Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Počinje:

 

http://www.vesti011.com/2011/11/black-sabbath-nastupa-u-beogradu-na-vidovdan-sledece-godine/

 

Za neke, najveći metal-bend svih vremena, Black Sabbath je poznat po pesmama u kojima se veličaju nemoral, okultizam, narkomanija, asocijalno ponašanje i rituali koji su obeležje satanističkih kultova. Samo neke od poznatih pesama, kao što su Đavo i kćerka (Devil and Daughter), Umri mlad (Die Young), Električni pogreb (Electric Funeral), Psihofobia (Psychophobia) ili Čarobnjak (The Wizard) upućuju na sistem vrednosti koje promoviše ova grupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: Sad ce da se javi i Palma i da da svoj komentar.

 

A shta onda promovishu ovi turbofolk jeboshi i jeboshke, Aca kurac i ostali klovnovi koji ne znaju da se potpishu?

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro ukapirao, na tickets.rs se mozhe kupiti e-ticket (da se downloaduje i odstampa). Ako je tako, onda je to najbolja opcija, ne trebam ici nigde. Platim i skinem. :)

 

Хвала Богу, ако буде тако и ја ћу e-карту д' узмем. Јебеш парче папира. :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ja mrzim te elektronske karte. (kad' jednom ispušim za neki koncert zbog toga :haha: ) 17og sam u Srbiji, valjda do tada ne' da se rasproda fan pit. U medjuvremenu, kupio ono što sam mog'o. :opusteno:

308869_2435085688058_1579183965_2263307_335445859_n.jpg

Edited by crusader84
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najskuplja karta ce biti oko 50 evra(verovatno fan pit),a bice i malo jeftinijih...Sutra detaljnije....zanima me jedno,ljudi...Gledao sam B S 1994e u budapest u hali sa T martynom,nije vise od 5000 ljudi bilo,gledoa ih opet u budapest 1998e na stadionu kao Tasmajdan sa Ozzyjem,a predgrupe Coal chamber,Pantera i helloween,bilo oko 10 hiljada...Da nije Bg koncert jedini u sirem regionu,mislim da bi bio otkazan zbog lose prodaje,tj koncert ce izvuci ex yu ,bugari,Rumuni,madjari...Ipak je to skupa karta za nas u Srbiji....Ovo sa ogranichenjem na 20 000 karata je samo marketinshki trik,ne lozite se,karata ce biti,niko nece ostati napolju,a i da ostane,moze se chuti ,he he he...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Da nije Bg koncert jedini u sirem regionu,mislim da bi bio otkazan zbog lose prodaje,tj koncert ce izvuci ex yu ,bugari,Rumuni,madjari...Ipak je to skupa karta za nas u Srbiji....Ovo sa ogranichenjem na 20 000 karata je samo marketinshki trik,ne lozite se,karata ce biti,niko nece ostati napolju,a i da ostane,moze se chuti ,he he he...

 

Slazem se. Ali ne bih da baksuziram ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće to top koncert sigurno . Samo da matori OZZ izdrži dotle .Biće 10 do 15 hiljada ljudi možda i više.

 

Prošle nedelje gledao film GOD BLESS OZZY OSBOURNE mene stvarno čudi kako je ovaj čovek još živ .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала Богу, ако буде тако и ја ћу e-карту д' узмем. Јебеш парче папира. :)

 

Prvi put sam kupio e-kartu nedavno, za inostranstvo. Kako to ide kod nas, ne znam, ali sam na tickets.rs kao kupovao kartu, ali nisam do kraja. :haha: I postoje neke 2 opcije da shalju podatke e-mail-om, ali se ne secam tachno. U svakom sluchaju, nisu pominjali e-kartu, ali 1 od te 2 opcije je bila bash to. Jedino ako sam neshto gadno pomeshao. :lol: Jedino ne znam kako ide s povratom novca od e-karte, kakva je procedura. :ph34r:

 

Najskuplja karta ce biti oko 50 evra(verovatno fan pit),a bice i malo jeftinijih...Sutra detaljnije....

 

Da nije Bg koncert jedini u sirem regionu,mislim da bi bio otkazan zbog lose prodaje,tj koncert ce izvuci ex yu ,bugari,Rumuni,madjari...Ipak je to skupa karta za nas u Srbiji....

 

Nagadjash za cenu karte ili imash info?

 

Zato su i uzeli Srbiju za koncert jer je izmedju drzhava u kojima nema koncreta a najblizha im je, a verovatno u zemljama oko nas isto ne bi bilo na koncertima mnogo vishe od 5000 ljudi. Izuzev mozhda Bugarske.

 

Ozzy je proshle godine bio u Peshti i Arena je bila popunjena sa mozhda 60% kapaciteta. A nije bio od 1998. sa Sabbathima, a solo ne znam da li je bio ikad.

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...