Jump to content

Da li vam se diže na ovu vrućinu?/ Sve što ste želeli da znate o seksu a niste još pitali na yumetalu


Sisus

Recommended Posts

Dižem ga svako jutro za posao, tako je najiskrenije :haha:

 

ontopic

moj ćale voli da sipa puno maslinovog ulja u svaku salatu i onda kad pojede povrće pola hleba potroši na umakanje u salatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i za one koji ne veruju da postoje lepe cure sa kojima moze da se prica.

 

Recimo, ja sam s tobom jako fino mogao da pričam. Ali nešto se ne sećam da sam u nekom trenutku pomislio da to ima veze sa fizičkim izgledom. :bigblue:

 

mislis

 

281568_1924618750443_1091351230_31751172_240855_n.jpg

 

Ovo je stereotip. Dobro, možda on i razmišlja ovako, iako je i to pojednostavljeno. Ali, pazi da ne poverujem da je njoj zaista stalo do toga da je on pravi i da je voli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ništa lično, ali to je standardni izgovor onih za koje lepe cure i jesu samo san. ;)

 

Pa to im je najbolji izgovor jer to i jeste istina pa se slepaju kao kameleoni tj. glume jebace.

 

Nego sto sam sinoc proslavio rodjendan!!!! Auuuuuu!!!!! Izveo drustvo na pice i nasem stolu pridju dve matorke milface prve klase sa minjacima do cokoladnog kolutica. Ova jedna se zagrejala za ortaka i njih dvoje se ubise od djuskanja, a ja se stisao sa ovom posto je mali prostor da nas ne ubiju. Tek tada primetim da je ova pored mene nesto nervozna i poce da me udara laktom i da me gura. Hahahahaha!!! Istripovala da hocu da preskocim muvanje i da idem odma u akciju, a ja realno nisam planirao ni jedno ni drugo. Vec sam bio lepo nacirkan i sve ostalo. Ja tada pocnem namerno da je zajebavam i kada je sve to pretilo da preraste u tucu(stvarno je dlaka falila) ja je lepo pribijem telom uza zid i ne dam joj da mrdne. Objasnim joj neke stvari iako se otimala i malo je pomazim. Tek kada je njena drugarica pocela da joj se smeje ona se otkravi i obrne drugi list i pocne da se uvija oko mene. Bas vodim ispunjen zivot ove godine kao nikada do sada. Ovakve akcije su proverena komba. Savet za one koji boluju od nejebice. Ako vidite matorke same za stolom ne oklevajte nego odma u akciju. Budite normalni i prirodni i snosaj je zagarantovan.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa to. Prvi put je najteze naravno, ali kada jednom probijes led nema frke. Najgore je ako se neka veze za tebe posle toga. To je vec malo problem koji nije lako resiv. Mislim nije strasno ako je starija 7-8 godina, ali ako je starija 15+ to bi vec bio sok za familiju. :mhihi:

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i za one koji ne veruju da postoje lepe cure sa kojima moze da se prica.

ako je i lepa i može da se priča s njom, onda se loše jebe... ako je i lepa, i može da se priča, i dobro se jebe, onda ima ružnu pičku... nešto mora da ima! :D

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to. Prvi put je najteze naravno, ali kada jednom probijes led nema frke. Najgore je ako se neka veze za tebe posle toga. To je vec malo problem koji nije lako resiv. Mislim nije strasno ako je starija 7-8 godina, ali ako je starija 15+ to bi vec bio sok za familiju. :mhihi:

moraš da paziš, ako je previše dobro jebeš, ima odmah da se zaljubi; moraš da fušerišeš pomalo, al ne mnogo, jer će onda da ti da pedalu, moraš da nadješ pravu meru, e to ako umeš, onda si iskusan jebač :D

btw, iz više izvora i iskustava sam čuo da kod matorki to prolazi 100%, samo direktno i konkretno, ali sa stilom naravno... ja sam pedofil pa nisam lično isprobavao, al sam video svojim očima da prolazi :da:

 

Roditelje koji će ti zagorčati život. :haha:

ili to... nešto mora da ima! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Prepricavanje dogadjaja nije po difoltu hvaljenje kako mnogi ovde to predstavljaju. Problem je u njihovoj zatucanosti. Ja dok sam imao devojku nisam se po forumu hvalio u vezi jebackih iskustava iz obzira prema njoj. Jedino sto sam spomenuo je bila trpacina u GSP-u jer je to stvarno bilo nesto posebno. Posto je na forumu mnogo smaraca i jedogovnaca mora neko nekada malo da prodrma tu ucmalost. Od kada je Razbijac otisao sa foruma ne moze covek vise iskreno ni da se nasmeje ovde.

 

U svakom slucaju bolje da ima fantasticnog jebaca nego lika koji ne zna ni rupu da potrefi. Dzaba joj onda sve. Hehehehehehehe!!!!! Bolje je i hvaliti se po forumima nego kod svojih prijatelja. To je zlatno pravilo takodje.

 

Inace ne trazim ribe po forumima tako da me bas zabole. Na prste obe ruke mozes nabrojati ribe na ovom forumu inace, a kako sam cuo ni jedna ne da tako da ne postoji ni najmanji razlog da ne pisemo sta hocemo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Propusticu ovu misiju ipak. :mhihi: Sa njom bi mi zivot bio pakao. Cim otvori usta pocne da me nervira. Od prvog dana kada sam dosao na forum. Sledeca!!!

 

Dobro grobi je vec osoba na polozaju pa bi to moglo samo da mi imponuje. Ovo ce biti on hold!!! A nemate neku rasnu plavusu mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...