Jump to content

Myrath


Grobodan

Recommended Posts

  • 1 month later...

Meni ovaj Myrath nista posebno. Vidim da su hvaljeni, pa sam dao sansu ovogodisnjem albumu, ali nista; prva pjesma moze proci, a ostatak albuma ravan k'o daska. Bez dileme, mnogo volim da cujem orijentalne melodije u rock i metal muzici, ali ocigledno da imam prevelika ocekivanja. Nakon dva fenomenalna albuma turskog Mezarkabula ("Anatolia" iz 1997. i "Unspoken" iz 2001.), tesko da me ista vise iz ovog domena moze fascinirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mezarkabul je nesto totalno drugacije i nema ni priblizno toliko orijentalnih melodija. Naravno veoma dobar bend i slusam ga rado ali Myrath-ov novi album je mnogo bolji ruku na srce - prst u dupe. Hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Još jednom da podvučem: MYRATH je snimio izuzetan album, IMHO. Kakav napredak u odnosu na prethodno ostvarenje - ništa komplikovanije, ali preciznije, ubojitije pa i komercijalnije, ako ćemo da budemo realni. Tursko-arapski-kakavgod melos nikada nije zvučao bolje uz svu masnoću i ubitačnost bogate rifologije :muzicar: Kod mene u top5 za 2011, definitivno.

 

edit: Glede Kamelot istočnjačkih fazona, kod njih mi se maltene povraća kad ih čujem, ali ovde, u Myrathlandu, sve leže na svoje mesto.

 

 

Edited by Jovan Cvijic

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Vidi ovo je tema otkad je izasao novi album, a sta je sa starom? Bilo je tu bas dosta pisano kad se pojavio prvi album svasta nesto smo komentarisali. Bilo bi lepo da se spoje teme.

 

Elem odlican je treci album, naslusala sam ga se baaaaaaaaaas mnogo otkad se pojavio i preporucila ga svima zivima. Produkcija odradjena genijalno, kao i na prvom albumu. Drugi album sam svuda kritikovala, razocarali su me sa njim, digla ruke skoro od njih, cak se i plasila da poslusam treci, kad ono bum! Mnogo prijatno iznenadjenje bese. :)

(na ovom forumu se pojavim svakih par godina pa onda nisu bas svezi utisci )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 9 months later...

Danas nesto vrtim youtube i izbaci mi link za poslednji album :

http://www.youtube.com/watch?v=ZMZBjfvQ4Tw

 

Sjajan album, sad ga stavljam na skidanje. Odavno trazim nesto sto lici na Amaseffer (jer od drugog albuma sam digao ruke, ko zna kad i da li ce uopste izaci :no: ).

Sve preporuke ko jos nije slusao

 

ako neko moze da uploaduje ove dve bonus pesme bilo bi lepo :

11. Apostroph for a Legend (north american bonus track)

12. Fate in Motion (japanese bonus track)

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...