Jump to content

League Of Legends


Guest c1k4_ml3kc3

Recommended Posts

Kol'ko ce ovaj biti zajeban za igru :) Inace ne igram vise LoL, samo pratim konstantno sta se desava za slucaj da mi se digne da igram ponovo, al cisto sumnjam, ni guild wars 2 nemam vremena da igram :haha: Ovaj Nasus Heimer ce izgleda biti dobar samo kao support

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh sjebah se što sam sa zemljakom pristao da igram duo. 3 ili 4 poraza, da ne krivim, ali nije da je zbog mene xD I evo me nazad plat V. Na kraju kaže da je malo pijan i da nije u poslednja dva meseca igrao ranked, eeeee xD Nema više patriotizma. Inače kažem da mogu sve sem top, pa imam tako po par heroja koje sam dosta dobro uvežbao. ADC mi je glavna uloga, tu uzmem Luciana, Dravena, Ashe, Jinx, Twitcha (Cait i Tristanu ne volim, Cait mi je previše dosadno igrati, Trist sličan problem ali sam igrao malo u poslednje vreme pošto su tako namestili da ona bude najjači ADC), supp posle toga, tu uglavnom banujem Morganu i onda igram Leonu sa AD runama, uzmem ignite i Doran's Shield i gazim odmah lvl 2 ili lvl 3. Polako sam napustio Annie supp, ne znaju ljudi kako da igraju s njom, ne reaguju na stun, ne očekuju flash + ult, i tako. Mid igram Fizza i to mi je užasno zanimljivo, najzabavniji heroj za igranje ako mene pitate. Njega protiv nekih ap likova, a protiv assassina lepo Annie pa neka se snalaze za farm iz blizine dok ih spaljujem xD Jungle najbolje igram Warwicka, to su uvek zanimljive partije gde obično zaostajemo na početku pa ide sve bolje i na kraju je WW nezaustavljiv. Planiram da uvežbam neke onako baš meta junglere tipa Vi npr., koji su korisni sve vreme.

 

Novi champ deluje super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam deinstalirao igricu. Igrao sam support u timu koji je vodio 50:24, uspeo da se poubija pod nexus turretima i izgubi u jednom pushu. Igrica koja late game-om omogućava tako nešto ne zaslužuje više ni trunku mojih živaca. Bilo je lepo dok je trajalo, prodaću account na eBay-u zbog gomile skinova, i doviđenja.

 

Od sad samo single player.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mali Gnar kurton mega smara

Šta dobiješ kad spojiš sivir, trema, shyvanu, chogatha, alistara, fizza i sve ostale jebene heroje u igri

Mega kurton

Nema me mesec dana i sve sjebu, klasika

Noćas 4 partije

1) MF, izliva mi TF na midu u 7 min, kata free roam, držali smo se 35 minuta, krenem da dominiram, XZ se zaleće sam u četvoricu, izgubim

2) Malph, imam neki 2-2 trade sa kurtonom, pola sata kasnije, tenkujem 4 lika dok WW ubija ostalih 4 iz mog tima, vraća se, 20sec kasnije, ubijaju me, gubim

3) OPET MF, skor 15/4/6, skor tima 22/48, rezultat jasan

4) Lux supp, 5/6/22, izliva mi tris, tu sam batalila

 

Jebeno više nema poente

ESWC 2008 #16 DotA, beta player LoLa, PlatS1, DiaS2, GoldS3 (prestala u martu zbog GWa i pokera), ne mogu da uđem u gold ove sezone

 

Mrzim ovaj community i sva ta sranja mega mrzim

 

Više ne možeš da budeš dobar kpliko oni mogu da budu jebeno loši

/cries

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA to. Civilizacija i Heroji. Samo sto je Civilizacija sada sranje. Do cetvorke bilo kul. Heroji jos i djene, djene.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

OK je Civ 5 ovo game of the year izdanje, fino su je sredili.

 

Što se tiče LoL, jbg, 5 igrača u ekipi, dosta ima ljudi koji su i kupovali po ebay-u, pretpostavljam sve više kako se ide ka višim ligama. Nisam igrao par nedelja, nema više sreće sa Lucianom, poslednjih 5 partija dosta dobro odigram sa njim ali u svakoj je tim bio baš teški krš. Naučio sam konačno da igram Tristanu i Vayne, tako da sam uzeo sad Vayne u ranked prvi put posle kurčenja po silveru kad nisam imao pojma i kada sam lepo sebi nabacio 8-16 score sa njom xD I OK ide, danas 17/8/10 u porazu grrrrr (što reče jedna katastrofalna greška jednog člana naše ekipe i odosmo u kruac), druga 14/3/11, češće je moram igrati, mali je buff dobila, što da ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK je Civ 5 ovo game of the year izdanje, fino su je sredili.

 

 

Moram da overim to. Ona obicna verzija mi bas dosadna. Nekako toliko siromasno, a mapa mi se ni malo ne svidja. Sve sto bese lepo na mapama Civilizacije je nestalo i ostala neka pustos u kojoj ne razaznajes lepo sta je sta.

 

 

Samo tenkovi ribe i batalite ove govnarije. Dodjite u klan RZSRB!!!! Red Zmaja Srbija!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...