Jump to content

Rapid Force


Recommended Posts

U tim godinama treba imati stvarno ekstra energiju, pa svirati metal. Jes' da je moderni, ali nije lose uopste. Mada, ja se rado secam i nekih njenih pop radova iz 80-ih, npr. pesma 'Za hiljadu i jednu noc'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Whiskey

Jel ima negde da se nabavi spot HERO, najbolji spot koji sam gledao, ne pamtim

 

Ako treba da se plati... ne pitam :lol:

 

Kamera je extra, a o montazi necu ni da pricam, neprevazidjena.

 

Ja bih vas predlozio za MTV BVA ( best video awards)

 

Cak i ljudi koji ne slusaju metal, nisu mogli da odvoje oci od spota dok su ga gledali (tako mi bar rekose)

 

Takva video produkcija, kreativnost i preciznost, nisu vidjeni na ovim prostorima

 

Nisam video da se neko tako dobro izrazio, da je povezao prvo muziku i text, a potom i sliku uz sve to, SAVRSENO

 

Veliki pozdrav za RAPIDFORCE i za tvorce spota, ma ko oni bili :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Whiskey
Imam ja taj spot na promo disku, pa ako ti treba samo mi das jedan RW disk, da ti ne arcim ceo CD za jedan spot.

 

 

EXTRA, bas ti hvala :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не лежи ни мени, али боље изгледа, боље звучи. Докторово певање ми је увек било најслабија ствар у старој свирци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад би неко из бенда могао да се појави овде, па да ти каже. Колико је мени познато, да поновим опет, цео албум је снимљен још 2003. кад се појавио онај промо, али зашто га не издају то већ не знам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад би неко из бенда могао да се појави овде, па да ти каже. Колико је мени познато, да поновим опет, цео албум је снимљен још 2003. кад се појавио онај промо, али зашто га не издају то већ не знам.

Verovatno sto dolaze sa brdovitog balkana i izdavace bendovi sa ovog prostora bas i ne interesuju preterano... a pretpostavljam da manager ne zeli da izdaje za neku krljomu izdavacku kucu . Mada to je samo teorija ... :)

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Увек постоји опција да се изда албум, а за концерта шта буде. Кад долазиш из Србије, мораш да направиш неке уступке. И у крајњој линији, треба циљати на издавачке куће које би то стварно и могло занимати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam ja to sve , nisam ja ni spominjao koncerte , jebes koncerte ...

Generalni problem sa nasim bendovima je da dolaze iz Srbije, a ne kvalitete njihove muzike koju sviraju ( kada bi se po tome sudilo gde bi nam bio kraj...). Cak sta vise dajem ruku da neki nasi bendovi siju 90% zapadno evropskih bendova... da se ne lazemo .

Pricao sam sa jednim managerom iz Hrvatske i on je progurao svoj bend sasvim solidno, i dosli su do toga da pregovaraju sa C.Mediom. Medjutim bila je opcija ili oni ili bend iz Norveske , sta mislite koji je bend dobio ugovor?

:)

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али зашто одмах пуцати на толике издаваче? Шта фали мањима (а квалитетнима) за почетак? Уосталом, кад издаш први албум негде напољу то је сјајна реклама за будуће веће подухвате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...