Jump to content

Angra


Elderane

Recommended Posts

ma dajte sta vam je ima toliko fanova angre...sigurna sam.....samo se stide:)))))

nego el mozemo mi nesto da preduzmemo po tom pitanju?mozda neko ovde poznaje te organizatore i one koji zovu te ljude......i bendove...iz raznih zemalja.a ako pristanu prva cu da prosirim trac da dolazi jedan od najboljih bendova...i stavicemo ovde kao temu na yu metalu...zar to nije icon_rockdevil.gif

i sve ce biti lepo i fino a mi cemo ubrzo gledati nasu angru ovde icon_smile.gif)) pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif

pa znas kako mozda tebi zvuci neostvarivo al meni nema te stvari koja ce me spreciti u ostvarenju mojih planova....ako treba upotrebljavam i silu violent.gifviolent.gif

mada verujem da to nece biti potrebno...samo treba okrenuti par brojeva,sakupiti nesto para i obozavatelja i angra je ovde icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama bre...biggrin.gif

Nisam neshto skapirao da su oni previshe po turnejama po Evropi...

Bicje sigurno kontaktirani prilikom sledecje turneje,ali opet vam kazem,poshto znam okvirnu cenu benda,NE ISPLATI se organizatorima da rade cert ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi da vas malo obradujem Angra ce u lijepoj nam drzavi sa vjerovatnocom od 70-80% da nam se pojavi u decembru ove godine ili u Januare sledece godine. I to u organizaciji jedne nove agencije o kojoj ce se uskoro malo vise cuti. Ovo je cisto da vas malo zaintrigiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggreens.gifbiggreens.gif

 

zaintrigiras???!pa mi tacnije ja samo lupam nacine kako da dodju vec nekoliko dana..i ti se pojavis i kazes da dolaze s nekom verovatnocom!pa oces srce da mi stane?! icon_razz.gificon_razz.gif

lepo sad smireno polako,kako to?odakle ti?i tako....ako se zajebavas sa nama mucenicima onda.... violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...