Jump to content

Rapid Force


Recommended Posts

Malo osvezavanje teme:

 

In January 2008 RAPIDFORCE signed a deal with Twilight Zone Records. First album under this label will be out soon. Check in for further updates!

 

www.twilightzonerecords.de

www.twilight-vertrieb.de

 

!!!!! RAPIDFORCE - "BURST UNDER PRESSURE" NEW ALBUM OUT IN JUNE 27th, 2008. under TWILIGHTZONERECORDS !!!!!!

 

rapidforce-burst_under_pressure-cd.jpg

 

1. Who wept for them

2. Strong enough

3. Hero

4. Eyes for an eye

5. Worthless

6. Glamoch

7. I will stand alone

8. Apostol of madness

9. Something to destroy

10. Curb

11. A song for me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта гистро? Tо је демо "To Sky And Back", све песме одличне, много боље него на албуму касније.

 

Ако ти не треба та касета, био бих заинтересован за то. Имам цео демо пребачен на ЦД, али нешто ми интро зајебава, а и немам омот.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта гистро? Tо је демо "To Sky And Back", све песме одличне, много боље него на албуму касније.

 

Ако ти не треба та касета, био бих заинтересован за то. Имам цео демо пребачен на ЦД, али нешто ми интро зајебава, а и немам омот.

 

 

Drage volje bih ti dao, ali sam nazalost korpu sa kasetama napokon bacio negde tokom neke selidbe. Mozda moj ortak ima u BG-u, kad bude isao nazad zamolicu ga da pogleda. Kazem 'gistro', jer te pesme nisu ni snimane za tu kasetu, ni za album, stavise, nije ih Rapid Force ni snimao u celosti. Pesme sa "To Sky and Back" su u stvari radjene i snimane ranije ('88/'89) od strane benda Aggressor Kasnije je Kole nasnimio ritam gitaru tu i tamo, neke stvari su promenjene ali su sve bazicne ritam gitare i solaze od ovih likova iz Aggressor-a ostale. Textovi su doradjeni i vokal snimljen (originalno je pevao Jaksa). Taj bend se raspao pa su basista i bubnjar usli u semu sa ortakom Koletom koji u tom momentu nije imao angazman a bio je veliki fan rada i dela Aggressor-a. Onda je otisao i bubnjar a dosli su momci sa Rijeke.

Edited by Odliveni Mozak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аха, значи то је прича. Видиш, видиш...

Него, је л' онда вокал на дему Јакшин или Докторов? Мени оно звучи као Доктор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Плоча је објављена само са тим забрањеним.

 

Ploca postoji sa oba omota samo sto je ploca sa guzicom kako vi to nazivate uradjena kao DLP ui jeste li uopste ukapirali sta je tu odslikano pored guze?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ploca postoji sa oba omota samo sto je ploca sa guzicom kako vi to nazivate uradjena kao DLP ui jeste li uopste ukapirali sta je tu odslikano pored guze?

 

To sam hteo bas da kazem , Jeste ploca postoji sa oba omota

ono sto sam ja video nije bio DLP .

 

Obicna gatefold , sta ima pored guzice ? Burgija i neke kuke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, и она с гузицом има бургију, само што ту сврдла у гузицу, а на оном другом омоту у чело.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...