Jump to content

Rapid Force


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Kako izasao novi album? Pa, pricao sam sa Koletom i on mi rece da su snimili samo 4-5 novih stvari... A preko REX-a se moze nabaviti prvi album...

 

Inace dobio sam promo sa 2 numere 'Hero' i 'Who Wept For Them'. Produkcija i svirka su fenomenalni... Takodje sam dobio i spot za 'Hero' koji je takodje svetski uradjen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo me jos zanima u kom studiju ste snimali novi materijal???

 

Materijal je sniman u beogradskom studiju Kameleon... :twisted:

A sto se tice novog materijala, nista nije izdata, samo se priprema multimedijalni promo CD sa nekoliko pesama, spotom, slikama i biografijom... Kada se nadje izdavac, snimice se i ostale pesme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Verovali ili ne RAPID FORCE ce nastupiti na ovogodisnjem PEPSI SZIGETU. Mislim da upravo ovaj bend radi nekako najprofesionalnije kod nas. Imaju svog menadzera, fotografa i slicne stvari. Onaj spot sto ste gledali nije bio konacan jer su tek sada uradili pravu verziju. Uskoro ce biti gotov i website.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

E, slusao sam promo disk i mogu da kazem da nista bolje domace do sad nisam cuo. Em sto obozavam takav pravac u metalu, em sto je produkcija odradjena po picki dobro, stvarno je svetski materijal, takodje bih voleo da sa svojim bendom odradim isto takvu produkciju ali otom potom !!!!!!!!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: 8O 8O 8O 8O 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...
sramota sto ovakav bend nema ni jebeni sajt... kakav profesionalizam, kakvi bakraci... pukeface.gif

nemoj da smaras, danas svaki skoro bend ima sajt, kao da je to bitno... imace ga jednog dana.

 

onaj materijal sto ste culi nije izdanje vec promo, sa par pesama, jednim spotom, slikama itd...

 

snimnjene su i ostale pesme, album je gotov ali se ne zna kad ce izaci, ni zakoga ce biti izdat.

 

inace, najbolji bend u srbiji, nema sta...

 

produkciju su radili kole i marko grujic (chameleon studio), i u srbiji vece od toga nema -vrh

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...