Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

To je to,makar se nismo obrukali.Jbg fali nam jedan jak centar.

 

Rakovic, Milicic... Sto je najgore i imamo ih ali jbg. I Teodosic bi mogao malo manje da se izdrkava, selekcija suta mu je kurac. Svaka cast njemu ali u kljucnim trenucima je los

Share this post


Link to post
Share on other sites

Готово...јбг.

 

Да сам тренер и да сам у ситуацији да бирам између Мекејлеба и Теодосића (рече неко први играч Европе :mrtav: ), не бих размиљао - Мекејлеб.

Какав Теодосић, који курац...колико је добар, толико му треба да сјебе екипу кад је најпотребније. Курац од тимског играча.

 

Но, није битно...ову утакмицу су завршиле повреде наших бекова.

Остаје да се изборимо против Грчке за те квалификације.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта је овом Теодосићу глави, питам се... Потпуно је полудео од варања жене. Са друге стране, скакање нам је било очајно. Слаб скок у одбрани + изгубене лопте у нападу, то је пресудило.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dudino vreme je odzvonilo. Čekam celo prvenstvo da to napišem, ali igramo užasnu košarku ove godine, a i Dudine odluke su vrlo diskutabilne... Cele sezone u Olimpijakosu loše vodi ekipu i ove godine reprezentaciju. Čekam sutra meč protiv Grčke, pa posle toga ću se raspisati, ali jasno je da sistem mora da se menja, nov trener i neki novi igrači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da sutra, ako se desi da izgubimo od Grcke, ne ispali Duda, onda do kurca. Ponovo ispocetka krecemo...

 

Dudin plan je da zavrsi olimpijski ciklus, tj da bude selektor do OI. A ako izgubimo sutra ne vidim sto bi ostajao dalje. Dao je svoj maksimum, ali jbg igraci jednostavno nisu na nivou od prethodne dve godine + peh sa povredama. NE moze se uvek, i Spanci su prosle godine na svetskom ispali u 1/4 finalu od nas.

Bilo bi sjajno da pobedimo sutra, ako ne nista, sveza krv i sve iz pocetka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez obzira da li pobedimo sutra, vreme je za novog trenera i promene u savezu i pozivanje mlađih igrača. Nedović i Lučić su ove godine morali da budu na širem spisku, ali ajde da ne dužim sada, kao što rekoh, sutra ću posle meča protiv Grčke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dudino vreme je odzvonilo. Čekam celo prvenstvo da to napišem, ali igramo užasnu košarku ove godine, a i Dudine odluke su vrlo diskutabilne... Cele sezone u Olimpijakosu loše vodi ekipu i ove godine reprezentaciju. Čekam sutra meč protiv Grčke, pa posle toga ću se raspisati, ali jasno je da sistem mora da se menja, nov trener i neki novi igrači.

Nov mlad trener sa novim mladim igracima.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez obzira da li pobedimo sutra, vreme je za novog trenera i promene u savezu i pozivanje mlađih igrača. Nedović i Lučić su ove godine morali da budu na širem spisku, ali ajde da ne dužim sada, kao što rekoh, sutra ću posle meča protiv Grčke.

 

da. apsolutno sam za dudinu smenu. hvala mu za sve, ali igramo staromodno. jebeni pik ne mozemo da odbranimo. mec ap zonu i ne pokusavamo da odigramo. nista zivo. serite mi, ali ja bih voleo dula na klupi. neki lik na sosu rece da nam mnogo fali cakarevic na trojci. keselj je svoje ispucao protiv izraela. o bjelici sam juce pisao, a i to je mnogo.

 

@blow

 

lucic, cakarevic>keselj, devojcica.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez obzira da li pobedimo sutra, vreme je za novog trenera i promene u savezu i pozivanje mlađih igrača. Nedović i Lučić su ove godine morali da budu na širem spisku, ali ajde da ne dužim sada, kao što rekoh, sutra ću posle meča protiv Grčke.

 

Ako pobedimo sutra verovatno ce Duda odraditi i taj turnir za OI i ako se plasiramo onda i OI.

Kakve bre promene u savezu, posle godina i godina sa onim muljatorima, prvi put da nemam zamerke na savez sa Djilasom, Bodirogom, Tomasevicem... NE znam na sta si mislio ?!

Bice mladih igraca, ali ovo leto je recimo bilo mnogo korisnije Lucicu da bude lider u univerzitetskoj repki koja je osvojila zlato, nego da je samo prosao pripreme. Nije moglo oba zbog termina, da je moglo bio bi pozvan, to je receno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не може без бекова... Јебеш ти то кад они имају по 0 поена... Крле очигледно није могао максимално. Друга прича би била да се Тепић није повредио. Паунић и Марковић су корисни игачи,али заиста нам не треба више од једног таквог играча у репрезентацији... Мачван и Саван лоши,поготово у скоку. Јебем ли га...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve bre promene u savezu, posle godina i godina sa onim muljatorima, prvi put da nemam zamerke na savez sa Djilasom, Bodirogom, Tomasevicem... NE znam na sta si mislio ?!

 

Mislio sam na rad sa mladim igračima, ubacivanje mlađih igrača u vatru ranije, pogledajte samo Turke i Litvance, Valančijunas i Kanter jedu živu decu, a 1992. godište su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se, Valancijunas je zver, verovatno najbolji mladi igrac u Evropi.

Seti se samo da smo imali i mi jednog takvog, Muslija, ali izgubio se u koracima malo a i povreda ga je sjebala ovo leto

 

Polako bice, Duda je pre 3 godine pruzio sansu gomili mladih, ne moze svako leto da se uvode, ali verujem da ce biti osvezenja sledeci put. Nedovic, Musli, Cakarevic, Lucic i moj omiljeni mladi igrac mali Cvele iz Zvezde, ali on ce tek za 2-3 godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrati 4/4 sa paunicem , macvanom , markovicem i ocekivati pobedu je suludo . cist poraz ivkovica , nije poveo tripkovica , ne igra mu rasic , marjanovic mu bolji od rakovica ... blat ga je nadmudrio , treba matori da prihvati neke inovacije u igri .

FDali Milicic . Inace katastrofa od rezultata potpuno razocarenje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjebase nas povrede, mada smo i bez njih dvojice mogli da dobijemo da nasi ne igraju k'o idioti u pojedinim trenucima. Stignemo ih, odlepe se, stignemo ih, odlepe se. Jebem mu mater. Novi mlad tim nam ne treba, imamo jednu od najmladjih selekcija na EP-u, samo ubaciti ponekog mladog igraca poput Nedovica ili Cvetkovica npr (videcemo kako ce se pokazati ove sezone, on nam je verovatno najperspektivniji plej), uz povratak Novice i nadam se Milicica za OI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...