Jump to content

Da li vam se diže na ovu vrućinu?/ Sve što ste želeli da znate o seksu a niste još pitali na yumetalu


Sisus

Recommended Posts

Siske, daj krug, budi drug!

 

BatoT, vaj so sirijs? Ako većma tako hoćeš, bilo da su učesnici prijatelji ili neprijatelji, epitet samog seksa se više odnosi na nj.

Enihu, dok je seksa, nema tu čisto prijateljskog, tj. ima, ali je podređeno porivima. Živio nam i tak'i!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Although we hate each other due to our horrible break up, I still consider her the best sex I've ever had and when we see one another now, we hatefuck".

 

Čuo sam da ovo rade razvedeni bračni partneri dok ratuju oko podele imovine. Jeste li gledali film Rat Rouzovih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam sa jednom Vrščankom u Tivtu sinoć.

Bilo svega. Totalna sam zvijer, jbt.

 

Inače, nijesmo odavno pričali o dlakama. Meni se podvrnula jedna, jedva sam je uništio. Jebeni metroseksualizam. Lijepo li je bilo prije 15-20 godina. Ti dlakav, ona još više. Pletete pubične dlake jedno drugome, pa ko prvi isplete...pobjednik je.

 

I tako...

 

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema sa cigankom se ne odobrava zbog vredjanja na nacionalnoj osnovi blabla pičke materine.

 

 

Jbg, ja nisam rasista i mislim da bi tema o jebanju Ciganke baš bila zanimljiva, ali ajde.

 

 

Siske, daj krug, budi drug!

 

 

 

Kakav krug?

 

Enivej, danas lopatam neku košuljicu i razmišljam se u sebi, šta mislite od koga žene nasleđuju izgled pičke? Od mame ili tate, tj. tatine mame - babe ili pak od babe po maminoj strani? Oduvek me je to kopkalo, a nisam im'o odgovor. Možda bi mogli i da se oglase forumski dežurni lekari u vezi toga.

 

I kad neka riba prođe pored vas, zapitate li se da li ima pičku tipa sisalica ili ima pičku tipa stiskalica? Aj razmislite o tome malo, pa se oglasite.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav krug?

Kako kakav, pa svaki put kace okači neka sisata i pedigrirana, nekako je podare tebi, pa sam kont'o ono kao "daj griz"..

 

A šta beše ono sisalica, crna rupa fazon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka, ne mora

 

 

Прво научи како се пише албум који си слушао па ћемо онда да разговарамо.

 

 

Елем, Сисусе, који су? Нисам знао да има више типова? Обријани и необријана? :haha::haha:

Imaš pičku tipa sisalica i pičku tipa stiskalica. Pička tipa sisalica je ona što sama usisava kurac i u stanju mirovanja je nalik na var (spoj 2 metala). Pička tipa stiskalica je ona što u stanju mirovanja izgleda kao dečija. Kad jebeš ribu koja ima pičku tipa sisalica, ona sama usisava kurac. Čak i ako se preceniš, pa u zanosu pomisliš da ti je duži, pa ti ispadne, već u sledećem pokretu napred pička tipa sisalica ima da ga usisa nazad. Otud i ime. Kad jebeš ribu koja ima pičku tipa stiskalica, ona istiskuje kitu napolje, otud i ime, pa čak i ako se ne preceniš, ako ti ostane i 2cm kite unutra, ona im da ga istisne napolje i bez upotrebe ruku, nećeš ga ugurati nazad. Dakle, dolazimo do zaključka da je pička tipa sisalica bolja, jer diže samopouzdanje u muškarca, mada ima i onih ljudi koji vole da im nešto stišće kitu. Nadam se da su sada neke stvari jasnije. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...