Jump to content

Rapid Force


Recommended Posts

Jako lepa icon_da.gificon_da.gif

A Rapid Force je odlicno przio i 94.g. na Balkan Horor Operi. Tu sam ja skakao kao nezdrav sa bine. Bas na Rapid Force ja pametnjakovic odlucim da mi je dosta obicnih letova sa bine, skocim nekako idiotski, naravno ne uhvate me i bubnem o pod. Posle sam otisao u dno sale drzeci se za ledja i tu se oporavljao 15-20 minuta.

Ah, luda vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lepa icon_da.gificon_da.gif

A Rapid Force je odlicno przio i 94.g. na Balkan Horor Operi. Tu sam ja skakao kao nezdrav sa bine. Bas na Rapid Force ja pametnjakovic odlucim da mi je dosta obicnih letova sa bine, skocim nekako idiotski, naravno ne uhvate me i bubnem o pod. Posle sam otisao u dno sale drzeci se za ledja i tu se oporavljao 15-20 minuta.

Ah, luda vremena...

 

Bilo je ludo na tom koncertu no.gif

Pozdrav metalcima koji su isli na nezaboravna zezanja na Masincu, KST-u i SKC-u u vreme najzesceg ataka turbo folka u zemlji Srbiji '90-ih, na mozgove i duse icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam slusao ranije radove Rapid Forcea, ali mi je pesma "Hero" keva!

Bas onako nadrkana, ritam gitre i bas bubanj tuku u mali mozak, skroz Machine head ili Fear factory fazon! icon_rockdevil.gif

 

Mislim da u zemlji ima dosta trash bendova, ali nemamo ni jedan bend koji je u modernom thrash, power, groove fazonu kao sto je to (bar u ovoj pesmi) Rapid Force!

 

Logicno je da se bendovi menjaju i modernizuju stil svirke, to nije nista novo, a dobar bend je dobar bend, pa makar svirao death, narodnjake ili punk! icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je ludo na tom koncertu no.gif

Pozdrav metalcima koji su isli na nezaboravna zezanja na Masincu, KST-u i SKC-u u vreme najzesceg ataka turbo folka u zemlji Srbiji '90-ih, na mozgove i duse icon_rockdevil.gif

Taj Hard Metal festival 91.g. mi je bio prvi veci metal koncert u zivotu i stvarno je bilo ludo icon_da.gif

Dobro je bilo i u Zajecaru na gitarijadi 92.g. , tada su od metal bendova svirali Rapid Force, Crash, Demoniac i Bloodbath. Rat, turbo folk, a na gitarijadi brdo metalaca!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta tih 'starih' stvari od 'Rapid Force' su jos starije nego sto mnogi misle i datiraju iz kasnih osamdesetih, iz Jaksinog ranijeg benda 'Aggressor' koji je i zapoceo celu pricu. Neke stvari su malo modifikovane kad je nova ekipa uletela (Kole ciji se bend tada raspao i drustvo) a neke i nisu. Kasnije je i ime benda promenjeno u 'Rapid Force'.

 

Koliko se secam (prvo na kaseti, posle i ploci), vrlo su se korektno zahvalili svima koji su ikako doprineli citavoj prici pivopije.gif .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Hard Metal festival 91.g. mi je bio prvi veci metal koncert u zivotu i stvarno je bilo ludo icon_da.gif

Dobro je bilo i u Zajecaru na gitarijadi 92.g. , tada su od metal bendova svirali Rapid Force, Crash, Demoniac i Bloodbath. Rat, turbo folk, a na gitarijadi brdo metalaca!

И како се завршио рат и дошла нека мало лешпша времена, цела сцена са све металцвима отишла у курац! Право је чудо како су сви наши старији метал бенмдови с краја 80-их функционисали кроз све ратне и кризне године, а како је деда Аврам дошао, 1995. се сви пораспадали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja nemam takve informacije. Znam da ce ucestvovati na ovom Metal Battle-u, sto znaci da nisu potpisali ugovor u inostranstvu, pa me zanima za koga ce to izdati. Znam da su samo na inostranstvo tipovali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...