Jump to content

2012.02.28 *Gun Club, Beograd* Krisiun, Malevolent Creation, Vital Remains, Hatesower


crusader84

Recommended Posts

Malevolent je stvarno carski odradio,uzivao sam u svakom trenutku... Jbg Vital vise volim,ali zbog loseg zvuka i jedva cujnih vokala nije mi ostalo upecatljivo kao MC i Krisiun... Dace se da VR opet dodju,ovaj put na svoju hedlajn turneju pa ako neko organizuje u boljem prostoru verujem da bi mocnije bilo...

 

Sve u svemu ONE HELL OF A NIGHT !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk jeste bio pozadi mozda slabiji, ali malo blize bili vec bilo dovoljno glasno, sasvim dobar zvuk bio, iznenadjujuce dobar. Meni je veci minus prekratki nastupi. Ako se ne varam po onoj satnici je trebalo VR i MC po 50 minuta da sviraju. Vitali su i prsli 40 cini mi se, ali MC nikako, nije mi jasno sto tol'ko jebeno kratko, jos 2 pesme mogle da udju samo tako.

 

Ja sa Krisiuna mrtav i smoren negde oko onog drum soloa nekog izadjoh, kol'ko jos svirali posle toga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha, da se razumemo nekad dodje i iz dvojke u keca, znas i sam :P

Zezam se, ja sam cenio da ce da bude imedju 100 i 150 prodatih karata, eventualno 200. I bas se iznenadih prijatno.

 

To naravno znaci da dovodis Immolation? :pivopije::haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cu kao pravi hejter ako si vec stavio titlove za pitanja mogo si i za odgovore kad je vec slab zvuk :P

 

E jebi ga, znam :) Al velik pos'o, lik se raspricao, a i razume se skoro sve ionako. Ima tekstualna prevedena verzija na sajtu ako je neko slab s engleskim

 

A za Immolation ne verujem da ce biti isto ovoliko ljudi al svejedno navijam da se dovedu! :rockdevil: Pa da ih gledam 2x ove godine, ludilo!

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, evo intervjua koji sam radio s Gus-om u kojem prica o turneji, novom albumu u pripremi, razlici u turnejama po Americi i Evropi, zasto su svirali bez Jaya i Gia...

http://www.youtube.com/watch?v=zEyNy6eN6pk

 

Odvrnite zvuk samo, snimano je s fotoaparata pa je malo tise

 

Dospeo si i na Blabbermouth. ;)

 

http://legacy.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=170612

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Heh, ne bih da se kurcim, al ova vest je na kraju stvarno do jaja prosla, raspricali se ljudi i prenelo je puno sajtova (to je do blabber-a, kapiram, od njih svi zivi uzimaju vesti):

 

http://www.google.rs/search?client=opera&rls=en&q=malevolent+creation+we+have+officialy+stopped+touring+the+US&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

 

I ovaj "Mozzartsport predstavlja" plakat je obisao net :rockdevil:

Edited by WoS
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...