Jump to content

2012.02.28 *Gun Club, Beograd* Krisiun, Malevolent Creation, Vital Remains, Hatesower


crusader84

Recommended Posts

Ne bih da zračim i izigravam neko ludilo,

 

Ali neverovatno da u gradu od preko 2.000.000 stanovnika ne može da se skupi barem 500 ljudi što sluša tvrđi i ekstremniji zvuk. Činjenica da su Napalmi napunili veliku salu SKC-a 2007. sada zvuči prosto neverovatno i zapanjujuće. (I verovatno se nikada više neće ponoviti) Ali ovo sada... Tri vrhunska death metal benda od kojih su dva prisutna skoro od samog nastanka žanra da sviraju pred 100-njak ljudi po kojekakvim mestima (da ne kažem rupama)? Sramota!

 

Ali zato kada prošetaš gradom gomila metalaca "bleje" i klošare, piju pivo, troše se na kojekakve gluposti a kada dođe koncert boli ih uvo. Da ne kažem da pare nisu nikakav izgovor, jer kartu možeš zaraditi za dan posla - bilo kakvog posla. Ne znam koliko je pametno za ubuduće organizovati koncerte u Srbiji, jer ovde je to izgleda bila "prolazna moda" tj. ljudima je bilo zanimljivo prvih par godina... Bolje i po organizatore a i bendove. Jedni se neće sramotiti a drugi neće ostati u minusu. :zeleni: Ko je navikao na koncerte bolje bi mu bilo da uzme par dana slobodno i obiđe neki festival.

 

Nocturno, šta da ti kažem nego srećno!

Pozdrav

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da su finansije ovde u pitanju,ne verujem da ljude bas toliko mrzi da idu na neki cert ili da im je samo draze da piju u parkovima...

Ma koliko god da nas bude (a nadam se da ce biti puno) ima da napravimo HaOs :D...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...