Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Tako je! Otkazati sve. Najpostenije, a ne da vuku lovu na kojekava dzemovanja na bini...prave cirkus od sebe pod stare dane...koji kurac Slash da svira pa i Zakk...i sta smo na kraju gledali? Kako se gomila muzicara dobro zajebava....vala mene nece Usce videti

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazna napomena: svima onima kojima se nece dopasti line-up Ozzy Osbourne and friends festivala a vec su kupili ulaznice za concert grupe Black Sabbath Avalon Produkcija ce omoguciti povrat novca od ponedeljka 27.02.2012, ali verujte u nas I u nas line-up. Beograd ce 28-og juna na Uscu dobiti svoj najveci heavy metal festival u svojoj dosadasnjoj istoriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da hoće, Avalon je progovorio. Sačekaću da vidim čime mogu da opravdaju titulu najvećeg heavy metal festivala u istoriji Srbije, pa odlučiti da li ću vratiti kartu.

 

Realno, treba sada da dovedu Slayer ili nešto u tom rangu da bi dostigli to o čemu pričaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prevodu sa Vordom su se toliko zakrvili i zakomplikovali da se to nece resiti skoro,a verovatno je i sudski spor pokrenut,a Ajomi ne moze zbog hemoterapija,pa su resili,kad je vec sve zakazano,mrsko da se otkazuje i vracaju pare,aj da odrade,a;i mala sitnica,nece biti Sabati,al ce biti Ozi sa drugarima....sije mi ga Djura,mrs majku vam jebem,samo o parama mislite.

 

Ovog Vajlda kad bi cuo da mi onako zavija na svake dve sekunde,popeo bi se na stejdz,ubio bi ga ne bi trepnuo.

Ma necu ni da idem,znao sam da do juna barem Ajomi nece biti u mogucnosti. :udri::udri:

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...