Jump to content

Falling Skies (2011-2015)


Guest Administrator_ressurected

Recommended Posts

После пете епизоде ове сезоне квалитет баш опада.

 

kao da imaju materijala za 4-5 epizoda, pa onda popunjavaju rupe.

 

Prva sezona mi je bila najbolja, invazija, apokalipsa, krkljanac , vanzemunci biju, al biju i naši...pravda za kapetana Vivera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Saglasan sam.Najslabija sezona do sada.Stvarno,onaj Volmi topic...pa jebote,izgledao je kao Ajfelova kula u picku materinu,kad ono neka nadogradjena verzija kalasnjikova.I jos jedna stvar je teski kretenizam.U prve 2-3 epizode se pojavljuje ona crnkinja sto je isto kao i Ben bila na onim uzdama,Ubacili su je u pricu kao da je neki bitan lik,stalno je bila sa Benom,imali su zajednicke solo scene,i odjednom je posle pocetne 2-3 epizode nema,jednostavno je nestala i ne pojavljuje se.Pa koga oni zajebavaju?Da nema Poupa i Vivera,ovo bi bila serija sa najiritantnijim likovima ikada.Pogotovo deca...ja ne znam sta je sa kreatorima serija,i sa ljudima koji vrse selekciju dece...onaj najmladji Mejsonov sin je toliko iritantan i jadan,svaki puta kada je scena sa njim dodje mi da polupam tv.Isti slucaj je i sa Walking Dead i onim klincom retardom.U cemu je poenta?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postao je trend u serijama da postoji lik koji je stalno kao upišan, kao da će da zaplače svakog trenutka. U "Game Of Thrones" je to Džon Snežni. Veoma iritirajuće, kao da ne umeju da izbalansiraju likove, nego zveknu svu patetiku u jednu ulogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Useravaju i Vivera polako sa ovim srcanm problemima, lekovima, emo-mamu im!Sad cemo umesto da ubija marsovce, da gledamo njegove ekg nalaze i terapije...Jebala ih patetika, nek prave neki derivat Falling Skies sa zenturacama i mlakonjama koji ce da kurvice i cmizdre iz epizode u epozodu dok cavrljaju sa vanzemaljcima, a ovo nek bude kako valja i dolikuje-udri zakolji da vanzemunac ne postoji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Mene samo nervira koliko profesora Masona guraju u sranja (na silu), pa ga onda vade.

Taj je izgleda u stanju sve da preživi i sam da povede rat protiv aliena... ne trebaju mu drugi.

 

U pravu ste da je najslabija sezona. Evo odgledao sam je u cugu za par dana, i da me pita neko šta sam gledao... ne znam ni sam... neki top ogroman što se gradio, pa onda ispade topče od njega.

Ljudi koji ne mogu da probiju zid, a imaju puške koje probijaju titanijum od mečeva.

Alieni koji imaju tehnologiju da jednim pištošljčetom razvale zid i ubiju onog sa druge strane zida, a u isto vreme mečevi dok pucaju ne mogu da probiju razvaljena kola iza kojih se skrivaju protivnici.

Skiteri naravno najviše vole goloruki da se bore, a ljudima se jebe da uvedu kontrolu ko ulazi, a ko izlazi iz bolnice.

 

E da, i najfascinantnije mi je da alieni koji su prevalili međuzvezdana putovanja, i imaju tehnologiju da ubace crva u čoveka koji će se potčiniti voljom crva, ali eto, taj crv je nemoguće da pošalje podatke nazad, bežično, stvari koje taj čovek vidi i čuje.

 

Ko što reče Lemi, da nema Pope-a i Vivera da malo unesu života u seriju, ova serija bi bila žešći fail.

 

Inače, mene najviše nervira najstariji Masonov sin, i to još od prve sezone. Hal. Je l' se tako beše zove?

Kad smo već kod njega, malo su mi u ovoj sezoni upropastili Megi, koja mi je u prve dve sezone bila jedna od omiljenih likova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...