, možda zato što lako mogu da me smaraju i poukuju, a ja njih ne mogu :D

 

a što se takvih tiče, pa nemam pojma, ja sam ranije igrao uglavnom top (sada se najviše po šumi krećem ili idem na mid) i bitno je da budeš tanky (mada ja volim i malo mekše da igram, poput Riven, Irelie, Talona..., ali to su uglavnom high mobility likovi), moraš i dosta farmati i upotrebljavati magije ako je potrebno da odradiš last hit na minionima.

 

e da, počeo sam da igram LeBlanc i jasno mi je zašto je toliko predrkana :D bitno je kod nje samo mehaniku izvežbati i onda nenormalno burstuješ protivnika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Igram Fizza poslednjih dana, baš sam juče igrao protiv Kassadina, jeste da nema silence više, ali OK je i dalje. Sada ga ljudi igraju dosta tanky i naravno sa gomilom mane, a smanjen je cd na R. Dosta mu je fini štit na Q, pa ga nije baš lako ubiti na početku. U suštini nije zver kao ranije, sad je normalniji heroj. Fizza su ukakili tako što su ukakili Lich Bane, ali je dobio buff na ap ratio magija, pa je OK. Zhonya + Guardian Angel i maksimalna iritantnost za neprijatelja, eno juče quadra kill 1v4 kekeke, jeste da su svi bili na pola hp, ali opet baš me briga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

EUW je tek nešto bolji

 

sinoć uzmem da igram ranked, iako to nikad ne radim

 

prva igra, tim ima dva supporta

 

druga igra, blitzcrank top

 

od sad samo draft pick i ćao

 

a ne da imam skor 16:4 sa Nidalee i gubim partije

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...